"Hata SU0325" Windows Me Kur olduğunda, 10 tamamlanma yüzdesi

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 270593 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Windows Millennium Edition (Me) kurulum seçeneğini çalıştırdığınızda, Kur, yüzde 10 tamamlandığında olduğunda ve aşağıdaki hata iletisini alabilirsiniz durabilir:
Hata: SU0325, Windows Millennium Kurulumu devam edemiyor
Not: Microsoft Bilgi Bankası'daha etkin biçimde arama için <a0></a0>, sorunla ilişkili anahtar sözcükler kullanın. Bilgi, bu makalede anlatılan sorun giderme için arama yapıyorsanız, Microsoft Bilgi Bankası aşağıdaki Microsoft Bilgi Bankası makalesinde listelenen anahtar sözcükleri kullanarak yeniden ara:
242450Microsoft Bilgi Bankası Anahtar Sözcükler ve Sorgu Sözcükleri Kullanılarak Nasıl Sorgulanır

Neden

Bu soruna, sabit diske kopyalanan bozuk bir .cab dosyası neden olabilir. Bu bozulmayı bir virüs veya donanım başarısız neden olabilir, ancak olasılıkla çizik, kirli veya hasarlı bir CD-ROM neden.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, aşağıdakileri deneyin:
  1. Bilgisayara bir virüs için virüsten koruma yazılımınızın en son virüsten koruma imza dosyalarını kullanarak sahip olmadığını doğrulayın.
  2. CD-ROM'unu temizlemek, dosyaları sabit diske, CD-ROM'dan kopyalayın ve Kur'u yeniden çalıştırmayı deneyin. Dosyaları sabit diske kopyalamak adımlar için aşağıdaki Microsoft Knowledge Base makalesine bakın:

    259252Nasıl yapılır: dosyaları ve programları bir CD-ROM'dan bir sabit diske kopyalayın...
  3. Yeni bir CD-ROM'unu edinin.
Bu önerilerin hiçbiri sorunu gidermek için donanım başarısız olasılığını dışında bırakmak için donanım üreticinize başvurun.

Daha fazla bilgi

Kur, yüzde 10 tamamlandığında olduğunda "SU0325" hata iletisi, bozuk bir .cab dosyalarının kaynaklanabilir. Bu davranış oluşursa, Setuplog.txt dosyasını inceleyin. Dosyanın son satırını olabilir:
"Bilgisayar su0325 için kopyalayamıyor" "Boş"
Kur, 0 ile yüzde 10 tamamlandığında arasında Me, Windows Kur'un dosya kopyalama aşaması boyunca, Kurulum ortamın bir kopyasını oluşturulur. Kur kaynak ortamdan tüm .cab dosyaları c:\windows\options\ınstall klasörüne kopyalar. Kur, dosyaları değiştirme başlar. Kaynak yolu kayıt defterindeki c:\windows\options\ınstall klasörüne işaret eder. Microsoft Windows 95 veya Microsoft Windows 98'den yükseltme yapıyorsanız, .cab dosyaları c:\windows\options\ınstall klasörüne C sürücüsündeki klasörden Kur çalıştırıyorsanız ve Windows Me'de sürücüsünde yüklemekte olduğunuz kopyalanmaz

Özellikler

Makale numarası: 270593 - Last Review: 13 Şubat 2014 Perşembe - Gözden geçirme: 1.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows Millennium Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kberrmsg kbfaq kbprb kbsetup KB270593 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:270593

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com