"Anonymní ověřování pro virtuální adresář povoleno" chyby při použití nástroje Analyzátor vzdáleného připojení odeslat anonymní požadavky protokolu HTTP ze vzdáleného ...

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2710605 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

PROBLÉM

Poznámka: Následující scénář platí pouze pro zákazníky služeb Microsoft Office 365, kteří mají hybridní nasazení na prostor Exchange Server a Exchange Online.

Pokoušíte se pomocí nástroje Analyzátor vzdáleného připojení Microsoft test Autodiscover přesměrování v organizaci. Při zkoušce odešle nástroj Analyzátor vzdáleného připojení na adresu URL, která reaguje s adresou Automatická konfigurace místního serveru hybridní ze vzdáleného serveru anonymní požadavky protokolu HTTP. Pokud neproběhne úspěšně, ale v tomto virtuálním adresáři by neměl být povolen anonymní přístup, zobrazí se následující chybová zpráva v nástroji:
Anonymní ověřování pro virtuální adresář povoleno.

PŘÍČINA

K tomuto problému dochází, protože následující aplikace a služby vyžadují specifických metod ověřování:
  • Aplikace Outlook Web App
  • Microsoft Exchange ActiveSync.
  • Aplikace Outlook Anywhere (dříve známá jako vzdáleného volání Procedur přes protokol HTTP)
  • Automatická konfigurace
  • Další webové služby systému Exchange například dostupnost služby a distribuované webové adresář offline
Pokud je povolen anonymní přístup, místo nebo vedle, jiné metody povinné ověřování serveru není tak bezpečný z hlediska zabezpečení a může dojít k neočekávaným výsledkům.

ŘEŠENÍ

Chcete-li tento problém vyřešit, zkontrolujte následující dokumentaci a potvrďte, že jsou správné ověření metody pro každou aplikaci nebo službu povoleno pro virtuální adresáře na serveru Exchange:

DALŠÍ INFORMACE

Stále potřebujete pomoc? Přejděte Komunity Office 365 .

Vlastnosti

ID článku: 2710605 - Poslední aktualizace: 12. července 2014 - Revize: 8.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange Online
Klíčová slova: 
o365 o365e o365a o365m hybrid o365022013 kbmt KB2710605 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2710605

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com