Нові можливості SMB 3.0 у файловий сервер Windows Server 2012

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2709568 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Підсумки

Windows Server 2012 вводить нові протокол IMAP блок (SMB) файл сервера можливості сервера. Щоб скористатися перевагою цими можливостями, SMB-клієнт і сервер SMB має підтримувати SMB 3.0.

Додаткові відомості

2. X протоколу SMB була введена в Windows Server 2008 і Windows Vista.

Протокол SMB 3.0 була введена в Windows Server 2012, так і у Windows 8.

Нові функції SMB, які вводяться у файловий сервер Windows Server 2012

 • SMB прозорий або відновлення після відмови
 • Шкала SMB на
 • Багатоканальний SMB
 • Пряма SMB
 • SMB шифрування
 • VSS для SMB спільні файли
 • SMB реєстр Лізинг
 • SMB PowerShell

SMB прозорий або відновлення після відмови

SMB-клієнт і сервер SMB має підтримувати SMB 3.0 скористатися перевагою SMB прозорі резервний функціональність.

SMB 1.0 - і SMB 2. x сумісних клієнти зможуть підключитися і доступ до акцій, які налаштовано для сценарій виконання безперервно доступні властивості. Однак, SMB 1,0 і SMB 2. x клієнтів не виграють від функцію SMB прозорий або відновлення після відмови. Якщо вузол кластера в даний Вільний час доступні стає недоступним або адміністратор робить адміністративні зміни кластерних файловий сервер, SMB 1.0 або SMB 2. x клієнт втратить активного сеансу SMB та будь-які відкритими дескрипторами кластерних файловий сервер. Користувач або додаток на комп'ютері клієнта SMB повинні вжити відповідних заходів відновити підключення до Об'ємний варіант звичайної файл частці.

Примітка. Прозорі резервний SMB несумісний з обсягами ввімкнуто для короткі файл ім'я (ім'я файлу 8.3) підтримки або з стиснутих файлів (наприклад, стиснутими для NTFS файлами).

Шкала SMB на

SMB-клієнт і сервер SMB має підтримувати SMB 3.0 скористатися перевагою SMB масштабу на функцію.

SMB 1,0 клієнтів не містять необхідні клієнт функціональність для доступу до SMB масштабне файл акцій і буде отримувати протокол IMAP про помилку "Немає доступу" під Вільний час підключення до масштабне спільній.

Спільні файли масштабне SMB завжди настроєно так, що постійно доступних властивість має значення. SMB 2. x клієнтів зможуть підключитися до SMB масштабне файл акцій, але не виграють від SMB прозорі резервний функціональність.

Багатоканальний SMB


SMB-клієнт і сервер SMB має підтримувати SMB 3.0 скористатися перевагою SMB багатоканальний функціональність. SMB 1,0 і 2. x клієнтів SMB буде використовувати одного підключення SMB.

SMB прямої (SMB над віддаленого прямий доступ до пам'яті [RDMA])

Прямий SMB доступна лише на платформі Windows Server і була введена в Windows Server 2012. SMB прямий-функціональність потребує, що SMB-клієнт і сервер SMB підтримують SMB 3.0.

SMB шифрування

SMB-клієнт і сервер SMB має підтримувати SMB 3.0 скористатися перевагою SMB шифрування функціональність.

VSS для SMB спільні файли

SMB-клієнт і сервер SMB має підтримувати SMB 3.0 скористатися перевагою обсяг послуг копію тінь (VSS) для SMB файл акцій функціональність.

SMB реєстр Лізинг

SMB-клієнт і сервер SMB має підтримувати SMB 3.0 скористатися перевагою SMB реєстр Лізинг функціональність.

SMB PowerShell

Командлети SMB PowerShell управління були введені в Windows Server 2012, так і у Windows 8. Старих SMB клієнтів та серверів SMB доведеться продовжувати використовувати низькорівневих інструментів для управління (наприклад, Net.exe) і API (наприклад, API для Win32).

Посилання

Щоб отримати додаткові відомості про загальних помилок, які можуть виникнути з SMB 3.0 перейдіть на наступні статті бази знань Майкрософт:
2686098 "Системна помилка 2148073478," "помилка", або "Недійсний цифровий підпис" помилка на SMB підключень в Windows 8 або Windows Server 2012

Властивості

Номер статті: 2709568 - Востаннє переглянуто: 18 жовтня 2013 р. - Редакція: 6.0
Застосовується до:
 • Windows Server 2012 Datacenter
 • Windows Server 2012 Essentials
 • Windows Server 2012 Foundation
 • Microsoft Hyper-V Server 2012
 • Windows Server 2012 Standard
 • Windows Server 2012 R2 Datacenter
 • Windows Server 2012 R2 Essentials
 • Windows Server 2012 R2 Foundation
 • Windows Server 2012 R2 Preview
 • Windows Server 2012 R2 Standard
Ключові слова: 
kbinfo kbexpertiseinter kbmt KB2709568 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2709568

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com