Chybové hlásenie po spustení MOSDAL podporu Toolkit: "Integrované overovanie systému Windows koncový bod chýba výmeny metaúdajov (MEX) doklade, ktorý je zverejnený na federáciu server"

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2707356 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PROBLÉM

Po spustení programu Microsoft Online služby diagnostika a zapisovanie do denníka (MOSDAL) podpora Toolkit, Active Directory Federation Services (ADFS) (AD FS) Diagnostika denník obsahuje nasledovné chybové hlásenie:

Metadáta výmena (MEX) doklade, ktorý vydáva federácie server chýba Integrované overovanie systému Windows koncový bod.

Poznámka: Tento denník sa nachádza v \Admin_Applications\SSO_Diagnostic_Tests\ADFSDiagnostic.txt.

Okrem toho si môžete všimnúť nasledovné správanie pri prihlásení k službe Microsoft cloud Office 365, Microsoft Azure alebo Windows Intune pomocou združeného konta:

Rich klienta aplikácie overenie zlyhá pri pokuse o prístup k službám z lokálnych doménových služieb Active Directory-pripojený klientskeho počítača.

PRÍČINA

Tento problém môže nastať ak koncové body služby windowstransport a usernamemixed sú zakázané v lokálnom AD FS federácia služby.

RIEŠENIE

Ak chcete vyriešiť tento problém, uistite sa, že koncové body služby AD FS sú nastavené na podporu jediného prihlásenia (SSO) overovanie. Ďalšie informácie o tom, ako to urobiť, pozri nasledujúci článok Microsoft Knowledge Base:
2712957Prihlásenie do Office 365, Azure alebo Windows Intune zlyhá po zmene federácie koncového bodu služby
Po aktualizácii koncové body služby, uistite sa, že AD FS službu endpoint konfigurácie metaúdajov sa aktualizuje k systému overovania Azure služby Active Directory (azúrovo reklamy). Ďalšie informácie o tom, ako to urobiť, nájdete v časti "Ako aktualizovať konfiguráciu Office 365 združená doména" nasledujúceho článku databázy Microsoft Knowledge Base:
2647048Ako aktualizovať alebo opraviť nastavenia združenú doménu v Office 365, Azure alebo Windows Intune

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Potrebujete ešte pomoc? Prejdite na Komunita používateľov balíka Office 365 webové stránky alebo Azure služby Active Directory Fórum .

Vlastnosti

ID článku: 2707356 - Posledná kontrola: 25. júna 2014 - Revízia: 15.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Azure
  • Microsoft Office 365
  • Microsoft Office 365 for enterprises (pre-upgrade)
  • Microsoft Office 365 for education  (pre-upgrade)
  • CRM Online via Office 365 E Plans
  • Microsoft Azure Recovery Services
  • Office 365 Identity Management
Kľúčové slová: 
o365 o365a mosdal4.5 o365022013 after upgrade o365062011 pre-upgrade o365e o365m kbmt KB2707356 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2707356

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com