XADM: Store.exe işlemi, çok büyük sayıda iş parçacığı yanıt vermiyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 270712 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Ileti gönderme ve alma uygulama programlama arabirimi (MAPI), Postane Protokolü sürüm 3 (POP3), ınternet ileti erişim Protokolü sürüm 4rev1 (ımap4) ve Köprü Metni Aktarım Protokolü (HTTP) e-posta istemcileri Exchange Server bilgi deposu çok yavaş yanıt karşılaşabilirsiniz; giderek bilgi deposu, istemcilere yanıt vermeyebilir.

Kullanıcı, bir Microsoft Outlook kullanıcısı oturum açmaya çalıştığında aşağıdaki hata iletisini alır:
Microsoft Exchange Server bilgisayarı kullanılamıyor. Ağ sorun veya Microsoft Exchange sunucusu bakım için çalışmıyor.
Microsoft Windows Görev Yöneticisi, Store.exe işleminde yüksek CPU kullanımı, Exchange Server bilgi deposu ve çok sayıda iş parçacığı için görüntüler. Hangi Store.exe işlemi yanıt vermemeye başlamasına neden olan artırmak, <a0></a0>, Store.exe işlemindeki iş parçacığı sayısını sürdürür.

Neden

Klasör silinemiyor, bilgi deposu işlemi sonsuza kadar döngü içinde kalmış olur, bu sorun oluşabilir.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Exchange Server 5.5 için en son hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
191914XGEN: en son Exchange Server 5.5 hizmet paketi nasıl elde edilir
Aşağıdaki dosyalar Microsoft Yükleme Merkezi'nden yüklenebilir:
x 86:
Bu resmi kapatBu resmi aç
Download
Download Q248838engi.exe now
Alfa:
Bu resmi kapatBu resmi aç
Download
Download Q248838enga.exe now
Microsoft destek dosyalarını karşıdan yükleme konusunda ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
119591Microsoft Destek Dosyaları Çevrimiçi Hizmetler'den Nasıl Alınır
Microsoft bu dosyada virüs taraması yapmıştır. Microsoft, dosyanın kullanıma sunulduğu tarihteki en güncel virüs tarama yazılımını kullanmıştır. Dosya, üzerinde herhangi bir yetkisiz değişiklik yapılmasını engellemeye yardım eden geliştirilmiş güvenliğe sahip sunucularda depolanır.

Durum

Microsoft, Microsoft Exchange Server 5.5 sürümünde bir sorun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun, ilk Exchange Server 5.5 Service Pack 4'de giderilmiştir.

Özellikler

Makale numarası: 270712 - Last Review: 30 Ocak 2014 Perşembe - Gözden geçirme: 4.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange Server 5.5 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbexchange550presp4fix kbexchange550sp4fix kbfix kbgraphxlinkcritical kbqfe KB270712 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:270712

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com