Chyba pri použití Remote Connectivity Analyzer nástroj na testovanie služby Outlook Anywhere v prostredí Office 365: "Vzájomné overenie nebolo možné stanoviť"

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2710606 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PROBLÉM

Poznámka: Nasledujúci scenár platí len pre Microsoft Office 365 zákazníkov, ktorí majú hybridného nasadenia s lokálnym serverom Exchange a Exchange Online.

Pri používaní nástroja Microsoft Remote Connectivity Analyzer test uviesť funkciu Outlook Anywhere v prostredí Microsoft Office 365, nástroj zobrazí nasledujúce chybové hlásenie:
Vzájomné overenie nebolo možné stanoviť.
Okrem toho používateľ môže vyskytnúť nasledovné príznaky:
 • Používateľ je opakovane výzva na zadanie poverení a nedá sa pripojiť k službe Exchange Online pomocou služby Outlook Anywhere.
 • Používateľovi sa nasledujúce chybové hlásenie, keď on alebo ona používa program Microsoft Outlook 2010 alebo Microsoft Office Outlook 2007 automaticky vytvárať profil programu Outlook:

  Šifrované pripojenie k e-mailovému serveru nie je k dispozícii. Pokúsiť o nešifrované pripojenie, kliknite na tlačidlo Ďalej.

PRÍČINA

Tento problém sa vyskytuje, ak jeden alebo viac z nasledujúcich podmienok sú pravdivé:
 • Spoločný názov nezodpovedá vzájomné overenie (msstd:) reťazca, ktoré zadáte do nástroja Remote Connectivity Analyzer.
 • Vzájomné overenie reťazec je platný. Avšak, CertPrincipalName atribút EXPR OutlookProvider objekt, ktorý je uložený v službe Active Directory je neplatný.

  Poznámka: Vzájomné overenie reťazec sa rovná nastaveniu pripojiť len na servery proxy, ktorých tento hlavný názov ich certifikátu Exchange proxy nastavenia v programe Outlook.

RIEŠENIE

Ak chcete vyriešiť tento problém, postupujte nasledovne:
 1. Zobrazenie certifikátu webového servera, ktorý je nainštalovaný na serveri Exchange 2010 hybridné nasadenie a potvrdzujú všeobecný názov pre ktoré bolo vydané osvedčenie (napríklad mail.contoso.com).
 2. Otvoriť nastavenia Exchange servera proxy v programe Outlook, andcheck že plne kvalifikovaných namd domény (FQDN) v oblastiVzájomnej autentifikácie hlavný názov je zadaný správne (napríklad msstd: mail.contoso.com).
 3. Ak je to potrebné, spustiť nasledovné cmdlet pomocou prostredie Exchange Management Shell zmeniťCertPrincipalName atribút:
  Set-OutlookProvider EXPR -CertPrincipalName:"msstd:mail.contoso.com"

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Remote Connectivity Analyzer nástroj rokuje Secure Sockets Layer (SSL) pripojenie na vzdialeného hostiteľa na získanie rôznych vlastností certifikátov X 509. Nástroj hodnotí atribútPredmetidentifikovať theFQDN alebo bežný názov, ktorý bol priradený k certifikátu (napríklad mail.contoso.com).

Ďalšie informácie o hlavných mien, nájdete na nasledujúcej webovej lokalite webová lokalita Microsoft Developer Network (MSDN):
Hlavné názvy
Ďalšie informácie o Exchange 2010 a Exchange 2007 Outlook poskytovateľov, nájdete na nasledovných webových lokalít spoločnosti Microsoft:
A služby Autodiscover programu Outlook poskytovateľov
Set-OutlookProvider
Potrebujete ešte pomoc? Prejdite na Komunita používateľov balíka Office 365 .

Vlastnosti

ID článku: 2710606 - Posledná kontrola: 12. júla 2014 - Revízia: 8.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Exchange Online
Kľúčové slová: 
o365 o365e o365p o365a o365m hybrid kbmt KB2710606 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2710606

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com