Zdieľané schránky, ktoré boli presunuté z lokálneho prostredia Office 365 automaticky konvertujú späť k poštovým schránkam používateľov po spustení synchronizácie adresárov

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2710029 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PROBLÉM

Predpokladajme, že hybridné nasadenie Microsoft Exchange Online v balíku Microsoft Office 365 a v prostredí lokálneho servera Exchange. Po spustení synchronizácie adresárov zdieľané schránky, ktoré boli presunuté z lokálneho prostredia Office 365 sa nečakane skonvertujú na pravidelné poštové schránky. Keď sa to stane, môžete byť schopní previesť zdieľané schránky poštové schránky. Ak si môžete urobiť tento prepočet, poštové schránky obnoví zdieľané schránky nabudúce, že spustí synchronizáciu adresárov.

Okrem toho pri prezeraní zdieľaných schránok v Office 365 portálu, môže zobraziť nasledujúce chybové hlásenie:
Výmena: Nemohol skonvertovať poštovú schránku, pretože poštová schránka <guid>je už typu "Pravidelných"<b00> </b00> </guid>

PRÍČINA

Tento problém sa vyskytuje, ak hodnota atribútu msExchRemoteRecipientType nie je správne nastavené lokálnym hybridný server so spustenou službou Microsoft Exchange Server 2010 Service Pack 1 (SP1).

V programe Exchange Server 2010 SP1, msExchRemoteRecipientType atribútu má hodnotu 0x4. Hodnotu 0x4 naznačuje, že poštová schránka sa preniesol. V tomto scenári, synchronizáciu adresárov replikuje atribút do riešenia cloud a potom Office 365 konvertuje zdieľanú poštovú schránku na bežnú poštovú schránku.

V Exchange Server 2010 Service Pack 3(SP3), hodnota atribútumsExchRemoteRecipientType mala 0x64. Šestnástkovú hodnotu z 0x64 sa rovná desatinnú hodnotu 100. V tomto scenári, zdieľanú poštovú schránku nie je prevedený na bežnú poštovú schránku pri spustení synchronizácie adresárov. Namiesto toho, to zostane ako zdieľanej poštovej schránky.

RIEŠENIE

Ak chcete vyriešiť tento problém, nainštalujte Exchange Server 2010 SP3 na lokálneho servera Exchange 2010 hybridné, ktoré môžete použiť na presun poštových schránok do balíka Office 365. Dôrazne odporúčame túto metódu, pretože hodnota atribútumsExchRemoteRecipientType používateľov e-mailu bude správne nastavené pri presúvaní poštových schránok do balíka Office 365 v budúcnosti.

Pre poštové schránky, ktoré sú už postihnuté, manuálne zmeniť hodnotu atribútu msExchRemoteRecipientType e-mailu používateľa od 4 do 100. Potom čakať na synchronizáciu adresárov na spustenie, alebo manuálne vynútenie synchronizácie adresárov. To prevádza schránky zdieľanej poštovej schránke.

RIEŠENIE

Obísť tento problém, použite jednu z nasledujúcich metód, ako vašej situácii najvhodnejší.

Postup 1

Upozornenie: Tento postup vyžaduje Active Directory Service rozhrania Editor (ADSI Edit). Nesprávne použitie ADSI Edit môže spôsobiť vážne problémy, ktoré môžu vyžadovať preinštalovanie operačného systému. Spoločnosť Microsoft nemôže zaručiť, že problémy, ktoré vyplývajú z nesprávneho použitia ADSI Edit môžu byť vyriešené. Použite nástroj ADSI Edit na vaše vlastné riziko.

Ak inštalácia Exchange 2010 SP3 nie je možnosť pre vašu organizáciu, môžete použiť nástroj ADSI Edit a zmeňte hodnotu atribútumsExchRemoteRecipientType na 100. Ak to chcete urobiť, postupujte podľa nasledujúcich krokov:
 1. Otvorte nástroj ADSI Edit, a potom pripojte do predvoleného názvového kontextu.
 2. Rozšírenie domény, a potom rozbaľte položku organizačnú jednotku (OU) obsahujúci objekt používateľa s podporou e-mailu.
 3. Kliknite pravým tlačidlom myši na objekt používateľa s podporou e-mailu, a potom kliknite na položku Vlastnosti.
 4. V Editor atribútov vyhľadajte a vyberte atribút msExchRemoteRecipientType .
 5. Kliknite na tlačidlo Upraviť, typ 100Tlačidlo Microsoft Office a potom presuňte na snímke nakreslite ovládací prvok..

 6. Čakať na synchronizáciu adresárov na spustenie, alebo manuálne vynútenie synchronizácie.
Po vykonaní týchto krokov, poštová schránka sa skonvertuje na zdieľanej poštovej schránky.

Dôlt vedľajší účinok manuálne nastavenie hodnoty atribútu je Exchange Server 2010 SP1 neuznáva 100 ako platný typ príjemcu, a budete schopní zvládnuť objektu pomocou konzola Exchange Management Console alebo prostredia Windows PowerShell. Ak objekt je manipulovať v žiadnom prípade je síce v tomto štáte, hodnota atribútu msExchRemoteRecipientType vráti k 4.

Postup 2

Môžete použiť Microsoft prostredie Exchange Management Shell zmeniť hodnotu atribútu msExchRemoteRecipientTypevšetkých užívateľov v rovnakom čase. Ak to chcete urobiť, postupujte podľa nasledujúcich krokov:
 1. Beh prostredie Exchange Management Shell ako admin.
 2. Do príkazového riadka zadajte nasledovné príkazy a stlačte kláves Enter:
  $mbx = Get-Mailbox -ResultSize Unlimited -Filter {(RecipientTypeDetails -eq "UserMailbox") -and (RemoteRecipientType -eq "Migrated")}
  $mbx | fl Name, *recip*
  $mbx | Set-Mailbox -RemoteRecipientType "ProvisionMailbox, ProvisionArchive"

  Poznámka: ProvisionMailbox a ProvisionArchive vlajkou nastaviť atribút msExchRemoteRecipientTypesprávny desiatkových hodnoty pre verzie servera Exchange, ku ktorému používate prostredie Exchange Management Shell Príkazy.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Viac informácií o tom, ako používať ADSI Edit, nájdete na nasledujúcej webovej lokalite Microsoft TechNet:
Nástroj ADSI Edit (adsiedit.msc)
Potrebujete ešte pomoc? Prejdite na Komunita používateľov balíka Office 365 .

Vlastnosti

ID článku: 2710029 - Posledná kontrola: 11. júla 2014 - Revízia: 8.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Exchange Online
Kľúčové slová: 
o365 o365022013 o365e o365m o365a hybrid kbmt KB2710029 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2710029

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com