Після запуску інструментарію MOSDAL підтримки, з'являється протокол IMAP про помилку: "кінцева точка Windows інтегровану автентифікацію, відсутній обміну метаданими (MEX) документ, який публікується Федерації сервером"

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2707356 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

ПРОБЛЕМА

Після того, як ви запустите онлайн застосунок-служба центру діагностики Microsoft і підтримки інструментарій журналювання (MOSDAL), служб служба Active Directory Федерації (AD FS) діагностики log містить таке протокол IMAP про помилку:

Кінцева точка Windows інтегровану автентифікацію не вистачає з обміну метаданими (MEX) документа, які публікуються на сервері Федерації.

Примітка. Цей журнал, розташованих на \Admin_Applications\SSO_Diagnostic_Tests\ADFSDiagnostic.txt.

Крім того, ви можете помітити нижченаведені проблеми під Вільний час входу до вашого Microsoft хмара служби Office 365, Microsoft Azure або Windows Intune за допомогою комплексний пошук облікового запису:

Багатий клієнт застосування проблема виникає, коли вона намагається отримати доступ до послуг з послугами локальний підключених до служб домену служба Active Directory клієнтського комп'ютера.

Причини

Ця проблема може виникнути, якщо windowstransport і usernamemixed кінцеві точки служби відключені у локальній службі AD FS Федерації.

РІШЕННЯ

Щоб вирішити цю проблему, переконайтеся, що кінцеві точки служби AD FS встановлюються на підтримку єдиного входу (SSO) перевірки автентичності. Щоб отримати додаткові відомості про те, як це зробити, прочитайте статтю бази знань Майкрософт:
2712957Увійдіть до Office 365, Azure або Windows Intune збій після того, як ви зміните Федерації кінцевої точки служби
Після того, як ви оновлюєте кінцеві точки служби, переконайтеся, що служби AD FS кінцевої точки конфігурації метадані оновлюється Azure служба Active Directory (AD блакитні) перевірку автентичності системи. Щоб отримати додаткові відомості про те, як це зробити, див. розділ "Як оновити конфігурацію Office 365 інтегрований домен" нижче статті бази знань Майкрософт:
2647048Як оновити або відновити параметри інтегрований домен у службі Office 365, Azure або Windows Intune

Додаткові відомості

Все ще потрібна допомога? Перейдіть до на Office 365 спільноти веб-сайт або в Блакитні служба Active Directory форуми .

Властивості

Номер статті: 2707356 - Востаннє переглянуто: 25 червня 2014 р. - Редакція: 15.0
Застосовується до:
  • Microsoft Azure
  • Microsoft Office 365
  • Microsoft Office 365 for enterprises (pre-upgrade)
  • Microsoft Office 365 for education  (pre-upgrade)
  • CRM Online via Office 365 E Plans
  • Microsoft Azure Recovery Services
  • Office 365 Identity Management
Ключові слова: 
o365 o365a mosdal4.5 o365022013 after upgrade o365062011 pre-upgrade o365e o365m kbmt KB2707356 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2707356

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com