Komunikat o błędzie podczas próby zalogować Lync Online: nie "można zalogować Lync ponieważ ten adres znak nie został znaleziony."

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2705378 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.

Nie masz pewności jaki wersji Office 365 używasz? Przejdź do następującej witryny firmy Microsoft:
Czy używam usługi Office 365 po uaktualnieniu?
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

PROBLEM

Spróbuj zarejestrować się w programie Microsoft Lync Online, pojawi się następujący komunikat o błędzie:
Nie można zalogować Lync ponieważ ten adres znak nie został znaleziony. Sprawdź poprawność adresu rejestrowania i spróbuj ponownie. Jeśli problem będzie się powtarzał, skontaktuj się z zespołem pomocy technicznej.

ROZWIĄZANIE

Aby rozwiązać ten problem, najpierw upewnij się, że użytkownik ma licencję programu Lync Online w portalu Microsoft Office 365. Po użytkownik ma licencję, on lub ona pojawi się w Lync Online Panelu sterowania lub programu Lync Admin Center na liście Użytkownicy.


Jeśli użytkownik jest licencjonowane dla Lync Online i nadal nie można znak w, ustawić wartość msRTCSIP UserEnabled na wartość TRUE w schemacie usługi Active Directory na lokalnym, wymusić synchronizację katalogów i Odczekaj 30 minut. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:
 1. Otwórz Active Directory Service interfejsów edytować (ADSIEdit) z lokalnego kontrolera domeny. Informacje ADSIEdit przejdź do następującej witryny firmy Microsoft. (Zawiera informacje dotyczące sposobu dodawania ADSIEdit do Microsoft Management Console [MMC]).
  TechNet: Dodawanie do konsoli MMC Edycja ADSI
 2. Znajdź użytkownika, który nie może zalogować się do usługi Lync Online. W tym celu należy utworzyć zapytanie LDAP w ADSIEdit. Aby uzyskać pomoc w budowaniu odpowiednią kwerendę i w znajdowaniu odpowiednich użytkowników przejdź do następującej witryny firmy Microsoft:
  TechNet: Edytor ADSI przy użyciu
 3. Po znalezieniu odpowiednich użytkowników, zmienianie msRTCSIP-UserEnabled atrybut PRAWDA.
 4. Użycia siły narzędzie do synchronizacji katalogów do synchronizacji z usługi Microsoft Office 365, a następnie poczekaj około 30 minut, aby zmiany zostały wprowadzone w usłudze Office 365.

  Aby uzyskać więcej informacji dotyczących sposobu synchronizacji katalogów przejdź do następującej witryny firmy Microsoft:
  Synchronizacji katalogów

WIĘCEJ INFORMACJI

Ten problem może wystąpić, jeśli jedna lub więcej z następujących warunków jest spełniony:
 • Uruchomiono narzędzie synchronizacji Active Directory oraz schemat usługi Active Directory na lokalnym.
 • Masz lub wcześniej wdrażania programu Microsoft Lync Server 2010 lub Microsoft Office Communications Server 2007, łącznie z rozszerzenia schematu usługi Active Directory.
 • Podczas poprzedniego wdrożenia atrybut msRTCSIP UserEnabled została ustawiona na wartość FALSE. Ta wartość atrybutu jest zsynchronizowane z programem Office 365 i wyłącza usługi Lync Online licencji użytkownika Lync Online, który nie może zarejestrować cali (jednak Lync Online licencji jest nadal wyświetlany jako włączone w portalu Office 365.)

Nadal potrzebujesz pomocy? Przejdź do Społeczności użytkowników usługi Office 365 witryny sieci Web.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2705378 - Ostatnia weryfikacja: 11 października 2013 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Office 365 for enterprises (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for education  (pre-upgrade)
 • Microsoft Lync Online
Słowa kluczowe: 
o365 o365a o365e o365022013 after upgrade o365062011 pre-upgrade o365m kbmt KB2705378 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł został przetłumaczony przy użyciu oprogramowania firmy Microsoft do tłumaczenia maszynowego i może być poprawiony przy użyciu technologii Community Translation Framework (CTF). Firma Microsoft udostępnia artykuły tłumaczone maszynowo, poprawione przez społeczność, a także tłumaczone przez tłumaczy profesjonalnych, aby zapewnić dostęp do wszystkich artykułów w bazie wiedzy w wielu językach. Artykuły tłumaczone maszynowo i poprawione mogą zawierać błędy pisowni, składniowe i gramatyczne. Firma Microsoft nie ponosi odpowiedzialności za żadne nieścisłości, błędy ani szkody spowodowane przez niepoprawne tłumaczenia zawartości ani przez korzystanie z niej przez klientów. Więcej o strukturze CTF: http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/pl.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2705378

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com