"Všetky požadované overovacie metódy sa nenašla" chybové hlásenie pri použití Remote Connectivity Analyzer nástroj overenie z testovacích metód zadanú službu v balíku Office 365

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2710604 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PROBLÉM

Poznámka: Tento článok platí len pre Office 365 zákazníkov, ktorí majú hybridného nasadenia s lokálnym serverom Exchange a Exchange Online.

Môžete skúsiť pomocou nástroja Microsoft Remote Connectivity Analyzer môžete odoslať požiadavku HTTP autentizácia z testovacích metód zadanú službu Office 365 alebo hybridný server Exchange. Ak 401 neoprávnený odpoveď, Remote Connectivity Analyzer nástroj očakáva určité WWW-Authenticate hlavičky odozvy. Určité služby, ako je napríklad Microsoft Exchange ActiveSync a Outlook Anywhere (predtým známy ako RPC prostredníctvom protokolu HTTP) nemajú vyjednať metódu overenia so vzdialeným serverom. Títo klienti majú preddefinované overovaciu metódu, ktorá je odoslaná s každou žiadosťou. Ak táto metóda overovania nie je zapnutá na vzdialenom serveri, dostanete nasledovné chybové hlásenie z nástroja Remote Connectivity Analyzer:
Všetky požadované overovacie metódy sa nenašiel.
Navyše, ak metóda preddefinované overovania nie je zapnutá na vzdialenom serveri, používatelia môžu vyskytnúť nasledovné problémy:
 • Mobilné zariadenia používateľov skúste pripojiť pomocou protokolu Exchange ActiveSync sa nemôže pripojiť.
 • Užívatelia Microsoft Outlook je možné pripojiť pomocou programu Outlook Anywhere.

RIEŠENIE

Ak chcete vyriešiť tento problém, postupujte nasledovne, ako vhodné pre vašu situáciu:
 • Ak vaša organizácia nastavený v Office 365 hybridnom nasadení obsahujúci zmes-priestory a cloud poštové schránky, postupujte nasledovne:
  1. Potvrdiť, že základné overovanie zapnutá na virtuálny adresár Exchange ActiveSync pod Microsoft-Server-ActiveSync virtuálny adresár v konzole Exchange Management Console a v Internet Information Server (IIS) na serveri hybridné.
  2. Potvrdiť, že základné overovanie zapnuté vzdialený postup call (RPC) virtuálny adresár v IIS pre používateľov služby Outlook Anywhere.

   Poznámka: Táto metóda overovania by mali byť spravované prostredníctvom Set-OutlookAnywhere rutiny cmdlet a nie priamo v IIS.
 • Ak vaša organizácia nie je nastavené v hybridnom nasadení Office 365 a všetky poštové schránky existujú iba online, postupujte nasledovne:
  1. Potvrdiť, že základné overenie je vybratá na základe výmeny nastavenia servera Proxy v programe Microsoft Outlook. Toto nastavenie by mala zodpovedať metódu overovania, ktoré ste povolili v IIS.
  2. Ak toto nastavenie získava prostredníctvom služby Autodiscover, uistite sa, že ClientAuthenticationMethod Parameter alebo DefaultAuthenticationMethod na konfiguráciu služby Outlook Anywhere je správne zadaný parameter.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Skontrolujte nasledujúce dokumenty a potvrdiť, že správne overenie metódy Každá aplikácia alebo služba sú povolené pre virtuálne adresáre na serveri Microsoft Exchange:
Potrebujete ešte pomoc? Prejdite na Komunita používateľov balíka Office 365 .

Vlastnosti

ID článku: 2710604 - Posledná kontrola: 10. júla 2014 - Revízia: 5.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Exchange Online
 • Office 365 Identity Management
Kľúčové slová: 
o365 o365e o365022013 hybrid o365a o365m kbmt KB2710604 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2710604

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com