Błąd podczas testowania Outlook wszędzie w środowisku 365 pakietu Office za pomocą narzędzia Analizator połączenia zdalnego: "Nie można ustanowić uwierzytelnienia obustronnego"

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2710606 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

PROBLEM

Uwaga Poniższy scenariusz dotyczy tylko klientów usługi Microsoft Office 365, którzy mają wdrożenia hybrydowego na pomieszczeń Exchange Server i Exchange Online.

Korzystając z narzędzia Analizator połączenia zdalnego Microsoft do testowania funkcji Outlook wszędzie w środowisku usługi Microsoft Office 365, narzędzie wyświetla następujący komunikat o błędzie:
Nie można ustanowić uwierzytelnienia obustronnego.
Ponadto użytkownik może wystąpić następujące symptomy:
 • Użytkownik jest wielokrotnym monitowaniu o poświadczenia i nie może połączyć się z usługą Exchange Online za pomocą programu Outlook Anywhere.
 • Użytkownik otrzymuje następujący komunikat o błędzie, gdy on lub ona używa programu Microsoft Outlook 2010 lub Microsoft Office Outlook 2007, aby automatycznie utworzyć profil programu Outlook:

  Szyfrowane połączenie z serwerem poczty nie jest dostępny. Kliknij przycisk Dalej, aby spróbować użyć połączenia nieszyfrowanego.

PRZYCZYNA

Ten problem występuje, jeśli jeden lub więcej z następujących warunków jest spełniony:
 • Nazwa zwyczajowa jest niezgodna z wzajemnego uwierzytelniania (msstd:) ciągiem wprowadzonym za pomocą narzędzia Analizator połączenia zdalnego.
 • Ciąg wzajemnego uwierzytelniania jest prawidłowy. Jednakże CertPrincipalName atrybut dla wyrażenie OutlookProvider obiekt, który jest przechowywany w usłudze Active Directory jest nieprawidłowy.

  Uwaga Ciąg wzajemnego uwierzytelniania jest równa ustawienie Połącz tylko z serwerami proxy, które mają to główna nazwa w certyfikacie , w ustawieniach serwera proxy programu Exchange w programie Outlook.

ROZWIĄZANIE

Aby rozwiązać ten problem, wykonaj następujące kroki:
 1. Wyświetl certyfikat serwera sieci web, zainstalowanego na serwerze Exchange 2010 hybrydowe wdrażania i Potwierdź nazwę pospolitą, dla którego został wystawiony certyfikat (na przykład mail.contoso.com).
 2. Otwórz ustawienia serwera proxy programu Exchange w programie Outlook, andcheck, że pełne kwalifikacje namd domeny (FQDN) w poluNazwa główna uwierzytelniania wzajemnego został wprowadzony poprawnie (na przykład msstd: mail.contoso.com).
 3. Jeśli to konieczne, uruchom następujące polecenia przy użyciu programu Exchange Management Shell do zmianyCertPrincipalName Atrybut:
  Set-OutlookProvider EXPR -CertPrincipalName:"msstd:mail.contoso.com"

WIĘCEJ INFORMACJI

Narzędzie Analizator połączenia zdalnego negocjuje z hostem zdalnym do pobrania różnych właściwości certyfikatów X 509 połączenia Secure Sockets Layer (SSL). Narzędzie obliczapodlegaatrybut do identyfikowania theFQDN lub nazwa pospolita, który został przypisany do certyfikatu (na przykład mail.contoso.com).

Aby uzyskać więcej informacji na temat nazwy główne przejdź do następującej witryny sieci Web Microsoft Developer Network (MSDN):
Główne nazwy
Aby uzyskać więcej informacji o dostawcach Exchange 2010 i Exchange 2007 Outlook przejdź do następujących witryn firmy Microsoft w sieci Web:
Usługi automatycznego wykrywania i dostawcy programu Outlook
Zestaw OutlookProvider
Nadal potrzebujesz pomocy? Przejdź do Społeczności użytkowników usługi Office 365 witryny sieci Web.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2710606 - Ostatnia weryfikacja: 12 lipca 2014 - Weryfikacja: 8.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Exchange Online
Słowa kluczowe: 
o365 o365e o365p o365a o365m hybrid kbmt KB2710606 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł został przetłumaczony przy użyciu oprogramowania firmy Microsoft do tłumaczenia maszynowego i może być poprawiony przy użyciu technologii Community Translation Framework (CTF). Firma Microsoft udostępnia artykuły tłumaczone maszynowo, poprawione przez społeczność, a także tłumaczone przez tłumaczy profesjonalnych, aby zapewnić dostęp do wszystkich artykułów w bazie wiedzy w wielu językach. Artykuły tłumaczone maszynowo i poprawione mogą zawierać błędy pisowni, składniowe i gramatyczne. Firma Microsoft nie ponosi odpowiedzialności za żadne nieścisłości, błędy ani szkody spowodowane przez niepoprawne tłumaczenia zawartości ani przez korzystanie z niej przez klientów. Więcej o strukturze CTF: http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/pl.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2710606

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com