"Всі необхідні методи автентифікації не знайдено" помилка протокол IMAP під Вільний час сценарій виконання засобу аналізу дистанційного підключення для перевірки з указаною службою, методи автентифікації у службі Office 365

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2710604 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Не впевнені, який випуск Office 365 ви використовуєте? Перейдіть на веб-сайт корпорації Майкрософт:
Розгорнути все | Згорнути все

ПРОБЛЕМА

Примітка. Ця стаття відноситься тільки до Office 365 клієнтів, які мають гібридне розгортання локальної Exchange Server і Exchange Online.

Ви намагаєтеся надіслати запит HTTP для приймальні випробування з указаною службою, методи автентифікації у Office 365 для підприємств або сервер співіснування Exchange за допомогою засобу Microsoft аналізатора дистанційного підключення. Якщо отримано 401 несанкціонованого результат, інструмент аналізатора дистанційного підключення очікує певні WWW-Authenticate заголовків у відповідь. Певних послуг, таких як Microsoft протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync і Outlook Anywhere (раніше відомий як RPC через протокол HTTP), не узгодити метод автентифікації з віддаленого сервера. Ці клієнти мають попередньо визначених автентифікації метод, який надсилається з кожним запитом. Якщо цей метод перевірки автентичності не ввімкнуто на віддаленому сервері, ви отримуєте таке протокол IMAP про помилку від засобу аналізу дистанційного підключення:
Не вдалося знайти всі необхідні методів перевірки автентичності.
Крім того, якщо метод попередньо визначених автентифікації не ввімкнуто на віддаленому сервері, користувачі можуть виникнути такі проблеми:
 • Мобільні пристрої користувачів, які спроби підключення за допомогою протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync не може підключитися.
 • Користувачі Microsoft Outlook можуть бути не вдалося підключитися за допомогою Outlook Anywhere.

РІШЕННЯ

Щоб вирішити цю проблему, виконайте такі інтерактивні елементи відповідно до ситуації:
 • Якщо у вашій організації настроєно в до Office 365 сценарію гібридного розгортання який має поєднання локальних і хмарних поштових скриньок, виконайте такі дії:
  1. Підтвердьте, що базову автентифікацію на віртуального каталогу протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync у розділі Microsoft сервер ActiveSync віртуальний каталог в консолі керування Exchange та відомості про сервер Інтернету (IIS) на сервері гібрид.
  2. Підтвердьте, що базову автентифікацію на віддалений виклик (RPC) віртуальний каталог в IIS для користувачів Outlook будь-де.

   Примітка. Цей метод автентифікації повинні управлятися через на Набір OutlookAnywhere командлет і не безпосередньо в IIS.
 • Якщо ваша організація не настроєно в сценарію гібридного розгортання в Office 365 і всіх поштових скриньок існує тільки онлайн, виконайте такі дії:
  1. Підтвердьте, що основні аутентифікації виділено у групі Параметри проксі-сервера Exchange у Microsoft Outlook. Цей параметр має збігатися метод автентифікації, який включений в IIS.
  2. Якщо цей параметр отримані через автовизначення, переконайтеся, що на ClientAuthenticationMethod параметр або на DefaultAuthenticationMethod параметр указано правильно конфігурації Outlook будь-де.

Додаткові відомості

Перегляньте наступні документації та переконайтеся, що ввімкнуто на правильні методи автентифікації для кожного застосунку або послуги для віртуальних каталогів на вашому сервері Microsoft Exchange:
Все ще потрібна допомога? Перейдіть до Товариство Office 365 .

Властивості

Номер статті: 2710604 - Востаннє переглянуто: 31 травня 2013 р. - Редакція: 4.0
Застосовується до:
 • Microsoft Office 365 for enterprises (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for education  (pre-upgrade)
 • Microsoft Exchange Online
Ключові слова: 
o365 o365e o365022013 after upgrade o365062011 pre-upgrade hybrid o365a o365m kbmt KB2710604 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2710604

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com