Outlook herhangi bir yere bir Office 365 ortamında test etmek için uzak bağlantı Çözümleyicisi aracını kullandığınızda hata: "Karşılıklı kimlik doğrulama kurulamadı"

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2710606 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.

Emin değil Office 365 hangi sürümünü kullanıyorsunuz? Aşağıdaki Microsoft Web sitesine bakın:
Hizmet yükseltmeden sonra Office 365 kullanıyorum?
Hepsini aç | Hepsini kapa

SORUN

Not Aşağıdaki senaryoyu yalnızca Exchange Server ve Exchange çevrimiçi içi karma dağıtımına sahip Microsoft Office 365 müşteriler için geçerlidir.

Aracı Microsoft Office 365 ortamında Outlook herhangi bir yere özelliğini sınamak için Microsoft Uzak bağlantı Çözümleyicisi aracını kullandığınızda, aşağıdaki hata iletisini görüntüler:
Karşılıklı kimlik doğrulama iletişim kurulamadı.
Ayrıca, bir kullanıcı aşağıdaki belirtilerle karşılaşabilirsiniz:
 • Kullanıcı kimlik bilgileri sürekli olarak istenir ve çevrimiçi Exchange için Outlook herhangi bir yere kullanarak bağlanamazsınız.
 • Kullandıysa veya Outlook profili otomatik olarak oluşturmak için Microsoft Outlook 2010'da veya Microsoft Office Outlook 2007 kullanıyorsa, kullanıcı aşağıdaki hata iletisini alır:

  Posta sunucunuza şifreli bağlantı kullanılamıyor. Şifrelenmemiş bir bağlantıyla denemek için İleri'yi tıklatın.

NEDEN

Veya daha aşağıdaki koşullardan biri doğru olduğunda bu sorun oluşur:
 • Karşılıklı kimlik doğrulaması ortak adı eşleşmiyor (msstd:) uzak bağlantı Çözümleyicisi Aracı girilen dize.
 • Karşılıklı kimlik doğrulama dizesi geçerli değil. Ancak, CertPrincipalName İFADE için özniteliği OutlookProvider Active Directory içinde saklanan nesne geçersiz.

  Not Karşılıklı kimlik doğrulama dizesi karşılık gelir Yalnızca bu asıl adı kendi sertifikasına sahip proxy sunuculara bağlan Outlook'taki Exchange proxy ayarları ayarlama.

ÇÖZÜM

Bu sorunu gidermek için aşağıdaki adımları izleyin:
 1. Exchange 2010 karma dağıtım sunucuda yüklü olan web sunucu sertifikası görüntüleyin ve sertifikanın verildiği ortak ad onaylayın (örneğin, mail.contoso.com).
 2. Outlook'ta Exchange proxy ayarları açın ve tam etki alanı namd (FQDN) tam teslim etKarşılıklı kimlik doğrulama asıl adı alan doğru girilir (örneğin, msstd: mail.contoso.com).
 3. Gerekirse, değiştirmek için Exchange Yönetim Kabuğu'nu kullanarak aşağıdaki cmdlet'i çalıştırmakCertPrincipalName Öznitelik:
  Set-OutlookProvider EXPR -CertPrincipalName:"msstd:mail.contoso.com"

DAHA FAZLA BİLGİ

Güvenli Yuva Katmanı (SSL) bağlantısı üzerinde çeşitli özellikleri X 509 sertifikaları almak için uzak ana bilgisayara uzak bağlantı Çözümleyicisi Aracı görüşür. FQDN veya sertifika (örneğin, mail.contoso.com) atanmış ortak ad tanımlamak için konu özniteliği aracı olarak değerlendirilir.

Asıl adları hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Developer Network (MSDN) Web sitesine gidin:
Asıl adı
Exchange 2010 ve Exchange 2007 Outlook sağlayıcıları hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitelerine bakın:
URL'sine hizmeti ve Outlook sağlayıcıları
Set-OutlookProvider
Hala Yardım mı gerekiyor? Git Office 365 topluluğu .

Özellikler

Makale numarası: 2710606 - Last Review: 31 Mayıs 2013 Cuma - Gözden geçirme: 7.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Office 365 for enterprises (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for education  (pre-upgrade)
 • Microsoft Exchange Online
Anahtar Kelimeler: 
o365 o365e o365p o365a o365m o365062011 pre-upgrade hybrid o365022013 after upgrade kbmt KB2710606 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2710606

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com