Спільні поштові скриньки, які були перенесені з локальному середовищі Office 365 автоматично перетворюється назад у поштових скриньок користувачів, після того, як працює синхронізація каталогів

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2710029 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

ПРОБЛЕМА

Припустимо, що у вас є гібридного розгортання Microsoft Exchange Online, у Microsoft Office 365 і у вашому локальному середовищі Microsoft Exchange Server. Після того, як працює синхронізація каталогів, спільні поштові скриньки, які були перенесені з локальному середовищі Office 365 несподівано перетворюються на звичайні поштові скриньки. У такому випадку, можливо, ви не вдалося перетворити поштових скриньок до спільних поштових скриньок. Якщо ви можете зробити це перетворення, поштові скриньки повернеться до спільних поштових скриньок під час наступного запускає синхронізацію каталогів.

Крім того, під час перегляду властивостей спільні поштові скриньки на порталі Office 365, може з'явитися таке повідомлення про помилку:
Обмін: Не міг перетворити поштової скриньки, оскільки поштової скриньки <guid>уже типу 'Регулярні'<b00> </b00> </guid>

Причини

Ця проблема виникає, якщо значення атрибуту msExchRemoteRecipientType не налаштований правильно локальні гібридний сервер, на якому запущено Microsoft Exchange Server 2010 пакетом оновлень 1 (SP1).

Exchange Server 2010 SP1, значення атрибуту msExchRemoteRecipientType має значення 0x4. Значення 0x4 вказує на те, що на поштові скриньки були перенесені. У цьому випадку синхронізація каталогів здійснює реплікацію атрибут до хмари, і потім Office 365 перетворює спільної поштової скриньки до поштової скриньки, регулярно.

В Exchange Server 2010 служба Pack 3(SP3) значення атрибутуmsExchRemoteRecipientType має значення 0x64. Шістнадцяткове значення 0x64 дорівнює десяткове значення 100. У цьому випадку спільної поштової скриньки не перетворюються на регулярні поштової скриньки, коли синхронізація каталогів працює. Замість цього, він залишається спільної поштової скриньки.

РІШЕННЯ

Щоб вирішити цю проблему, інсталюйте Exchange Server 2010 SP3 на локальний сервер співіснування Exchange 2010, які використовуються для переміщення поштових скриньок до служби Office 365. Ми настійно рекомендуємо цей метод, оскільки значення атрибутуmsExchRemoteRecipientType пошти користувачів буде встановлено правильно, перейшовши поштові скриньки до Office 365 в майбутньому.

Для поштових скриньок, які вже страждають вручну змінити значення атрибуту msExchRemoteRecipientType пошти користувача від 4 до 100. Потім дочекатися синхронізації зі службою каталогів для запуску, або вручну примусово синхронізації каталогів. Ця програма конвертує поштову скриньку для спільної поштової скриньки.

ОБХІДНИЙ ШЛЯХ

Щоб вирішити цю проблему, використовуйте один із нижченаведених способів відповідно до вашої ситуації.

Спосіб 1

Попередження. Ця процедура вимагає Active Directory служби інтерфейсів редактор (редагування). За допомогою редагування ADSI неправильно може призвести до серйозних проблем, які можуть потребувати переустановити операційну систему. Майкрософт не може гарантувати, що проблеми, які є результатом неправильного використання редагування ADSI, буде усунуто. За допомогою редагування ADSI на свій страх і ризик.

Якщо інсталяції SP3 Exchange 2010 не варіант для вашої організації, можна використовувати редагування ADSI, змінити значення атрибутуmsExchRemoteRecipientType до 100. Для цього виконайте такі дії.
 1. Відкриття, редагування ADSI а потім підключити до контексту іменування за промовчанням.
 2. Послідовно розгорніть вузли домену та організаційного підрозділу (ОП), що містить об'єкт користувача з підтримкою пошти.
 3. Клацніть правою кнопкою миші об'єкт користувача з підтримкою пошти і натисніть кнопку Властивості.
 4. У редакторі атрибут знайдіть і виберіть атрибут msExchRemoteRecipientType .
 5. Натисніть кнопку редагувати, тип 100а потім натисніть кнопку Гаразд.

 6. Дочекатися синхронізації зі службою каталогів для запуску, або вручну примусово синхронізації.
Після того, як ви виконайте такі дії, поштової скриньки перетворюється спільної поштової скриньки.

Important побічний ефект вручну встановлення значення атрибута, що сервер Exchange 2010 SP1 ментально не визнає 100 дійсний тип одержувача, і ви будете в змозі керувати об'єкта за допомогою консолі керування Exchange або оболонку Windows PowerShell. Якщо об'єкт маніпулюють в будь-якому випадку, поки він знаходиться в цьому стані, значення атрибуту msExchRemoteRecipientType буде повернутися до 4.

Спосіб 2

За допомогою Microsoft Exchange Management Shell змінити значення атрибуту msExchRemoteRecipientTypeвсіх користувачів одночасно. Для цього виконайте такі дії.
 1. Запуск від імені адміністратора Exchange Management Shell
 2. У командному рядку введіть нижченаведені команди і натисніть клавішу Enter:
  $mbx = Get-Mailbox -ResultSize Unlimited -Filter {(RecipientTypeDetails -eq "UserMailbox") -and (RemoteRecipientType -eq "Migrated")}
  $mbx | fl Name, *recip*
  $mbx | Set-Mailbox -RemoteRecipientType "ProvisionMailbox, ProvisionArchive"

  Примітка. ProvisionMailbox і ProvisionArchive прапори встановити атрибут msExchRemoteRecipientTypeправильний десяткове значення для версії Exchange, на яких запущено команд оболонки керування Exchange.

Додаткові відомості

Щоб отримати додаткові відомості про використання редагування ADSI зверніться до веб-сайту Microsoft TechNet:
Редагування ADSI (команду adsiedit. msc)
Все ще потрібна допомога? Перейдіть до на Office 365 спільноти .

Властивості

Номер статті: 2710029 - Востаннє переглянуто: 9 липня 2014 р. - Редакція: 6.0
Застосовується до:
 • Microsoft Exchange Online
Ключові слова: 
o365 o365022013 o365e o365m o365a hybrid kbmt KB2710029 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2710029

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com