"Włączone jest uwierzytelnianie anonimowe dla katalogu wirtualnego" błąd podczas używania narzędzia Analizator połączenia zdalnego do wysyłania anonimowe żądania HTTP z serwera zdalnego do adresu URL w usłudze Office 365

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2710605 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

PROBLEM

Uwaga Poniższy scenariusz dotyczy tylko klientów usługi Microsoft Office 365, którzy mają wdrożenia hybrydowego na pomieszczeń Exchange Server i Exchange Online.

Spróbuj przetestować wykrywania automatycznego przekierowywania w organizacji za pomocą narzędzia Analizator połączenia zdalnego Microsoft. Podczas badania narzędzie narzędzia Analizator połączenia zdalnego wysyła anonimowe żądania HTTP z serwera zdalnego do adresu URL, który odpowiada z adresem wykrywania automatycznego dla lokalnego serwera hybrydowego. Jeśli żądanie jest realizowane pomyślnie, ale dostęp anonimowy nie powinna być włączona dla tego katalogu wirtualnego, pojawi się następujący komunikat o błędzie w narzędziu:
Dla katalogu wirtualnego włączone uwierzytelnianie anonimowe.

PRZYCZYNA

Ten problem występuje, ponieważ następujące aplikacje i usługi wymagają określonych metod uwierzytelniania:
  • Program Outlook Web App
  • Program Microsoft Exchange ActiveSync
  • Program Outlook Anywhere (dawniej znany jako RPC przez HTTP)
  • Usługa automatycznego wykrywania
  • Innych usług sieci Web programu Exchange takich jak dostępność usługi i rozpowszechniane w sieci web w trybie Offline książek adresowych
Jeśli jest włączony dostęp anonimowy, zamiast lub oprócz, inne metody uwierzytelniania wymagany, serwer nie jest tak samo bezpieczny, z punktu widzenia bezpieczeństwa i mogą wystąpić nieoczekiwane rezultaty.

ROZWIĄZANIE

Aby rozwiązać ten problem, przejrzyj następującą dokumentację i potwierdzić, że metody uwierzytelniania poprawne dla każdej aplikacji lub usługi są włączone dla katalogów wirtualnych na serwerze Exchange:

WIĘCEJ INFORMACJI

Nadal potrzebujesz pomocy? Przejdź do Społeczności użytkowników usługi Office 365 witryny sieci Web.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2710605 - Ostatnia weryfikacja: 12 lipca 2014 - Weryfikacja: 7.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Exchange Online
Słowa kluczowe: 
o365 o365e o365a o365m hybrid o365022013 kbmt KB2710605 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł został przetłumaczony przy użyciu oprogramowania firmy Microsoft do tłumaczenia maszynowego i może być poprawiony przy użyciu technologii Community Translation Framework (CTF). Firma Microsoft udostępnia artykuły tłumaczone maszynowo, poprawione przez społeczność, a także tłumaczone przez tłumaczy profesjonalnych, aby zapewnić dostęp do wszystkich artykułów w bazie wiedzy w wielu językach. Artykuły tłumaczone maszynowo i poprawione mogą zawierać błędy pisowni, składniowe i gramatyczne. Firma Microsoft nie ponosi odpowiedzialności za żadne nieścisłości, błędy ani szkody spowodowane przez niepoprawne tłumaczenia zawartości ani przez korzystanie z niej przez klientów. Więcej o strukturze CTF: http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/pl.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2710605

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com