Office 365'de belirtilen hizmeti kimlik doğrulama yöntemleri test etmek için uzak bağlantı Çözümleyicisi aracını kullandığınızda "Tüm gereken kimlik doğrulama yöntemleri bulunamadı" hata iletisi

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2710604 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Emin değil Office 365 hangi sürümünü kullanıyorsunuz? Aşağıdaki Microsoft Web sitesine bakın:
Hizmet yükseltmeden sonra Office 365 kullanıyorum?
Hepsini aç | Hepsini kapa

SORUN

Not Bu makale, yalnızca Exchange Server ve Exchange çevrimiçi şirket içi karma dağıtımına sahip Office 365 müşteriler için geçerlidir.

Karma Exchange sunucusuna veya Office 365'te belirtilen hizmeti kimlik doğrulama yöntemleri test etmek için bir HTTP isteği göndermek için Microsoft Uzak bağlantı Çözümleyicisi aracını kullanmayı deneyin. 401 Yetkisiz yanıt alınırsa, uzak bağlantı Çözümleyicisi Aracı belirli WWW-Authenticate üstbilgilerinde oldu?u yanıtı bekler. Microsoft Exchange ActiveSync ve Outlook (önceden HTTP üzerinden RPC biliniyordu) her gibi belirli hizmetleri uzak sunucu bir kimlik doğrulama yöntemi anlaşması yok. Bu istemciler her istekle beraber gönderilen bir önceden tanımlanmış kimlik doğrulama yöntemi vardır. Bu kimlik doğrulama yöntemi uzak sunucuda etkin değilse, uzak bağlantı Çözümleyicisi aracını aşağıdaki hata iletisini alıyorum:
Tüm gereken kimlik doğrulama yöntemleri bulunamadı.
Ayrıca, önceden tanımlanmış kimlik doğrulama yöntemi uzak sunucuda etkin değilse, kullanıcılar aşağıdaki sorunlarla karşılaşabilirsiniz:
 • Exchange ActiveSync kullanarak bağlanmaya çalışan mobil aygıt kullanıcılar bağlantı kuramıyor.
 • Microsoft Outlook kullanıcısı Outlook herhangi bir yere kullanarak bağlanamıyor olabilir.

ÇÖZÜM

Bu sorunu gidermek için aşağıdaki adımlardan durumunuza uygun olanları izleyin:
 • Kuruluşunuzun bir Office 365 karma dağıtım senaryosunda, şirket içi ve bulut bir karışımı olan ayarlanmışsa, posta kutuları, şu adımları izleyin:
  1. Bu temel kimlik doğrulaması Exchange ActiveSync sanal dizin Microsoft-Server-ActiveSync sanal dizini altında Exchange Management Console ve Internet Information Server (IIS) karma sunucuda etkinleştirilir onaylayın.
  2. IIS uzaktan yordam çağrısı (RPC) sanal dizine Outlook herhangi bir yere kullanıcılar için temel kimlik doğrulaması etkinleştirilir onaylayın.

   Not Bu kimlik doğrulama yöntemi aracılığıyla yönetilmesi Set-OutlookAnywhere cmdlet ve içinde değil doğrudan IIS.
 • Kuruluşunuz Office 365 karma dağıtım senaryosunda ayarlanmamışsa ve tüm posta kutularını yalnızca çevrimiçi yoksa şu adımları izleyin:
  1. Microsoft Outlook'ta Exchange Proxy Ayarları'nın altında temel kimlik doğrulamasının seçili doğrulayın. Bu ayar IIS etkin kimlik doğrulama yöntemi eşleşmesi gerekir.
  2. Bu ayar URL'sine edindiyseniz, emin olun ClientAuthenticationMethod parametre veya DefaultAuthenticationMethod Outlook herhangi bir yere yapılandırmanızı temel doğru parametre belirtildi.

DAHA FAZLA BİLGİ

Aşağıdaki belgeleri gözden geçirin ve her uygulama veya hizmet için doğru kimlik doğrulama yöntemleri için sanal dizinler, Microsoft Exchange sunucunuzdaki etkin olduğunu onaylayın:
Hala Yardım mı gerekiyor? Git Office 365 topluluğu .

Özellikler

Makale numarası: 2710604 - Last Review: 31 Mayıs 2013 Cuma - Gözden geçirme: 4.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Office 365 for enterprises (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for education  (pre-upgrade)
 • Microsoft Exchange Online
Anahtar Kelimeler: 
o365 o365e o365022013 after upgrade o365062011 pre-upgrade hybrid o365a o365m kbmt KB2710604 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2710604

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com