"Анонімну автентифікацію ввімкнуто для віртуального каталогу" помилка під Вільний час сценарій виконання засобу аналізу дистанційного підключення надсилати анонімні HTTP запит від віддаленого сервера URL-адреси у службі Office 365

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2710605 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

ПРОБЛЕМА

Примітка. Наступний сценарій відноситься тільки до клієнтів Microsoft Office 365 для підприємств, які мають гібридне розгортання з локальною Exchange Server і Exchange Online.

Ви намагаєтеся перевірити автовизначення переспрямування у організації за допомогою інструменту аналізу дистанційного підключення Microsoft. Під Вільний час випробування інструмент інструмент аналізатора дистанційного підключення надсилає анонімний запит HTTP з віддаленого сервера URL-адресою, яка відповідає з адресою автовизначення для локального сервера гібрид. Якщо запит виконано успішно, але анонімного доступу не повинен бути включений на цей віртуальний каталог, у засобі з'являється таке протокол IMAP про помилку:
анонімна автентифікація ввімкнуто для віртуального каталогу.

Причини

Ця проблема виникає тому, що таких застосунків і служб вимагають конкретних автентифікації методи:
  • Веб-застосунок Outlook веб-застосунок
  • Microsoft протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync
  • Outlook Anywhere (раніше відомий як RPC через протокол HTTP)
  • Автовизначення
  • Інші веб-служба Exchange як служби доступності та веб розподілених автономних адресних книг.
Ввімкненої анонімного доступу замість або в додаток до, інші методи необхідні автентифікації, сервер не такі надійні, з точки зору безпеки, і неочікуваних результатів може відбутися.

РІШЕННЯ

Щоб усунути цю помилку, перегляньте наступна документація та підтвердити, що для кожного застосунку або застосунок-служба, методи коректно виконати автентифікацію ввімкнуто для віртуальних каталогів на вашому сервері Exchange:

Додаткові відомості

Все ще потрібна допомога? Перейдіть до на Office 365 спільноти .

Властивості

Номер статті: 2710605 - Востаннє переглянуто: 12 липня 2014 р. - Редакція: 7.0
Застосовується до:
  • Microsoft Exchange Online
Ключові слова: 
o365 o365e o365a o365m hybrid o365022013 kbmt KB2710605 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2710605

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com