Popis Windows Media Feature Pack pre N a KN verzie všetkých vydaniach systému Windows 8

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2703761 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

ÚVOD

Vydania N a KN systému Windows 8 obsahujú rovnaké funkcie ako ostatné verzie Windows 8 s výnimkou médiá-súvisiace technológie (Windows Media Player, webové kamery) a určité predinštalované médiá apps (kamera, hudba a Video). Okrem toho, KN neobsahujú určité predinštalované komunikačné aplikácie (kalendár, poštu, správy a ľudí). Musíte mať ďalší softvér od spoločnosti Microsoft alebo inej spoločnosti do tejto funkcie komunikácie a na prehrávanie alebo vytváranie zvukových diskov CD, mediálnych súborov a video DVD, aby prúd hudby, vziať a ukladať obrázky a použitie webovej kamery. Niektoré webové stránky a softvér – ako Windows Store apps, Microsoft Office, Encarta a FrontPage — spoliehať, rôznej miere, Windows Media?related súborov, ktoré nie sú zahrnuté do vydaní, K a KN systému Windows. Koncoví užívatelia mohli tieto webové stránky a softvér pracovať correcctly inštaláciou balíka Windows Media Feature Pack pre vydania N a KN systému Windows 8 (KB2703761).

Táto aktualizácia nainštaluje prehrávač Windows Media Player a súvisiace technológie na N a KN verzie všetkých vydaniach systému Windows 8. Táto aktualizácia nezahŕňa ani inštalovať aplikácie Windows Media Center alebo predinštalovaný Windows Store aplikácie. Dodatočného softvéru budú musieť prehrať alebo zaznamenať určité druhy médií. Thisincludes DVD.

Ďalšie informácie

Vydania N a KN systému Windows 8 obsahujú rovnaké funkcie ako ostatných vydaniach systému Windows 8 okrem prehrávača Windows Media Player a súvisiace technológie. Vylúčené technológie zahŕňajú, ale nie sú obmedzené na nasledovné:
prehrávač Windows Media Player Používateľská skúsenosť:Umožňuje funkcie prehrávača Windows Media Player, ako je schopnosť prehrávať mediálne súbory a zvukové disky CD, spravovať médiá v knižnici, vytvoriť zoznam skladieb, poskytovať metaúdaje (vrátane obalu albumu) pre médiá, vytvoriť zvukový disk CD, prenášať hudbu na prenosný prehrávač hudby a prehrávať streamované obsah z webu.

Ovládací prvok ActiveX prehrávača Windows Media Player:Odhaľuje metódy a vlastnosti na manipuláciu prehrávanie multimédií z webovej stránky alebo aplikácie.

Formát Windows Media:Poskytuje podporu pre kontajner súborov systémy formáte ASF (Advanced), audio a video kodekov Windows Media, základné funkcie pre sieťové vysielanie schopnosti a Správa digitálnych prístupových práv (DRM).

Správa digitálnych prístupových práv Windows Media: Umožňuje bezpečné doručovanie chráneného obsahu na prehrávanie na PC, prenosné zariadenia alebo sieťové zariadenia.

Správcu zariadení Windows Media: Umožňuje komunikáciu medzi app, systém Windows Media DRM a prenosné audio prehrávače.

Zdieľanie médií:Umožňuje hudbu, obrázky a videá na sieti PC zdieľať s inými počítačmi a zariadeniami v tej istej sieti. Umožňuje tiež ks nájsť tieto typy súborov v sieti.

Nadácia médiá: Poskytuje podporu pre ochranu obsahu, kvalitu zvuku a obrazu a interoperabilitu pre správu digitálnych práv (DRM).

Windows Portable Devices (WPD) infraštruktúry: Komunikuje s pripojenými médiami a ukladacími zariadeniami. Patria sem zariadenia, ktoré podporujú Media Transfer Protocol.

MPEG, WMA, AAC a Dolby Digital audio kodeky: Umožňuje prehrávanie obsahu digitálnych audio ako MP3, WMA, MPEG-2 audio, AAC audio a AC-3 audio.

VC-1, MPEG-4, H.264 a kodeky: Tieto "štandardy-založené kodek komponenty," ako sa súhrnne nazývajú, povoliť Windows 8 softvéru ako je Windows Media Player na podporu činností, ktoré zahŕňajú prehrávania a vytvárania multimediálnych súborov, ktoré sú kódované s štandardizovaných kodekov.

Webkamery: Umožňuje video kamera, ktorého výstup sa zobrazí na webovej stránke, zvyčajne aktualizovaný harmonogram pravidelných a častých.

Fotoaparát:Predinštalovaná aplikácia, ktorá uľahčuje snímanie fotografií a videa.

Hudba:Predinštalované aplikácie, ktorá uľahčuje playdigital hudby.

Video:Predinštalovaná aplikácia, ktorá uľahčuje playdigital video.

Okrem toho, Windows 8 KN neobsahujú nasledovné predinštalované komunikačné aplikácie:
Kalendár: Kombinuje plánovanie podujatí z viacerých kont do jednotný názor.

Mail:Umožňuje posielanie, príjem a spravovanie e-mailových správ z viacerých kont v jednotný názor.

Správy: Umožňuje SMS a instant messaging funkcia.

Ľudia:Agregáty bohaté informácie o kontaktoch a uľahčuje začať komunikáciu s kontaktmi.

Vplyv na ostatné funkcie

Niektoré funkcie nie sú odstránené, ale sú ovplyvnené mediálne technológie odstráneniu vydania N a KN. Tieto funkcie zahŕňajú nasledovné:
Domáca skupina:Integrované zdieľanie prostredníctvom funkcií vysielania prúdov údajov médií nefunguje.

Platforma Windows SideShow:Táto funkcia nefunguje.

Program Windows Experience Index: Táto funkcia nefunguje.

Windows Mobile zariadenia:Neexistuje žiadna podpora pre synchronizáciu médií, načítavanie obrázkov a prehľadávanie súborov.

Windows fotografie:Fotoaparáty používajúce protokol na prenos obrazu (PTP) nefungujú.

Záznam zvuku:Nahrávky sú obmedzené do formátu WAV.

Skupinová politika pre vymeniteľné disky: Táto funkcia nefunguje vydania N a KN systému Windows 8 Pro.

Platforma senzora a lokality:Táto funkcia nefunguje.

Informácie o prevzatí

Nasledujúci súbor je k dispozícii na prevzatie zo Strediska pre prevzatie softvéru spoločnosti Microsoft:

Balík Windows Media Feature Pack pre Windows 8 N a KN systému Windows 8
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
Na stiahnutie
Prevezmite balík Media Feature Pack (KB2703761).

Ďalšie informácie o tom, ako prevziať podporné súbory spoločnosti Microsoft, získate kliknutím na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
119591 Získanie podporných súborov spoločnosti Microsoft zo služieb online
Tento súbor bol skontrolovaný antivírusovým programom spoločnosti Microsoft. Spoločnosť Microsoft použila najaktuálnejší antivírusový softvér, ktorý bol k dispozícii v deň, kedy bol zaslaný súbor. Súbor je uložený na zabezpečených serveroch, ktoré pomáhajú zabrániť neoprávneným zmenám v súbore.

Vlastnosti

ID článku: 2703761 - Posledná kontrola: 17. októbra 2013 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Windows 8 Enterprise N
  • Windows 8 Professional N
  • Windows 8 N
Kľúčové slová: 
kbmt KB2703761 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2703761

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com