Chybové hlásenie pri pokuse prihlásiť na Lync Online: "Nemôžete prihlásiť na Lync pretože tento znak adresa nebola nájdená"

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2705378 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.

Nie ste si istí ktoré vydanie Office 365 používate? Zistite to na nasledujúcej webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
Používam vylepšenú službu balíka Office 365?
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PROBLÉM

Pri pokuse o prihlásenie do Microsoft Lync Online, zobrazí sa nasledovné chybové hlásenie:
Nemôžete prihlásiť na Lync pretože tento znak adresa nebola nájdená. Prosím skontrolujte adresu prihlasovanie a skúste to znova. Ak problém pretrváva, kontaktujte svoj tím podpory.

RIEŠENIE

Ak chcete vyriešiť tento problém, najprv skontrolujte, že používateľ je licencovaný pre Lync Online na portáli Microsoft Office 365. Potom používateľ je licencovaný, on alebo ona sa zobrazí v Lync Online Ovládací Panel alebo Lync Admin Center v zozname užívateľov.


Ak používateľ je licencovaný pre Lync Online a stále nemôžete prihlásiť, nastavte hodnotu msRTCSIP-UserEnabled True v schéme služby Active Directory lokálne, vynútiť synchronizáciu adresárov a potom čakať 30 minút. Ak to chcete urobiť, postupujte podľa nasledujúcich krokov:
 1. Otvorte Active Directory Service rozhrania upraviť (ADSIEdit) z lokálneho radiča domény. Informácie o ADSIEdit, nájdete na nasledujúcej webovej lokalite spoločnosti Microsoft. (To zahŕňa informácie o pridávaní ADSIEdit na konzolu Microsoft Management Console [MMC].)
  TechNet: Pridanie ADSI Edit do konzoly MMC
 2. Vyhľadajte používateľa, ktorý nemožno sa prihlásiť na Lync Online. Na tento účel vytvoriť dotaz LDAP v ADSIEdit. Pomoc pri budovaní vhodné dotazu a pri hľadaní správnej používateľa, nájdete na nasledujúcej webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
  TechNet: Pomocou ADSI Edit
 3. Keď je nájdený správny používateľa, zmena msRTCSIP-UserEnabled atribút PRAVDA.
 4. Použitie sily Directory Sync nástroje synchronizovať s Microsoft Office 365 a počkajte približne 30 minút sa zmena prejaví v balíku Office 365.

  Ďalšie informácie o tom, ako na synchronizáciu svojich priečinkov, nájdete na nasledujúcej webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
  Synchronizáciu svojich priečinkov

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Tento problém sa môže vyskytnúť ak jeden alebo viac z nasledujúcich podmienok sú pravdivé:
 • Používate aktívny adresár synchronizácia nástroj spolu s lokálnym schéma služby Active Directory.
 • Máte alebo predtým nasadenie Microsoft Lync Server 2010 alebo Microsoft Office Communications Server 2007, spolu s Active Directory schema rozšírenia.
 • V predchádzajúcich nasadenia, msRTCSIP-UserEnabled atribút nastavený na hodnotu FALSE. Táto hodnota atribútu je synchronizované s Office 365 a zakáže Lync Online licenciu na Lync Online používateľ nemôže prihlásiť palcov (však Lync Online licencia pre šifrovacie kľúče je stále zobrazený ako zapnutá v Office 365 portálu.)

Potrebujete ešte pomoc? Prejdite na Komunita používateľov balíka Office 365 .

Vlastnosti

ID článku: 2705378 - Posledná kontrola: 11. októbra 2013 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Office 365 for enterprises (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for education  (pre-upgrade)
 • Microsoft Lync Online
Kľúčové slová: 
o365 o365a o365e o365022013 after upgrade o365062011 pre-upgrade o365m kbmt KB2705378 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2705378

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com