"Anonymné overenie povolené pre virtuálny adresár" chyba pri používaní nástroja Remote Connectivity Analyzer Poslať anonymný HTTP požiadavky zo vzdialeného servera na adresu URL v Office 365

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2710605 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PROBLÉM

Poznámka: Nasledujúci scenár platí len pre Microsoft Office 365 zákazníkov, ktorí majú hybridného nasadenia s lokálnym serverom Exchange a Exchange Online.

Môžete skúsiť použiť nástroj Microsoft Remote Connectivity Analyzer test Autodiscover presmerovania v organizácii. Počas testu Remote Connectivity Analyzer nástroj odošle anonymným HTTP požiadavky zo vzdialeného servera adresu URL, ktorá reaguje s adrese Autodiscover pre server hybrid lokálnych. Ak žiadosť uspeje, ale anonymný prístup by povolená na tento virtuálny adresár, dostanete nasledovné chybové hlásenie v nástroji:
Anonymný prístup povolený pre virtuálny adresár.

PRÍČINA

Tento problém sa vyskytuje, pretože tieto aplikácie a služby vyžadujú špecifické overovacích metód:
  • Aplikácia Outlook Web App
  • Microsoft Exchange ActiveSync
  • Outlook Anywhere (predtým známy ako RPC prostredníctvom protokolu HTTP)
  • Služby Autodiscover
  • Iné webové služby Exchange dostupnosť služieb a web-distribuované Offline adresáre
Ak namiesto alebo okrem je povolený anonymný prístup, iné požadované overenie metódy, váš server nie je taký bezpečný z hľadiska bezpečnosti a môžu vyskytnúť aj neočakávané výsledky.

RIEŠENIE

Ak chcete vyriešiť tento problém, skontrolujte nasledujúce dokumenty a potvrdiť, že správne overenie metódy Každá aplikácia alebo služba sú povolené pre virtuálne adresáre na serveri Exchange:

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Potrebujete ešte pomoc? Prejdite na Komunita používateľov balíka Office 365 .

Vlastnosti

ID článku: 2710605 - Posledná kontrola: 12. júla 2014 - Revízia: 7.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Exchange Online
Kľúčové slová: 
o365 o365e o365a o365m hybrid o365022013 kbmt KB2710605 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2710605

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com