Chyba pri použití Remote Connectivity Analyzer nástroj na testovanie služby Outlook Anywhere v prostredí Office 365: "Vzájomné overenie nebolo možné stanoviť"

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2710606 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.

Nie ste si istí čo vydanie Office 365 používate? Nájdete na nasledujúcej webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
Som pomocou balíka Office 365 po inovácii služby?
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PROBLÉM

Poznámka Nasledujúci scenár platí len pre Microsoft Office 365 zákazníkov, ktorí majú hybridného nasadenia s lokálnym serverom Exchange a Exchange Online.

Pri používaní nástroja Microsoft Remote Connectivity Analyzer test uviesť funkciu Outlook Anywhere v prostredí Microsoft Office 365, nástroj zobrazí nasledujúce chybové hlásenie:
Vzájomné overenie nebolo možné stanoviť.
Okrem toho používateľ môže vyskytnúť nasledovné príznaky:
 • Používateľ je opakovane výzva na zadanie poverení a nedá sa pripojiť k službe Exchange Online pomocou služby Outlook Anywhere.
 • Užívateľ dostane nasledujúce chybové hlásenie, keď on alebo ona používa program Microsoft Outlook 2010 alebo Microsoft Office Outlook 2007 automaticky vytvoriť profil programu Outlook:

  Šifrované pripojenie k e-mailovému serveru nie je k dispozícii. Pokúsiť o nešifrované pripojenie, kliknite na tlačidlo Ďalej.

PRÍČINA

Tento problém sa vyskytuje, ak jeden alebo viac z nasledujúcich podmienok sú pravdivé:
 • Spoločný názov nezodpovedá vzájomné overenie (msstd:) reťazca, ktoré zadáte do nástroja Remote Connectivity Analyzer.
 • Vzájomné overenie reťazec je platný. Avšak, CertPrincipalName atribút pre EXPR OutlookProvider objekt, ktorý je uložený v službe Active Directory je neplatný.

  Poznámka Vzájomné overenie reťazec sa rovná Pripojiť len na servery proxy, ktoré majú tento hlavný názov ich certifikátu Nastavenie Exchange proxy nastavenia v programe Outlook.

RIEŠENIE

Ak chcete vyriešiť tento problém, postupujte nasledovne:
 1. Zobrazenie certifikátu webového servera, ktorý je nainštalovaný na serveri Exchange 2010 hybridné nasadenie a potvrdiť spoločný názov, ktorým bolo vydané osvedčenie (napríklad mail.contoso.com).
 2. Otvoriť nastavenia Exchange servera proxy v programe Outlook a skontrolujte, že plne kvalifikovaných namd domény (FQDN)Vzájomné overenie hlavný názov pole zadané správne (napríklad msstd: mail.contoso.com).
 3. Ak je to potrebné, spustiť nasledovné cmdlet pomocou prostredie Exchange Management Shell zmeniťCertPrincipalName atribút:
  Set-OutlookProvider EXPR -CertPrincipalName:"msstd:mail.contoso.com"

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Remote Connectivity Analyzer nástroj rokuje Secure Sockets Layer (SSL) pripojenie k vzdialenému hostiteľovi na získavanie rôznych vlastností certifikátov X 509. Nástroj hodnotí atribút Predmet identifikovať FQDN alebo bežný názov, ktorý bol priradený k certifikátu (napríklad mail.contoso.com).

Ďalšie informácie o hlavných mien, nájdete na nasledujúcej webovej lokalite webová lokalita Microsoft Developer Network (MSDN):
Hlavné názvy
Ďalšie informácie o Exchange 2010 a Exchange 2007 Outlook poskytovateľov, nájdete na nasledovných webových lokalít spoločnosti Microsoft:
A služby Autodiscover programu Outlook poskytovateľov
Set-OutlookProvider
Potrebujete ešte pomoc? Prejdite na Komunita používateľov balíka Office 365 webové stránky.

Vlastnosti

ID článku: 2710606 - Posledná kontrola: 31. mája 2013 - Revízia: 7.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Office 365 for enterprises (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for education  (pre-upgrade)
 • Microsoft Exchange Online
Kľúčové slová: 
o365 o365e o365p o365a o365m o365062011 pre-upgrade hybrid o365022013 after upgrade kbmt KB2710606 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2710606

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com