Chyba při použití vzdáleného připojení Analyzer nástroj Outlook vždy otestovat v prostředí Office 365: "Vzájemné ověření se nezdařilo"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2710606 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

PROBLÉM

Poznámka: Následující scénář platí pouze pro zákazníky služeb Microsoft Office 365, kteří mají hybridní nasazení na prostor Exchange Server a Exchange Online.

Při použití nástroje Analyzátor vzdáleného připojení Microsoft otestovat funkci Outlook vždy a všude v prostředí Microsoft Office 365, nástroj zobrazí následující chybová zpráva:
Vzájemné ověření se nezdařilo.
Uživatel navíc může zaznamenat následující příznaky:
 • Uživatel je opakovaně výzva k zadání pověření a nelze se připojit k Online serveru Exchange pomocí aplikace Outlook Anywhere.
 • Při propojil pomocí aplikace Microsoft Outlook 2010 nebo aplikace Microsoft Office Outlook 2007 automaticky vytvořit profil aplikace Outlook, obdrží uživatel následující chybová zpráva:

  Šifrované připojení k poštovnímu serveru není k dispozici. Pokus použít nešifrované připojení, klepněte na tlačítko Další.

PŘÍČINA

K tomuto problému dochází, pokud platí jedna nebo více z následujících podmínek:
 • Běžný název neodpovídá vzájemné ověřování (msstd:) řetězec, který je zadán v nástroj Analyzátor vzdáleného připojení.
 • Je platný řetězec vzájemné ověřování. Nicméně CertPrincipalName atribut VÝRAZ OutlookProvider objekt, který je uložen v adresáři služby Active Directory je neplatný.

  Poznámka: Vzájemné ověřování řetězec rovná připojit pouze k serverům proxy, které mají ve svém certifikátu tento zaregistrovaný název nastavení v nastavení proxy serveru Exchange v aplikaci Outlook.

ŘEŠENÍ

Chcete-li tento problém vyřešit, postupujte takto:
 1. Zobrazit certifikát webového serveru, který je nainstalován na serveru Exchange 2010 hybridní nasazení a potvrzení běžným názvem, do kterého byl certifikát vydán (například mail.contoso.com).
 2. Otevřete nastavení proxy serveru Exchange v aplikaci Outlook, andcheck, že plně kvalifikovaný namd domény (FQDN) v oblastiVzájemné ověřování hlavní název je zadán správně (například msstd: mail.contoso.com).
 3. Pokud je to nezbytné, spustit následující rutinu pomocí prostředí Exchange Management Shell změnitCertPrincipalName Atribut:
  Set-OutlookProvider EXPR -CertPrincipalName:"msstd:mail.contoso.com"

DALŠÍ INFORMACE

Nástroj Analyzátor vzdáleného připojení vyjedná protokol SSL (Secure Sockets Layer) (SSL) připojení ke vzdálenému hostiteli k načtení různých vlastností certifikátů X 509. Nástroj vyhodnocuje atributPředmětk označení theFQDN nebo běžný název, který byl přiřazen k certifikátu (například mail.contoso.com).

Další informace o názvy komitenta zabezpečení naleznete na následujícím webu Microsoft Developer Network (MSDN):
Hlavní jména
Další informace o poskytovatelích serveru Exchange 2010 nebo Exchange 2007 Outlook naleznete na následujících webech společnosti Microsoft:
Automatická konfigurace služby a poskytovatelé aplikace Outlook
Sada OutlookProvider
Stále potřebujete pomoc? Přejděte Komunity Office 365 .

Vlastnosti

ID článku: 2710606 - Poslední aktualizace: 12. července 2014 - Revize: 7.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Exchange Online
Klíčová slova: 
o365 o365e o365p o365a o365m hybrid kbmt KB2710606 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2710606

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com