Komunikatu o błędzie "Nie można odnaleźć wszystkie wymagane metody uwierzytelniania" testowania metody uwierzytelniania określonej usługi w usłudze Office 365 za pomocą narzędzia Analizator połączenia zdalnego

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2710604 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

PROBLEM

Uwaga Ten artykuł dotyczy tylko klientów usługi Office 365, którzy mają wdrożenia hybrydowego na pomieszczeń Exchange Server i Exchange Online.

Podczas próby wysłania żądania HTTP do testowania metody uwierzytelniania określonej usługi w usłudze Office 365 lub w programie Exchange server hybrydowe za pomocą narzędzia Analizator połączenia zdalnego Microsoft. Odebranie 401 odpowiedzi nieautoryzowanych narzędzia Analizator połączenia zdalnego oczekuje, że niektóre nagłówki WWW-Authenticate w odpowiedzi. Pewne usługi, takie jak Microsoft Exchange ActiveSync i Outlook Anywhere (dawniej znany jako usługi RPC przez serwer HTTP), nie negocjują metody uwierzytelniania z serwerem zdalnym. Ci klienci mają to metoda uwierzytelniania wstępnie zdefiniowanych, który jest wysyłany przy każdym żądaniu. Jeśli ta metoda uwierzytelniania nie jest włączony na serwerze zdalnym, otrzymasz następujący komunikat o błędzie z narzędzia Analizator połączenia zdalnego:
Nie można odnaleźć wszystkie wymagane metody uwierzytelniania.
Dodatkowo Jeśli metoda uwierzytelniania wstępnie zdefiniowanych nie jest włączony na serwerze zdalnym, użytkownicy mogą wystąpić następujące problemy:
 • Nie można połączyć urządzenia przenośnego użytkowników, którzy próbują połączyć za pomocą programu Exchange ActiveSync.
 • Użytkownicy programu Microsoft Outlook mogą być nie można nawiązać połączenia za pomocą programu Outlook Anywhere.

ROZWIĄZANIE

Aby rozwiązać ten problem, wykonaj następujące kroki, odpowiednie dla danej sytuacji:
 • Jeśli organizacja jest skonfigurowana w scenariusz wdrażania hybrydowy usługi Office 365, zawierający zarówno lokalnych jak i chmura skrzynkami pocztowymi, wykonaj następujące kroki:
  1. Potwierdzić, że włączono uwierzytelniania podstawowego w wirtualnym katalogu programu Exchange ActiveSync w obszarze Microsoft-Server-ActiveSync katalogu wirtualnego w konsoli zarządzania programu Exchange i w Internet Information Server (IIS) na serwerze mieszańców.
  2. Potwierdzić, że procedura zdalnego wywoływania (procedur RPC) katalogu wirtualnego w Internetowych usługach informacyjnych dla użytkowników programu Outlook Anywhere włączeniu uwierzytelniania podstawowego.

   Uwaga Ta metoda uwierzytelniania powinien być zarządzany za pośrednictwem Zestaw OutlookAnywhere polecenie cmdlet i nie bezpośrednio w usługach IIS.
 • Jeśli w organizacji nie jest skonfigurowany w scenariuszu wdrożenia hybrydowego usługi Office 365, a wszystkie skrzynki pocztowe istnieją tylko w trybie online, wykonaj następujące kroki:
  1. Potwierdź, że uwierzytelniania podstawowego jest zaznaczone w obszarze Ustawienia serwera Proxy programu Exchange w programie Microsoft Outlook. Ustawienie to powinno odpowiadać metodę uwierzytelniania, której włączone w usługach IIS.
  2. Jeśli to ustawienie jest uzyskiwany za pośrednictwem usługi automatycznego wykrywania, upewnij się, że ClientAuthenticationMethod parametr lub DefaultAuthenticationMethod parametr jest poprawnie określony od konfiguracji programu Outlook Anywhere.

WIĘCEJ INFORMACJI

Przejrzyj następujące dokumenty i potwierdzić, że metody uwierzytelniania poprawne dla każdej aplikacji lub usługi są włączone dla katalogów wirtualnych w sieci Microsoft Exchange Server:
Nadal potrzebujesz pomocy? Przejdź do Społeczności użytkowników usługi Office 365 witryny sieci Web.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2710604 - Ostatnia weryfikacja: 10 lipca 2014 - Weryfikacja: 7.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Exchange Online
 • Office 365 Identity Management
Słowa kluczowe: 
o365 o365e o365022013 hybrid o365a o365m kbmt KB2710604 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł został przetłumaczony przy użyciu oprogramowania firmy Microsoft do tłumaczenia maszynowego i może być poprawiony przy użyciu technologii Community Translation Framework (CTF). Firma Microsoft udostępnia artykuły tłumaczone maszynowo, poprawione przez społeczność, a także tłumaczone przez tłumaczy profesjonalnych, aby zapewnić dostęp do wszystkich artykułów w bazie wiedzy w wielu językach. Artykuły tłumaczone maszynowo i poprawione mogą zawierać błędy pisowni, składniowe i gramatyczne. Firma Microsoft nie ponosi odpowiedzialności za żadne nieścisłości, błędy ani szkody spowodowane przez niepoprawne tłumaczenia zawartości ani przez korzystanie z niej przez klientów. Więcej o strukturze CTF: http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/pl.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2710604

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com