Düzeltme: sql Server 2008 R2'deki bir vss anlık görüntü yedek sırasında g/ç yazma işlemi, 833 olay kimliği oluşur.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2708012
Microsoft, Microsoft sql Server 2008 R2 Service Pack 1 Düzeltme karşıdan yüklenebilen bir dosya dağıtır. Düzeltmeleri birikimli olduğu için her yeni sürüm tüm düzeltmeleri içerir ve sürüm önceki sql Server 2008 R2 Service Pack 1 ile gelen tüm güvenlik düzeltmelerini düzeltin.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Microsoft sql Server 2008 R2'de Microsoft sql Server Birim Gölge Kopyası Hizmeti (vss) anlık görüntü yedekleme gerçekleştiren bir uygulama çalıştırmak varsayalım. Bir g/ç yazma işlemi yedekleme işlemi sırasında oluşursa, uygulama olay günlüğüne bir olay kimliği 833 kaydedilir ve aşağıdaki iletiyi sql Server hata günlüğüne kaydedilir:
sql Server ile karşılaştın> oluşumunu g/ç isteği tamamlamak için dosya üzerinde [15 saniyeden uzun sürüyordosyasının tam yolu>] [veritabanı içindeVeritabanı adı.>] (DBID>). İşletim sistemi dosya tanımlayıcısıdosya tanıtıcısı>. En son uzun g/ç uzaklığı şöyledir:onaltılık Ofset>
NotDisk performans izleme sayaçları disk performans sorunu göstermektedir.

Neden

G/ç işlemi tarafından anlık yedeğin donuk olduğunda iç bir Çakışan yapı üyesi doğru olarak başlatılamadı çünkü bu sorun oluşur. Ayrıca, olay kimliği 833 yanlış disk performans sorunu olduğunu gösterir.

Çözüm

Toplu Güncelleştirme bilgileri

sql Server 2008 R2 SP2 için toplu güncelleştirme 4

Bu sorunla ilgili düzeltme, ilk toplu güncelleştirme 4'de yayımlanmıştır. sql Server 2008 R2 sp 2 için bu toplu güncelleştirme paketini elde etme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
2777358 sql Server 2008 R2 Service Pack 2 için toplu güncelleştirme paketi 4
Not Yap?lar birikimli olduğu için her yeni düzeltme yayımlanan tüm düzeltmeleri içerir ve sürüm önceki sql Server 2008 R2 sp 2 ile birlikte verilen tüm güvenlik düzeltmelerini düzeltin. Bu düzeltmeyi içeren en son düzeltme sürümü uygulama ele almanızı öneririz. Daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
2730301 sql Server 2008 R2'in sql Server 2008 R2 Service Pack 2 yayımlandıktan sonra yayımlanan oluşturur

sql Server 2008 R2 Service Pack 1

Bu sorunla ilgili düzeltme, ilk toplu güncelleştirme 9'serbest bırakıldı. sql Server 2008 R2 Service Pack 1 için bu toplu güncelleştirme paketini elde etme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
2756574 sql Server 2008 R2 Service Pack 1 için toplu güncelleştirme paketi 9
Not Yap?lar birikimli olduğu için her yeni düzeltme yayımlanan tüm düzeltmeleri içerir ve sürüm önceki sql Server 2008 R2 Service Pack 1 ile gelen tüm güvenlik düzeltmelerini düzeltin. Bu düzeltmeyi içeren en son düzeltme sürümü uygulama ele almanızı öneririz. Daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
2567616 sql Server 2008 R2 Service Pack 1'den sonra yayımlanan sql Server 2008 R2 oluşturur

Durum

Microsoft bunun, "Aşağıdakilere Uygulanır" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır.

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm için sql Server yerel yedekleme kullanın. Yerel yedekleme g/ç işlemi dondurma değil.

Özellikler

Makale numarası: 2708012 - Last Review: 17 Aralık 2012 Pazartesi - Gözden geçirme: 3.0
Anahtar Kelimeler: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2708012 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2708012

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com