Chybové hlásenie pri pokuse prihlásiť na Lync Online: "Nemôžete prihlásiť na Lync pretože tento znak adresa nebola nájdená"

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2705378 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PROBLÉM

Pri pokuse prihlásiť na Lync Online, zobrazí nasledujúce chybové hlásenie:
Nemôžete prihlásiť na Lync pretože tento znak adresa nebola nájdená. Prosím skontrolujte adresu prihlasovanie a skúste to znova. Ak problém pretrváva, kontaktujte svoj tím podpory.

RIEŠENIE

Ak chcete vyriešiť tento problém, najprv skontrolujte, že používateľ je licencovaný pre Lync Online v Office 365 portálu. Potom používateľ je licencovaný, on alebo ona sa zobrazí v Lync Admin Center.


Ak ste synchronizáciu vášho lokálneho Active Directory s Office 365 a používateľ je už licenciu pre Lync Online, ale stále nemôže prihlásiť, uistite sa, že hodnota msRTCSIP-UserEnabled je pravda v schéme služby Active Directory lokálne. Vynútiť synchronizáciu adresárov a potom čakať 30 minút. Ak to chcete urobiť, postupujte podľa nasledujúcich krokov:
 1. Ak ste v prostredí Lync hybridné a stále spustené Lync Server lokálne, umožňujú užívateľovi Lync prostredníctvom ovládacieho panela Lync alebo Lync Management Shell, a presuňte ich na Lync Online.
 2. Ak nie je v prostredí Lync hybridné, ale stále máte lokálny Server Lync, odstrániť používateľa z Lync Ovládací Panel alebo Lync Management Shell. Odstránenie používateľa a nie len vypnúť, od Lync sa odstránia hodnotymsRTCSIP atribúty pre používateľa. Môžete tiež sledovať ďalšie kroky ručne opraviť problém.
 3. Ak ste predtým Office Communications Server (OCS) alebo Lync nasadenia, ktoré už používa, budete musieť ručne upraviť atribúty užívateľa msRTCSIP opraviť problém.Otvorte Active Directory Service rozhrania upraviť (ADSIEdit) z lokálneho radiča domény. Informácie o ADSIEdit, nájdete na nasledujúcej webovej lokalite spoločnosti Microsoft. (To zahŕňa informácie o pridávaní ADSIEdit na konzolu Microsoft Management Console [MMC].)
  TechNet: Pridanie ADSI Edit do konzoly MMC
 4. Vyhľadajte používateľa, ktorý nemožno sa prihlásiť na Lync Online. Na tento účel vytvoriť dotaz LDAP v ADSIEdit. Pomoc pri budovaní vhodné dotazu a pri hľadaní správnej používateľa, nájdete na nasledujúcej webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
  TechNet: Pomocou ADSI Edit
 5. Keď je nájdený správny používateľa, zmena msRTCSIP-UserEnabled atribút PRAVDA.
 6. Použitie sily adresár synchronizácia nástroj na synchronizáciu s Office 365 a počkajte približne 30 minút sa zmena prejaví v balíku Office 365.

  Ďalšie informácie o tom, ako na synchronizáciu svojich priečinkov, nájdete na nasledujúcej webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
  Synchronizáciu svojich priečinkov

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Tento problém sa môže vyskytnúť ak jeden alebo viac z nasledujúcich podmienok sú pravdivé:
 • Používate aktívny adresár synchronizácia nástroj spolu s lokálnym schéma služby Active Directory.
 • Máte alebo predtým nasadenie servera Lync Server 2010 alebo Office Communications Server 2007, spolu s Active Directory schema rozšírenia.
 • V predchádzajúcich nasadenia, msRTCSIP-UserEnabled atribút nastavený na hodnotu FALSE. Táto hodnota atribútu je synchronizované s Office 365 a zakáže Lync Online licenciu na Lync Online používateľ nemôže prihlásiť palcov (však Lync Online licencia je stále zobrazený ako zapnutá v Office 365 portálu.)

Potrebujete ešte pomoc? Prejdite na Komunita používateľov balíka Office 365 .

Vlastnosti

ID článku: 2705378 - Posledná kontrola: 27. júna 2014 - Revízia: 3.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Lync Online
Kľúčové slová: 
o365 o365a o365e o365022013 o365m hybrid kbmt KB2705378 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2705378

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com