Komunikatu o błędzie "Nie można odnaleźć wszystkie wymagane metody uwierzytelniania" testowania metody uwierzytelniania określonej usługi w 365 pakietu Office za pomocą narzędzia Analizator połączenia zdalnego

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2710604 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Nie masz pewności co wersji Office 365 używasz? Przejdź do następującej witryny firmy Microsoft:
Czy używam usługi Office 365 po uaktualnieniu?
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

PROBLEM

Uwaga Ten artykuł dotyczy tylko klientów 365 pakietu Office, którzy mają wdrożenia hybrydowego na pomieszczeń Exchange Server i Exchange w trybie Online.

Spróbuj użyć narzędzia Analizator połączenia zdalnego Microsoft do wysłania żądania HTTP do testowania metody uwierzytelniania określonej usługi w usłudze Office 365 lub w programie Exchange server hybrydowy. Jeśli 401 nieautoryzowanych odpowiedź zostanie odebrana, narzędzia Analizator połączenia zdalnego oczekuje, że niektóre nagłówki WWW-Authenticate w odpowiedzi. Niektórych usług, takich jak Microsoft Exchange ActiveSync i Outlook Anywhere (dawniej znany jako usługi RPC przez protokół HTTP), nie można negocjować metody uwierzytelniania z serwerem zdalnym. Ci klienci mają to metoda uwierzytelniania wstępnie zdefiniowanych, który jest wysyłany przy każdym żądaniu. Jeśli ta metoda uwierzytelniania nie jest włączona na serwerze zdalnym, otrzymasz następujący komunikat o błędzie z narzędzia Analizator połączenia zdalnego:
Nie można odnaleźć wszystkie wymagane metody uwierzytelniania.
Ponadto jeśli metoda uwierzytelniania wstępnie zdefiniowanych nie jest włączony na serwerze zdalnym, użytkownicy mogą wystąpić następujące problemy:
 • Użytkownicy urządzeń przenośnych próba połączenia przy użyciu programu Exchange ActiveSync nie może połączyć.
 • Użytkownicy programu Microsoft Outlook może być niemożliwe do nawiązywania przy użyciu programu Outlook Anywhere.

ROZWIĄZANIE

Aby rozwiązać ten problem, wykonaj następujące kroki odpowiednie dla danej sytuacji:
 • Jeśli organizacja jest skonfigurowana w scenariusz wdrażania hybrydowy 365 pakietu Office, który ma połączenie lokalne i chmura skrzynek pocztowych, wykonaj następujące kroki:
  1. Potwierdzić, że włączono uwierzytelniania podstawowego w wirtualnym katalogu programu Exchange ActiveSync w obszarze Microsoft-Server-ActiveSync katalogu wirtualnego w konsoli zarządzania programu Exchange i w Internet Information Server (IIS) na serwerze mieszańców.
  2. Potwierdzić, że włączono uwierzytelniania podstawowego remote procedure call (RPC) katalogu wirtualnego w Internetowych usługach informacyjnych dla użytkowników programu Outlook Anywhere.

   Uwaga Ta metoda uwierzytelniania powinien być zarządzany za pośrednictwem Zestaw OutlookAnywhere polecenie cmdlet i bezpośrednio w usługach IIS.
 • Jeśli w organizacji nie jest skonfigurowany w scenariuszu wdrożenia hybrydowego 365 pakietu Office, a wszystkie skrzynki pocztowe istnieją tylko w trybie online, wykonaj następujące kroki:
  1. Potwierdź, że uwierzytelniania podstawowego jest zaznaczone w obszarze Ustawienia serwera Proxy programu Exchange w programie Microsoft Outlook. Ustawienie to powinno odpowiadać metodę uwierzytelniania, która włączona w programie IIS.
  2. Jeśli to ustawienie jest uzyskiwany za pośrednictwem usługi automatycznego wykrywania, upewnij się, że ClientAuthenticationMethod parametr lub DefaultAuthenticationMethod parametr jest określony prawidłowo na konfiguracji programu Outlook Anywhere.

WIĘCEJ INFORMACJI

Przejrzyj następujące dokumenty i potwierdzić, że metody uwierzytelniania poprawne dla każdej aplikacji lub usługi są włączone dla katalogów wirtualnych w sieci Microsoft Exchange Server:
Nadal potrzebujesz pomocy? Przejdź do Office 365 Wspólnoty Witryna sieci Web.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2710604 - Ostatnia weryfikacja: 31 maja 2013 - Weryfikacja: 6.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Office 365 for enterprises (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for education  (pre-upgrade)
 • Microsoft Exchange Online
Słowa kluczowe: 
o365 o365e o365022013 after upgrade o365062011 pre-upgrade hybrid o365a o365m kbmt KB2710604 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2710604

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com