Опис зведеного оновлення 2 для System Center 2012

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2706783 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Введення

У цій статті розглядаються інструкції з установки і питання, які встановлюються в накопичувальний пакет оновлення 2 для Microsoft System Center 2012.

Дотримуйтесь інструкцій з інсталяції для завантаження та інсталяція пакетів оновлень для System Center 2012.

Проблеми, які усуваються за допомогою оновлення зведення 2

App контролера (KB2721175)

Випуск 1

Під Вільний час перегляду служби контролера System Center 2012 App як самообслуговування користувача, з'являється таке попередження:
Отримані дані є неповним

Щоб отримати додаткові відомості про цю проблему клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
2709415 Перегляд служба контролера System Center 2012 App як самообслуговування користувач може не з "отримано дані є неповним" попередження
Випуск 2

Під Вільний час перегляду служби діаграма контролера System Center 2012 App, з'являється таке протокол IMAP про помилку:
Категорія: критичний
Опис: App контролер сталася помилка і потрібно перезавантажити. App контролер буде перезавантажено після натискання кнопка Закрити.
Подробиці: Даний вузол належить до різних гістограма і тому його не можна додати до колекції.
Випуск 3

Під Вільний час спроби змінити застосунок-служба на Windows Azure, зміни не збережено, і з'являється таке протокол IMAP про помилку:

Неприпустимі параметри вказаний конфігурації для налаштування. Перевірити, чи файл конфігурації служби допустимий XML, і розраховує роль екземпляра визначено як додатніх цілих. (StatusCode: BadRequest)

Віддалений сервер повернув помилку: (400) Помилковий запит. (Код стану: System.Net.Exception)

Директор з захисту даних (KB2706783)

Випуск 1

Після оновлення системи центр даних захист менеджера 2010, резервні копії Microsoft SharePoint провал, якщо база даних SharePoint має визначені зіставлення.

Випуск 2

архівувати зашифрованих файлів не мовчки, коли сертифікат із власним підписом об'єкт групової політики вимкнуто.

Випуск 3

У в Про захист менеджера Microsoft даних діалогове вікно, в Версіявідображається напис. Однак, Номер версії не відображається.

Випуск 4

На в Дія меню, на Допомогакоманда буде відображатися в два рази. Ця проблема виникає тому, що ви може тепер отримати доступ до довідки для DPM за допомогою команди DPM допомогти. На Допомога пункту на в Діяменю посилається на допомогу консолі керування Microsoft (MMC).

Випуск 5

У меню вигляд консолі DPM на деталізувати все і Згорнути всі команди меню відображаються кілька разів.

Випуск 6

Командлета Windows PowerShell до запит на змінення ліцензій, які використовуються для додається.

Випуск 7

DPM резервної копії, можливо, не для ферми SharePoint з дзеркального база даних вмісту, ім'я якої Дзеркальний сервер починається з ім'я учасника сервера. Наприклад, ця проблема може виникнути, якщо ім'я учасника сервера є "MachineName," Дзеркальний сервер ім'я "MachineName1", і база даних вмісту проживає на визначені екземпляр Microsoft SQL Server.

Ця проблема може виникнути, коли попередження консолідованої помилку резервної копії підняли для всіх дзеркальний баз даних, що задовольнити попередніх умов.

Коли ця проблема виникає, може з'явитися таке протокол IMAP про помилку:
Підготовка резервного копіювання для бази даних SQL Server CONTENT_DB_NAME (дзеркальне відображення між – SQL основної СУМИ і SQL ДЗЕРКАЛО) на SQL-ГОЛОВНИЙ.FQDN зупинено, оскільки цієї операції залежить від іншого резервного копіювання, які не вдалося або скасовано. (КОД 30200)

Випуск 8

Закінчення інтерактивні елементи для дійсні наборів даних, що вже написано на касету змінилося, коли діапазон збереження змінено під Вільний час зміни групи захисту.

Наприклад, Група захисту настроєно для довгострокових стрічки відновлення точок за допомогою настроюваних довгострокові цілі відновлення. Відновлення мета 1 має менший діапазон утримання, ніж інші цілі відновлення. В цій конфігурації якщо група захисту змінився видалити відновлення мета 1 і тримати інших цілей відновлення наборів даних, що були створені за допомогою відновлення мета 1 є їх збереження діапазон змінено на утримання спектр інших цілей відновлення.

Щоб тимчасово усунути цю проблему, створити IsDatasetExpiryDateChangeInModifyPgAllowed DWORD під такий підрозділ реєстру а потім встановіть його значення до0:
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Microsoft Data Protection Manager\Configuration\MediaManager


Питання 9

Стрічки позначені як для повторного сценарій виконання на наступний день після дати завершення терміну інтерактивні елементи, як DPM працює рекультивація роботу тільки опівночі. Якщо ви хочете, щоб стрічка для повторного сценарій виконання на ту саму дату, як його термін інтерактивні елементи минув, створити ExpireDatasetOnDayStart 32-бітні DWORD і встановіть його значення1 у розділі реєстру:
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Microsoft Data Protection Manager\Configuration\MediaManager

Випуск 10

DPM не дозволяє Перегляд захищений папки на захищеному сервері, який має неприпустимий створений Дата й Вільний час.

Випуск 11

На магнітній мільйонів файлів не вдалося, і з'являється таке протокол IMAP про помилку:
ID 998
Подробиці: Параметр є неправильною (0x80070057).


Operations Manager (KB2731874)

Випуск 1

Windows PowerShell модуль runspace конфігурації кеша росте нескінченно. Це призводить до Пам'ять - сценарій виконання, щоб збільшити.

Випуск 2

Командлет Набір-SCOMLicense не працює, якщо управління групи оцінки минув Вільний час очікування завершення терміну інтерактивні елементи.

Operations Manager - UNIX і Linux, моніторинг (управління пакет оновлення)

Випуск 1

Система центру операцій, менеджер з агентом може аварії на Oracle Solaris кореневої зони, які використовують широкий спектр присвячений процесори.

Випуск 2

постачальник послуг оренди застосунків процес агент UNIX/Linux може не перелічити запущені процеси, якщо процес має аргументи, які містять non-ASCII символи. Це запобігає процес/фоновий процес моніторингу.

Випуск 3

.Rpm файл специфікації для агента для Red Hat Enterprise Linux не вказано розподілу.

Orchestrator (KB2702112 - Runbook дизайн (x86), Runbook сервера (x86))

Випуск 1

Система Orchestrator центр Runbook, який використовує "Запуск програми" діяльності виконання програми на системі, що працює під керуванням Windows Server 2008, Windows Vista або ранішої версії Windows може повернути невдалих статус для діяльності "Запуск програми" разом з наступним змістом в текст помилки резюме опубліковані дані:
Не вдалося запустити Orchestrator запустити програму застосунок-служба застосунок-служба на computer_name Служба не відповіла на запит запуску або керування у своєчасній манері. (код 1053)

На віддаленому комп'ютері, на якому служба намагається запустити такі події захоплених в журналі застосунку:
Ім'я журналу: застосунок
Джерело: Помилка застосунку
Код події: 1000
Рівень: помилка
Опис/контроль:
Помилка застосування OrchestratorRunProgramService.exe, Версія 0.0.0.0, мітку часу 0x4f44a324, модуль Kernel32. dll помилка!SetProcessPreferredUILanguages, Версія 6.0.6002.18005, мітку часу 0x49e03824, код винятку 0xc0000139, винен, зсув 0x0006f04e,
ідентифікатор процесу 0x76c, Вільний час 0x01cd134f73ced65a запустити застосунок.

диспетчер служби (KB2719827)

Випуск 1

URL-адреса посилання на інцидентів або діяльності в шаблони сповіщень, неправильні. Щоб отримати додаткові відомості про цю проблему перейдіть до наступного веб-сайт Microsoft TechNet:
Включаючи посилання на інцидентів або діяльності в сповіщень шаблони (SCSM 2012)
Випуск 2

Штамп часу інцидентів, які було створено за допомогою з'єднувача SMTP неправильні.

Випуск 3

Якщо змінити мову сайту SharePoint на портал Service Manager, може відображатися неправильна мова.

Випуск 4

диспетчер служби не генерує інцидент для оповіщення, створених внаслідок операцій менеджер правил.

Virtual Machine Manager (KB2742355 - консолі, KB2724539 – VMM сервер, KB2725034-портал самообслуговування)

Випуск 1

Після інсталяції оновлення VMM, фізико у віртуальні перетворення (P2V) може не з помилка 413, оскільки версія, перелічених у AgentVersion реєстрі значення неправильне.

Випуск 2

віртуальна машина має статус "Не підтримується VM конфігурації", якщо віртуальна машина настроєно на сценарій виконання ISO і якщо вСпільний доступ до файлу зображення, а не копіювання його параметр вибрано. Щоб отримати додаткові відомості про цю проблему клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
2690619 Віртуальний комп’ютер-зразок настроєно на сценарій виконання ISO має статус непідтримуваний конфігурації віртуальної машини в System Center 2012 Virtual Machine Manager
Випуск 3

Потужність оптимізація повноваження off головний комп’ютер-зразок замість завершення роботи.

Випуск 4

Під Вільний час перегляду контрольно-пропускних пунктів для VMware віртуальна машина, VMM консоль може аварійно завершити роботу. Крім того, з’являється таке протокол IMAP про помилку:
Неприпустиме значення "0" для "Значення". Між "Мінімум" і "Максимум" має бути "Значення".

Випуск 5

Розміщення віртуальних машин може надати ж приймаючої рейтинг, хоча доступної пам'яті між господарі відрізняється.

Випуск 6

Не вдається увійти до App контролер VMM підтримує домени, які мають одностороння довіра.

Випуск 7

Текст скорочено на PRO Порада попередження.

Випуск 8

Зображення (або логотипи) в рамках PRO поради не відображаються під Вільний час інтеграції з System Center 2012 Operations Manager.

Питання 9

VMM консоль може зайняти декілька хвилин для завантаження у середовищах, де існує кілька сотень хостів.

Випуск 10

Розміщення віртуальних машин може вимагати до 30 секунд за хоста.

Випуск 11

VMM консоль продуктивність знижується у великих середовищах.

Випуск 12

VMM не вдалося розпізнати типи ресурсів диска сторонніх виробників, які використовуються у кластері резервний Hyper-V.

Оновити вузла кластера робочі місця, можливо, не і ви отримаєте таке протокол IMAP про помилку:

Попередження (13926)
Вузла кластера cluster.contoso.com не був повністю оновилася, тому що не всі вузли могли зв'язатися. Дуже доступні для онлайнове пул носіїв та віртуальна глобальна мережа інформація для цього кластера може бути неточною.

Віртуальні машини, які мають стан "Не підтримується кластерної конфігурації", можливо, не, і з'являється таке протокол IMAP про помилку:

Помилка (13924)
Вельми доступні віртуальні машини (VMname) не підтримується VMM тому що віртуальна машина використовує-згруповані онлайнове пул носіїв.Як отримати та інсталювати оновлення 2 зведення для System Center 2012

Пакети оновлення для App контролер, Orchestrator і менеджер віртуальної машини доступні з сайт Microsoft Update.

Крім того, пакети оновлення для Диспетчер захисту даних, операцій, менеджер та диспетчер служби доступні з таких сайтів Центру завантаження Microsoft:

Директор з захисту даних
http://www.Microsoft.com/Download/Details.aspx?ID=30413

Операцій, менеджер
http://www.Microsoft.com/Download/Details.aspx?ID=30421

UNIX і Linux пакет керування оновлення для диспетчера операцій
http://www.Microsoft.com/Download/Details.aspx?ID=29696

диспетчер служби
http://www.Microsoft.com/Download/Details.aspx?ID=30410
 • Щоб отримати та інсталювати оновлення зі служби сайт Microsoft Update, виконайте наведені нижче інтерактивні елементи на системі, яка має застосовних System Center 2012-компонента, встановлені
  1. Натисніть кнопку Початиа потім натисніть кнопкуНа панелі керування.
  2. На панелі керування двічі клацніть Windows Update.
  3. У вікні служби Windows Update натисніть кнопку Перевірити наявність оновлень від сайт Microsoft Update Online.
  4. Натисніть кнопку Доступні важливі оновлення.
  5. Виберіть на Пакет поновлення 2пакунки, як необхідно та клацнітьГаразд.
  6. Натисніть кнопку Інсталювати оновлення для інсталяції пакетів оновлень.

  Важливо. пакет оновлень для контролера App показує сайт Microsoft Update лише після інсталяції оновлення 1 зведення для оновлення Virtual Machine Manager консолі (KB2663960) або пізнішої версії.

  Примітка. Перш ніж інсталювати пакет оновлень для App контролер, перегляньте розділ «Інструкції з монтажу App контролера».

 • Завантаження пакетів оновлень з Каталог сайт Microsoft Update вручну, перейдіть до таких веб-сайтах корпорації Майкрософт:

  App контролера (KB2721175)
  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
  Завантажити
  Завантажити пакет оновлень для App контролера.
  Orchestrator (KB2702112)
  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
  Завантажити
  Завантажити пакет оновлень для Runbook дизайн (x86).

  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
  Завантажити
  Завантажити пакет оновлень для Runbook сервера (x86).
  Virtual Machine Manager (KB2742355, KB2724539, KB2725034)
  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
  Завантажити
  Завантажити пакет оновлень для консолі.

  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
  Завантажити
  Завантажити пакет оновлень для VMM сервера.

  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
  Завантажити
  Завантажити пакет оновлень для себе порталу.
Щоб вручну інсталювати пакети оновлення, виконайте команду від підвищених командного рядка:

Msiexec.exe /updateІм'я пакета>
Наприклад, щоб установити оновлення сервер Virtual Machine Manager (KB2724539), запустіть таку команду:

Msiexec.exe /update KB2724539_vmmServer_amd64.msp

Інструкції з інсталяції

Інструкції з монтажу App контролер

Щоб встановити Зведене оновлення 2 для Microsoft System Center 2012 App контролер, виконайте такі дії:
 1. На сервері App контролер інсталюйте Зведене оновлення 1 або пізнішої версії пакета оновлення для Virtual Machine Manager консолі.
 2. Повторно імпортувати сертифікати Бібліотека для кожного сервера VMM. Для цього виконайте такі інтерактивні елементи.
  1. Увійдіть на контролер App як адміністратор.
  2. деталізувати Параметриа потім натисніть кнопку Підключення.
  3. На кожному VMM сервері виберіть сервер, VMM і натисніть кнопкуІмпортувати сертифікати.

   Примітки
   • Повторного імпортування VMM Бібліотека сертифікати можуть бути виконані до або після інсталяції пакету оновлення для App контролер.
   • Поки Бібліотека сертифікати імпортованого, App контролер не вдалося скопіювати файли до бібліотеки VMM.
 3. Інсталювати пакет оновлень для System Center 2012 App контролера.
Примітка. Якщо ви інсталювали мовний пакет для App контролер, вам доведеться скопіювати мову пакета файлів, після інсталяції оновлення зведення 2. Якщо ви не виконаєте наступні інтерактивні елементи, App контролер сайт не буде показувати локалізованих зміст, навіть якщо мовний пакет інстальовано.

Щоб скопіювати мовні файли оновлень, виконайте такі дії:
 1. На сервері App контролер відкрити підвищеної командний рядок введіть наведені нижче команди та натисніть клавішу Enter після кожної команди:
  компакт-диск %ProgramFiles%\Microsoft системи центр 2012\App Controller\wwwroot\ClientBin\1.0.0.2

  Копіювати/b LanguagePack_*.xap...\1.0.0.3\*
 2. Перевірте, чи вісім файли в каталозі %ProgramFiles%\Microsoft система центр 2012\App Controller\wwwroot\ClientBin\1.0.0.3:
  • LanguagePack_de.xap
  • LanguagePack_es.xap
  • LanguagePack_fr.xap
  • LanguagePack_it.xap
  • LanguagePack_ja.xap
  • LanguagePack_pt-BR.xap
  • LanguagePack_ru.xap
  • LanguagePack_zh-Hans.xap

Примітка. Якщо у вас немає мовний пакет інстальовано, потрібно після інсталяції мовного пакета, виконайте такі інтерактивні елементи.

Інструкції по встановленню для захисту Диспетчер даних

Щоб інсталювати оновлення 2 зведення для System Center 2012 дані захисту Диспетчер, виконайте такі дії:
 1. Перш ніж інсталювати пакет оновлення 2 зведення, архівувати бази даних DPM.
 2. Інсталюйте Зведений пакет оновлення на сервері, який працює System Center 2012 дані захисту менеджер. Для цього запустіть файл DataProtectionManager2012-KB2706783.exe на сервері.

  Примітка. Можливо, доведеться перезапустити Диспетчер захисту даних сервера після інсталяції цього пакету поточних.

 3. У консолі адміністратора DPM оновлення засобів захисту. Для цього скористайтеся одним із нижченаведених способів:
  • Спосіб 1: Оновлення засобів захисту від DPM адміністратора консолі
   1. Відкрити консоль DPM адміністратора.
   2. На в Управління вкладки, натисніть на Агенти вкладки.
   3. У в Захищений комп’ютер-зразок список, виберіть пункт комп’ютер-зразок і натисніть кнопку Оновлення на в Дія область.
   4. Натисніть кнопку Така потім натисніть кнопку Оновлення агентів.

   Примітка. Можливо, доведеться перезавантажити комп’ютер-зразок для агента оновлення.

  • Метод 2: Оновлення засобів захисту на захищених комп'ютерах
   1. Отримати від пакет оновлень захист для агента в "DPM_installation_location\DPM\DPM\Agents\RA\4.0.1915.00 "каталогів на System Center 2012 - директор з захисту даних сервера.

    Для архітектури на базі x86-процесорів оновлень
    i386\1033\DPMAgentInstaller_KB2706783.exe
    Для архітектури x64 оновлень
    amd64\1033\DPMAgentInstaller_KB2706783_AMD64.exe
    Примітка. Пакунок DPMAgentInstaller.exe застосовується до всіх мов.

   2. Запускати відповідний пакунок DPMAgentInstaller.exe на кожному з захищеними на основі архітектури агента.
   3. Відкрити консоль адміністратора DPM на System Center 2012 - директор з захисту даних сервера.
   4. Натисніть на Управління і на вкладці, натисніть кнопку в Агенти вкладки.
   5. Виберіть захищених комп'ютерах, натисніть кнопку Оновити інформаціюа потім переконайтеся, що версія агент перераховані як 4.0.1915.00. "

Інструкції з установки для операцій, менеджер

Відомі проблеми для цього оновлення
 • Оновлення не з'являються у в запит на додавання або видалення програмелемент панелі керування, після інсталяції оновлення зведення 2.
 • Номер версії консолі не зміниться після інсталяції оновлення зведення 2. Після інсталяції оновлення зведення 2, Номер версії консолі залишається 7.0.8560.0.
 • Після інсталяції оновлення зведення 2 веб-консолі, в Internet Explorer трапляється через таку помилку:
  Помилка сервера в ' / OperationsManager' програми.
  Щоб вирішити цю проблему, закрийте та перезапустіть Internet Explorer.
Примітки щодо інсталяції
 • Операції менеджер зведеного оновлення 2 спочатку будуть доступні лише англійською мовою і не можуть бути застосовані до англійських версіях System Center 2012. Неанглійські версії 2 Зведене оновлення будуть доступні пізніше в 2012 році.
 • Як адміністратор, потрібно запустити ці оновлення.
 • Ви повинні закрити консоль, перш ніж застосовувати оновлення консолі, щоб уникнути необхідності перезавантаження комп'ютера.
 • Ви повинні перезавантажити і очистити кеш браузера, щоб почати новий екземпляр Microsoft Silverlight.
 • Це Зведене оновлення не повинен бути встановлений відразу ж після інсталяції сервера. В іншому випадку може виникнути питання, в якому державної служби охорони здоров'я залишається не ініціалізовано.
 • Якщо ввімкнуто cлужба захисту користувачів, MSP-оновлення файлів потрібно запустити з підвищеними вікно командний рядок.
 • Для того, щоб виконати оновлення на ці бази даних потрібно мати права адміністратора системи на екземплярів баз даних для оперативної баз даних і пул носіїв даних.
 • Web консоль виправлення буде працювати після того, як ви додати такий рядок до файлу %windir%\Microsoft.NET\Framework64\v2.0.50727\CONFIG\web.config:
<machineKey validationkey="AutoGenerate,IsolateApps" decryptionkey="AutoGenerate,IsolateApps" validation="3DES" decryption="3DES"></machineKey>
Примітка. Ця рядок «Кому» слід додати під <system.web>, як описано у статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:</system.web>
911722 Може з'явитися протокол IMAP про помилку під Вільний час доступу до ASP.NET веб-сторінок, які мають ViewState після оновлення з ASP.NET 1.1 до ASP.NET 2.0

Підтримуваний порядок інсталяції
Ми рекомендуємо інсталювати це Зведене оновлення в такому порядку:

Примітка. Зведене оновлення 2 може бути встановлена на агентів, або перед або після інсталяції на сервері інфраструктури.
 1. Встановити оновлення на сервері інфраструктури:
  1. Сервер або сервери керування
  2. Шлюзові сервери
  3. Сервери звітування
  4. Web консолі сервера роль комп'ютера
  5. Операції консолі роль комп'ютерів
 2. Вручну імпортуйте пакети керування.
 3. Застосувати оновлення агента вручну встановлено агентів або push установки від на Pending переглядати в консоль операцій.

Примітка. Якщо підключено мг/Tiering увімкнуто, верхнього рівня повинні спочатку латка.

Відомості про інсталяцію
Щоб вилучення файлів, що містяться в цей пакет оновлень, виконайте такі дії:
 1. Скопіюйте цей файл у будь-якому локальної папки чи доступна мережна папка а потім виконати його, щоб витягти файли:
  SystemCenter2012OperationsManager-UR2-KB2731874-X86-X64-IA64-ENU.exe
 2. Застосувати відповідні MSPs до кожного комп'ютера.

  Такі файли MSP включені в оновлення. Потрібно застосувати всі файли MSP, що застосовуються до конкретного комп'ютера. Наприклад, якщо на сервері керування також має встановлені ролі веб-консолі та консолі, три MSP пакунки слід застосовувати до сервера керування. Один пакет MSP слід застосовувати для кожної конкретної ролі, що тримає на сервері.
  • KB2731874-AMD64-Agent.msp
  • KB2731874-AMD64-Console.msp
  • KB2731874-AMD64-Gateway.msp
  • KB2731874-AMD64-Reporting.msp
  • KB2731874-AMD64-Server.msp
  • KB2731874-AMD64-WebConsole.msp
  • KB2731874-i386-Agent.msp
  • KB2731874-i386-Console.msp
  • KB2731874-ia64-Agent.msp
 3. Імпортуйте такі пакети керування.
  • Microsoft.SystemCenter.DataWarehouse.Library.mpb
  • Microsoft.SystemCenter.Visualization.Library.mpb
  • Microsoft.SystemCenter.WebApplicationSolutions.Library.mpb
Відомості про імпорт пакет керування з диска, зверніться до наступного веб-сайт Microsoft TechNet:

Інструкції з установки для операцій менеджер UNIX і Linux, моніторинг пакети та агентів

Щоб інсталювати Останні пакети моніторингу і агентів для операційної системи UNIX і Linux, виконайте такі дії:
 1. Завантажити та інсталювати Останні управління пакети за веб-сайт корпорації Майкрософт:
  Система центру моніторингу Pack для UNIX і Linux операційних системний інтегратор
 2. Імпортувати Останні пакет керування для кожної версії Linux або UNIX, який відстежується у вашому середовищі.
 3. Оновлення кожного агента до останньої версії за допомогою командлета Windows PowerShell Оновлення-SCXAgent або UNIX/Linux оновлення агента майстра в області управління операціями консолі.

Примітка. Управління pack розшарування файли для кожної версії операційної системи UNIX і Linux містить файлів оновлень і агента керування. Можливо, доведеться почекати кілька хвилин, після імпорту пакет керування оновлень, перш ніж агент файли доступні для агента оновлення.

Інструкції з установки Virtual Machine Manager

Примітка. Проблема була виявлена з консолі VMM оновлення (KB2724538) на не англійських версій. Нове оновлення VMM консолі (KB2742355) було випущено сайт Microsoft Update. Це оновлення буде доступна для всіх мов, незалежно від того, чи інстальовано оновлення старі консолі (KB2724538). Ми рекомендуємо інсталювати це оновлення на всі мови VMM.

Інстальовано VMM сервер оновлення для оновлення зведення 1 (KB2663959), VMM агент на комп'ютерах, керованих повинна бути оновлена після інсталяції оновлення сервера VMM для накопичувальний пакет оновлення 2 (KB2724539).

Щоб оновити VMM агент керованих комп'ютерів, виконайте такі дії:
 1. Відкрити консоль VMM.
 2. Натисніть кнопку Тканинаа потім виберіть Сервери.
 3. У розділі Керовані комп'ютерів, виберіть серверів і натисніть кнопкуоновлення агента.

Файли, які оновлюються в 2 Зведене оновлення пакунків

App контролер оновлення (KB2721175)

Згорнути цю таблицюРозгорнути цю таблицю
Файли, які змінюютьсяРозмір файлуВерсія
Microsoft.SystemCenter.CloudManager.Providers.Vmm.exe424,1121.0.1202.0
SelfServiceUser.xap691,173Не застосовується
ІНТЕРФЕЙС КОРИСТУВАЧА.Administrator.xap253,952Не застосовується
ІНТЕРФЕЙС КОРИСТУВАЧА.Jobs.xap233,472Не застосовується
ІНТЕРФЕЙС КОРИСТУВАЧА.Management.Core.xap236,492Не застосовується
ІНТЕРФЕЙС КОРИСТУВАЧА.ProductOverview.xap331,776Не застосовується
ІНТЕРФЕЙС КОРИСТУВАЧА.RBAC.xap240,792Не застосовується
ІНТЕРФЕЙС КОРИСТУВАЧА.Shell.xap2,725,797Не застосовується
Default.htm3,098Не застосовується
Microsoft.SystemCenter.CloudManager.Providers.Azure.exe459,4401.0.1202.0

Директор з захисту даних (KB2706783)

Згорнути цю таблицюРозгорнути цю таблицю
Файли, які змінюютьсяРозмір файлуВерсія
Utils.dll1,136,8964.0.1915.0
AMTE.dll289,0084.0.1915.0
CPWrapper.dll782,0644.0.1915.0
DPMRA.exe6,196,9764.0.1915.0
DPMac.exe2,004,2084.0.1915.0
Installagentpatch.exe113,9044.0.1915.0
Launchpatch.exe24,8164.0.1915.0
Inspect.dll166,1444.0.1915.0
Patchca.dll26,3684.0.1915.0
SQLWriterHelperPlugin.dll1,076,4644.0.1915.0
DsmFs.dll947,4404.0.1915.0
ManagedContainer.dll1,607,9204.0.1915.0
MonitoringPage.dll768,2404.0.1915.0
ObjectModel.dll1,128,7044.0.1915.0
ObjectModelCmdlet.dll366,8324.0.1915.0
ConfigurationPage.dll878,8484.0.1915.0
WSSCmdlets.dll149,7444.0.1915.0
WSS4Cmdlets.dll129,2644.0.1915.0
Microsoft.EnterpriseStorage.Dls.MediaManager.dll923,8884.0.1915.0
EngineUICommon.dll551,1524.0.1915.0
DataProtectionManager.psd19,284Не застосовується
DataProtectionManager.psm114,971Не застосовується
ObjectModelCmdlet.dll-Help.xml1,065,464Не застосовується

Operations Manager (KB2731874)

Згорнути цю таблицюРозгорнути цю таблицю
Файли, які змінюютьсяРозмір файлуВерсія
Microsoft.EnterpriseManagement.Modules.PowerShell.dll88,7047.0.8560.1027
Microsoft.SystemCenter.OperationsManagerV10.Commands.dll318,0807.0.8560.1027

Orchestrator оновлення (KB2702112)

Згорнути цю таблицюРозгорнути цю таблицю
Файли, які змінюютьсяРозмір файлуВерсія
OrchestratorRunProgramService.exe86,6807.0.1161.0

диспетчер служби оновлення (KB2719827)

Згорнути цю таблицюРозгорнути цю таблицю
Файли, які змінюютьсяРозмір файлуВерсія
Microsoft.EnterpriseManagement.InboundEmail.Workflow.dll64,1207.0.1561.106
Microsoft.EnterpriseManagement.ServiceManager.OpsMgrConnector.dll182,9047.0.1561.106
Microsoft.EnterpriseManagement.Notifications.Workflows.dll84,6007.0.1561.106
BaseSilverlightModule.zip27,707Не застосовується
ServiceCatalogSilverlightModule.xap659,302Не застосовується

Оновлення Virtual Machine Manager консолі адміністратора (KB2724538)

Згорнути цю таблицюРозгорнути цю таблицю
Файли, які змінюютьсяРозмір файлуВерсія
Microsoft.EnterpriseManagement.DataCenterManager.UI.DataGrid.dll162,7363.0.6019.0
Microsoft.VirtualManager.UI.Dialogs.dll2,672,5603.0.6019.0
Microsoft.VirtualManager.UI.VmmControls636,8483.0.6019.0
Remoting.dll640,9443.0.6019.0
VmmAdminUI.exe137,1363.0.6019.0
Microsoft.SystemCenter.VirtualMachineManager.dll1,526,0643.0.6040.0
Microsoft.VirtualManager.UI.Pages.Jobs.dll129,3363.0.6040.0
БД.Adhc.dll723,2483.0.6040.0
Engine.Deployment.dll428,3363.0.6040.0
ImgLibEngine.dll1,263,9203.0.6040.0
VMWareImplementation.dll1,898,8003.0.6040.0
WSManAutomation.dll35,1203.0.6040.0
WsManWrappers.dll2,079,0243.0.6040.0

Менеджер віртуальну машину оновлення сервера (KB2724539)

Згорнути цю таблицюРозгорнути цю таблицю
Файли, які змінюютьсяРозмір файлуВерсія
Engine.IndigoAccessLayer.dll317,3603.0.6019.0
Remoting.dll640,9443.0.6019.0
vmmAgent.exe3,143,6003.0.6019.0
Microsoft.EnterpriseManagement.DataCenterManager.UI.DataGrid.dll162,7363.0.6019.0
БД.Adhc.dll723,2483.0.6040.0
Engine.Adhc.Operations.dll694,5763.0.6040.0
Engine.BitBos.dll186,6723.0.6040.0
Engine.Deployment.dll428,3363.0.6040.0
Engine.MomDal.dll571,6963.0.6040.0
Engine.Placement.dll231,7283.0.6040.0
Engine.Placement.ResourceModel.dll264,4963.0.6040.0
Engine.VmOperations.dll1,190,1923.0.6040.0
ImgLibEngine.dll1,263,9203.0.6040.0
VMWareImplementation.dll1,898,8003.0.6040.0
WSManAutomation.dll35,1203.0.6040.0
WsManWrappers.dll2,079,0243.0.6040.0
msiInstaller.dat12Не застосовується
msiInstaller.exe210,3523.0.6005.0
vmmAgent.msi3,831,808Не застосовується
msiInstaller.dat12Не застосовується
msiInstaller.exe174,0003.0.6005.0
vmmAgent.msi3,381,248Не застосовується

Оновлення Virtual Machine Manager самообслуговування порталу (KB2725034)

Згорнути цю таблицюРозгорнути цю таблицю
Файли, які змінюютьсяРозмір файлуВерсія
Microsoft.EnterpriseManagement.DataCenterManager.UI.DataGrid.dll162,7363.0.6019.0
Remoting.dll640,9443.0.6019.0
БД.Adhc.dll723,2483.0.6040.0
Engine.Deployment.dll428,3363.0.6040.0
ImgLibEngine.dll1,263,9203.0.6040.0
VMWareImplementation.dll1,898,8003.0.6040.0
WSManAutomation.dll35,1203.0.6040.0
WsManWrappers.dll2,079,0243.0.6040.0
Microsoft.SystemCenter.VirtualMachineManager.dll1,526,0643.0.6040.0


Властивості

Номер статті: 2706783 - Востаннє переглянуто: 10 квітня 2013 р. - Редакція: 6.1
Застосовується до:
 • Microsoft System Center 2012
Ключові слова: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbsurveynew kbmt KB2706783 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2706783

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com