Při pokusu o přihlášení ke službě Lync Online zobrazí chybová zpráva: "Nelze se přihlásit ke službě Lync protože toto přihlašovací adresa nebyla nalezena."

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2705378 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

PROBLÉM

Při pokusu o přihlášení ke službě Lync Online, zobrazí se následující chybová zpráva:
Nelze přihlásit ke službě Lync protože toto přihlašovací adresa nebyla nalezena. Ověření přihlášení adresy a opakujte akci. Pokud potíže potrvají, obraťte se na tým podpory.

ŘEŠENÍ

Chcete-li tento problém vyřešit, ujistěte se nejprve, že je uživatel licencován na portálu služeb Office 365 pro službu Lync Online. Poté, co uživatel je licencován, chce se zobrazí ve službě Lync Admin Center.


Pokud používáte synchronizaci vaší místní služby Active Directory do služeb Office 365 a uživatel je již licenci na službu Lync Online, ale stále nelze přihlásit, ujistěte se, že msRTCSIP-UserEnabled hodnotu TRUE ve schématu služby Active Directory v prostorách. Vynutit synchronizaci adresáře a pak počkejte 30 minut. Postupujte následujícím způsobem
 1. Pokud jste ve službě Lync hybridní prostředí a stále spuštěné službě Lync Server prostory, uživateli povolit službě Lync v Ovládacích panelech službě Lync nebo službě Lync řízení prostředí a přesunout je do službu Lync Online.
 2. Pokud nejsou ve službě Lync hybridní prostředí, ale stále mít na místní službě Lync Server, odstraňte uživatele z Ovládacích panelech službě Lync nebo službě Lync řízení prostředí. Odstranění uživatele a nikoli pouze jejich zákaz službě Lync odeberete hodnotymsRTCSIP atributy pro uživatele. Podle můžete také další kroky, chcete-li tento problém vyřešit ručně.
 3. Pokud jste dříve měli službě Lync nasazení, který je již používán nebo aplikace Office Communications Server (OCS), bude pravděpodobně nutné ručně upravit atributy uživatele msRTCSIP Chcete-li vyřešit tento problém.Otevřete Active Directory služba rozhraní upravit (ADSIEdit) z místního řadiče domény. Informace o nástroji ADSIEdit přejděte na následující web společnosti Microsoft. (To zahrnuje informace o tom, jak přidat nástroj ADSIEdit konzola Microsoft Management Console [MMC]).
  TechNet: Přidání do konzoly MMC Editor ADSI
 4. Najděte uživatele, který se nemůže přihlásit ke službě Lync Online. Chcete-li to provést, vytvořte dotaz LDAP v nástroji ADSIEdit. Pomoc při vytváření odpovídajícího dotazu a nalezení správné uživatelské naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
  TechNet: Použití Editoru ADSI
 5. Po nalezení správného uživatele je změnit msRTCSIP-UserEnabled atribut PRAVDA.
 6. Platnost nástroj synchronizace adresáře pomocí synchronizace s Office 365 a pak Počkejte přibližně 30 minut se změna projeví ve službách Office 365.

  Další informace o synchronizaci adresářů, přejděte na následující web společnosti Microsoft:
  Synchronizace adresářů služby

DALŠÍ INFORMACE

Tomuto problému může dojít, pokud platí jedna nebo více z následujících podmínek platí:
 • Používáte synchronizační nástroj a schéma služby Active Directory v prostorách.
 • Mít nebo měly dříve službě Lync Server 2010 nebo Office Communications Server 2007, zavedení a rozšíření schématu služby Active Directory.
 • V předchozím nasazení byl nastaven atribut msRTCSIP-UserEnabled na hodnotu FALSE. Hodnota tohoto atributu je synchronizované s Office 365 a zakáže službu Lync Online Licenční službu Lync Online uživatele, který nemůže podepsat in (Licenční službu Lync Online je však stále zobrazen jako povolená na portálu služeb Office 365.)

Stále potřebujete pomoc? Přejděte Komunity Office 365 .

Vlastnosti

ID článku: 2705378 - Poslední aktualizace: 28. června 2014 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Lync Online
Klíčová slova: 
o365 o365a o365e o365022013 o365m hybrid kbmt KB2705378 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2705378

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com