протокол IMAP про помилку під Вільний час спроби входу до Lync Online: "Не вдалося увійти до Lync, оскільки вказану адресу входу не знайдено"

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2705378 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

ПРОБЛЕМА

Під Вільний час спроби увійти до онлайн Lync, з'являється таке протокол IMAP про помилку:
Не вдається увійти до Lync тому, що цю адресу входу не знайдено. Перевірте адресу для входу та повторіть спробу. Якщо проблема не зникне, зверніться до команди підтримки.

РІШЕННЯ

Щоб вирішити цю проблему, спочатку переконайтеся, що користувачеві дозволено Lync онлайн на порталі Office 365. Після того, як користувач має ліцензію, він чи вона буде відображатися в Lync центру адміністрування.


Якщо ви маєте синхронізація вашої локальної служби служба Active Directory Не на роботі 365 і користувач має ліцензію для Lync онлайн, але все ще не може входу, переконайтеся, що msRTCSIP UserEnabled має значення TRUE у схемі локальної служби служба Active Directory. Сили синхронізація служби каталогів і потім почекати 30 хвилин. Для цього виконайте такі інтерактивні елементи.
 1. Якщо ви в Lync гібридних середовищі і як і раніше працює Lync Server локальний, щоб користувач для Lync через Панель керування Lync або оболонку керування Lync а потім перемістіть їх Lync онлайн.
 2. Якщо ви не в середовищі гібридних Lync, але до сих пір з локального сервера Lync, видаліть користувача від Lync панелі керування або оболонки керування Lync. Видалення користувачів і не просто відключити їх, від Lync призведе до видалення значень уmsRTCSIP атрибути користувача. Також виконайте наступні кроки, щоб вручну вирішити проблему.
 3. Якщо ви раніше Office комунікацій Server (OCS) або розгортання Lync, який більше не використовується, можливо, доведеться вручну редагувати атрибути користувача msRTCSIP щоб вирішити проблему.Відкрити активних каталогів служба інтерфейсів редагування (ADSIEdit) з локальною контролера домену. Інформація про ADSIEdit перейдіть на веб-сайті Microsoft. (Ці відомості включають інформацію про запит на додавання ADSIEdit до консолі керування [MMC].)
  TechNet: запит на додавання ADSI Edit MMC
 4. Знайти користувача, який не вдалося увійти до онлайн Lync. Щоб зробити це, побудувати запит на LDAP в ADSIEdit. Допомога у побудові відповідного запит на змінення і в пошуку правильний користувача перейдіть на веб-сайті Microsoft:
  TechNet: За допомогою редагування ADSI
 5. Коли знайти правильний користувача, змінити на msRTCSIP-UserEnabled приписати ПРАВДА.
 6. Використовувати силу засіб синхронізації каталогів для синхронізації Не на роботі 365 і Зачекайте приблизно 30 хвилин для зміни набули чинності в Office 365.

  Щоб отримати додаткові відомості про те, як синхронізації каталогів перейдіть на веб-сайті Microsoft:
  Синхронізації каталогів

Додаткові відомості

Ця проблема може виникнути, якщо один або більше з таких умов, правда:
 • Ви працюєте в активних засіб синхронізації каталогів із основі схеми локальної служби служба Active Directory.
 • Ви маєте або раніше мали розгортання Lync Server 2010 або Office комунікацій Server 2007, разом з служба схема Active Directory розширень.
 • У попередній розгортання атрибут msRTCSIP UserEnabled була встановлена на ПОМИЛКОВІ. Значення атрибута синхронізований Office 365 і вимикає Lync онлайн ліцензію онлайн Lync користувача, який не може увійти дюйма (Однак, Lync онлайн ліцензії все ще відображається як увімкнуті на порталі Office 365.)

Все ще потрібна допомога? Перейдіть до на Office 365 спільноти .

Властивості

Номер статті: 2705378 - Востаннє переглянуто: 27 червня 2014 р. - Редакція: 3.0
Застосовується до:
 • Microsoft Lync Online
Ключові слова: 
o365 o365a o365e o365022013 o365m hybrid kbmt KB2705378 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2705378

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com