Uzak sunucudan URL'yi Office 365'te anonim HTTP isteği göndermek için Uzak bağlantı Çözümleyicisi Aracı'nı kullandığınızda "etkin sanal dizin için anonim kimlik doğrulaması" hatası

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2710605 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

SORUN

Not Aşağıdaki senaryo yalnızca Exchange Server ve Exchange Online yerinde karma dağıtımına sahip Microsoft Office 365 müşterileri için geçerlidir.

Bir kuruluşta URL'sine yeniden yönlendirme test etmek için Microsoft Uzak bağlantı Çözümleyicisi aracını kullanmayı deneyin. Test sırasında uzaktan bağlantı Çözümleyicisi Aracı aracı bir anonim HTTP isteğini Uzak sunucudan yerinde karma sunucusunun URL'sine adresiyle yanıt URL gönderir. İstek başarılı olur, ancak bu sanal dizin için anonim erişim etkinleştirilmemelidir, aracı aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
Anonim kimlik doğrulaması için sanal dizin etkin.

NEDEN

Belirli kimlik doğrulama yöntemleri aşağıdaki uygulamaları ve Hizmetleri gerektirdiği için bu sorun oluşur:
  • Outlook Web App
  • Microsoft Exchange ActiveSync
  • Outlook'u her yere (daha önce HTTP üzerinden RPC bilinen)
  • URL'sine
  • Kullanılabilirlik Hizmeti ve web dağıtılmış çevrimdışı adres defterleri gibi diğer Exchange Web Hizmetleri
Yerine veya ek olarak anonim erişim etkin olduğunda, diğer gerekli kimlik doğrulama yöntemleri, sunucunuzun güvenlik açısından güvenli değildir ve beklenmedik sonuçlar oluşabilir.

ÇÖZÜM

Bu sorunu gidermek için aşağıdaki belgeleri gözden geçirin ve Exchange sunucunuz sanal dizinler için her uygulama veya hizmet için doğru kimlik doğrulama yöntemleri etkin olduğunu doğrulayın:

DAHA FAZLA BİLGİ

Hala Yardım gerekiyor mu? Git Office 365 topluluğu .

Özellikler

Makale numarası: 2710605 - Last Review: 12 Temmuz 2014 Cumartesi - Gözden geçirme: 7.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange Online
Anahtar Kelimeler: 
o365 o365e o365a o365m hybrid o365022013 kbmt KB2710605 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2710605

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com