Електронна пошта залишається в папці «Вихідні» під Вільний час сценарій виконання DelegateSentItemsStyle реєстрі значення

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2703723 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

Ознаки

Під Вільний час надсилання сповіщення електронною поштою зі спільної поштової скриньки, надіслані електронною поштою протокол IMAP залишається в папці "Вихідні", поки ви вручну виконувати операції надсилання й отримання.

Важливою Ця стаття містить відомості про внесення змін до реєстру. Переконайтеся, що архівувати реєстру перед внесенням. Переконайтеся, що ви знаєте, як відновити реєстр, якщо проблема виникає. Щоб отримати додаткові відомості про архівувати, відновлення та редагування реєстру клацніть цей номер статті для перегляду статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
322756 Архівувати та відновлення реєстру Windows

причина

Ця проблема виникає, коли виконуються всі такі умови:
 • Профілі Outlook налаштовано реального часу (не кешованого режиму Exchange).
 • У вас є на DelegateSentItemsStyle реєстру значення 1.

Обхідний шлях

Попередження Неправильне внесення змін до реєстру за допомогою редактора реєстру або в інший спосіб може викликати серйозні проблеми. Ці проблеми можуть переустановити операційну систему. корпорація Майкрософт не може гарантувати, що ці проблеми можуть бути вирішені. Змінити реєстр на свій страх і ризик.

Немає не вирішення цієї проблеми окрім як перейти ваш профіль на режим кешування Exchange "або" значення DelegateSentItemsStyle реєстру значення нуль (0). Крім того, якщо ваша ім’я поштової скриньки розташований на Microsoft Exchange Server 2010 (або пізніше), адміністратор Exchange можна настроїти подібну поведінку на сервері.

Примітка Якщо ви встановите DelegateSentItemsStyle = 0 у реєстрі, електронна пошта, повідомлень, що надсилаються від спільної поштової скриньки буде скопійовано до інших папок і не папці Надіслані спільної поштової скриньки.
 • Змініть значення DelegateSentItemsStyle на 0 в реєстрі

  Щоб змінити значення DelegateSentItemsStyle 0 в реєстрі, виконайте такі дії:
  1. Закрийте Outlook.
  2. Запустіть редактор реєстру.

   У Windows 8 і Windows 8.1

   Проведіть пальцем від права на відкриття ключових кнопок, натисніть кнопку Пошукі введіть Regedit.exe у полі пошуку. Або введіть Regedit.exe на початковому екрані і потім натисніть або натисніть regedit у результатах пошуку.

   У Windows Vista та Windows 7

   Натисніть кнопку почати, тип Regedit у поле Почати пошук і натисніть клавішу Enter. Якщо відповідь на запит пароля адміністратора або підтвердження, введіть пароль чи клацніть дозволити.

   У Windows XP

   Натисніть кнопку почати, натисніть кнопку запустити, тип Regeditі натисніть кнопку ОК.

  3. Знайдіть і виберіть такий розділ реєстру:

   HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\x.0\Outlook\Preferences

   Примітка Цим ключовим шляхом рамці x.0представляє 15,0 для Outlook 2013 року 14,0 для Outlook 2010, 12,0 для Outlook 2007 і 11,0 для Outlook 2003.

  4. Виберіть значення DelegateSentItemsStyle .
  5. У меню редагування виберіть команду змінити.
  6. Тип 0і натисніть кнопку ОК.
  7. Закрийте редактор реєстру.
  8. Запустіть Outlook.
 • Змініть свій профіль на режим кешування

  Якщо у вас функціональних можливостей, які пропонують DelegateSentItemsStyle реєстрі значення (= 1), інших варіантом є змінити свій профіль з онлайн режимі режим кешування.
  • Outlook 2010 або Outlook 2013
   1. На вкладці " файл " Відкрити вкладку Файлі виберіть пункт Параметри облікових записів.
   2. На вкладці Електронна пошта виберіть обліковий запис А комп'ютера Exchange Server, натисніть кнопку змінитита ввімкнути параметр Використовувати режим кешування Exchange .
   3. Натисніть кнопку Даліа потім натисніть кнопку Готово.
   4. Закрийте Outlook.
   5. Перезапустіть Outlook.
  • Outlook 2007
   1. У меню Сервіс виберіть команду Параметри облікових записів.
   2. На вкладці Електронна пошта виберіть обліковий запис А комп'ютера Exchange Server і натисніть кнопку змінити.
   3. У розділі сервер Microsoft Exchange, встановіть прапорець поруч із пунктом Використовувати режим кешування Exchange .
   4. Натисніть кнопку ОК.
   5. Закрийте і перезапустіть програму Outlook.
  • Outlook 2003
   1. У меню Знаряддя виберіть пункт Облікові запис А бізнес-партнера електронна пошта.
   2. У діалоговому вікні Облікові запис А бізнес-партнера електронна пошта натисніть кнопку Переглянути або змінити наявні обліковіі натисніть кнопку Далі.
   3. Виберіть обліковий запис А комп'ютера Exchange Server а потім натисніть кнопку змінити.
   4. У діалоговому вікні Облікові запис А бізнес-партнера електронна пошта установіть прапорець поруч із пунктом Використовувати режим кешування Exchange і натисніть кнопку Далі.
   5. Натисніть кнопку ОКа потім перезапустіть програму Outlook.
 • Зміна конфігурації сервера Exchange 2010 (або пізніше) поштової скриньки

  Зведене оновлення 4 для Exchange Server 2010 з пакетом оновлень 2 представила новий командлета Exchange PowerShell настроювання папки надіслані» на які протокол IMAP копіюється. Тому, що ця нова функція обробляється сервером Exchange, Outlook може бути налаштований для онлайн або кешованого режиму Exchange. Однак, Exchange server функція працює тільки якщо вимкнуто параметр реєстру Outlook DelegateSentItemsStyle.

  Щоб отримати додаткові відомості про командлета Set-MailboxSentItemsConfiguration клацніть номер статті для перегляду статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:

  2632409 протокол IMAP, надіслані за допомогою "Надіслати як" і дозволи «Надіслати від імені» тільки копіюються до папки Надіслані» відправника в середовищі Exchange Server 2010

Додаткові відомості

DelegateSentItemsStyle реєстрі значення зберігається в такій папці в реєстрі Windows:

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\x,0\Outlook\Preferences
Примітка У цей шлях реєстру x,0 відповідає вашій версії Outlook (Outlook 2003 = 11,0, Outlook 2007 = 12,0, Outlook 2010 = 14,0, Outlook 2013 = 15,0).

Функціональності, що надається DelegateSentItemsStyle реєстрі значення описані в наступні статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:

959628 Опис пакета виправлень Outlook 2003 (Outlook.msp): 16 Гру 2008
972148 Коли ви надсилаєте сповіщення електронною поштою зі спільної поштової скриньки в Outlook 2007, надісланому повідомленні не збережено в папці Надіслані спільної поштової скриньки
2181579 електронна пошта, які надсилаються від імені кого-то не збережено в їх до інших папок

Властивості

Номер статті: 2703723 - Востаннє переглянуто: 21 травня 2014 р. - Редакція: 4.0
Застосовується до:
 • Microsoft Outlook 2013
 • Microsoft Outlook 2010
 • Microsoft Office Outlook 2007
 • Microsoft Office Outlook 2003
 • Microsoft Business Productivity Online Dedicated
 • Microsoft Business Productivity Online Suite Federal
Ключові слова: 
kbmt KB2703723 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2703723

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com