Помилка під Вільний час перевірки Віддалений Outlook в середовищі Office 365 інструмент аналізатора дистанційного підключення: "Не вдалося встановити Взаємна перевірка автентичності"

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2710606 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.

Не впевнені, який випуск Office 365 ви використовуєте? Перейдіть на веб-сайт корпорації Майкрософт:
Розгорнути все | Згорнути все

ПРОБЛЕМА

Примітка. Наступний сценарій відноситься тільки до клієнтів Microsoft Office 365 для підприємств, які мають гібридне розгортання локальної Exchange Server і Exchange Online.

Коли ви використовуєте інструмент аналізатора дистанційного підключення Microsoft для приймальні випробування функції Віддалений Outlook в середовищі Microsoft Office Outlook 365, засіб відображає таке протокол IMAP про помилку:
Не вдалося встановити взаємної автентифікації.
Крім того, користувач може проявитися такі ознаки:
 • Користувач кілька разів запропоновано ввести облікові дані і не може підключитися до Exchange Online за допомогою Outlook Anywhere.
 • Користувач отримує таке протокол IMAP про помилку, коли він або вона використовує програму Microsoft® Outlook® 2010 або Microsoft Office Outlook 2007-Українська версія автоматично створити профіль Outlook:

  Зашифроване підключення до поштового сервера недоступне. Клацніть Далі, щоб спробувати використати незашифроване підключення.

Причини

Ця проблема може виникнути одна або кілька нижченаведених умов:
 • Загальне ім'я не відповідає взаємної автентифікації (msstd:) рядок, який вступив в інструмент аналізатора дистанційного підключення.
 • Взаємна автентифікація рядок є дійсним. Однак, на CertPrincipalName атрибут на ВИРАЗ OutlookProvider Неприпустимий об'єкт, які зберігаються у службі служба Active Directory.

  Примітка. Взаємна автентифікація рядок прирівнює до в Підключатися лише до проксі-серверів, які мають основне ім'я в сертифікаті налаштування в настройки проксі-сервера Exchange в Outlook.

РІШЕННЯ

Щоб вирішити цю проблему, виконайте такі дії:
 1. Перегляд сертифіката сервера веб, інстальованого на розгортання Сервер співіснування Exchange 2010 і підтвердити загальне ім'я, до якого його було видано (наприклад, mail.contoso.com).
 2. Відкрийте параметри проксі-сервера Exchange в Outlook і перевірити, що повну кваліфіковані namd домену (FQDN) вІм'я учасника взаємна автентифікація Поле введено правильно (наприклад, msstd: mail.contoso.com).
 3. Якщо необхідно, запустити командлет нижче за допомогою Exchange Management Shell для зміни вCertPrincipalName Атрибут:
  Set-OutlookProvider EXPR -CertPrincipalName:"msstd:mail.contoso.com"

Додаткові відомості

Інструмент аналізатора дистанційного підключення веде переговори протокол SSL (SSL) з'єднання до віддаленого хосту отримати різні властивості на X 509 сертифікатів. Інструмент оцінює Тема атрибут визначити повне доменне ім’я або загальне ім'я, яке належить до сертифіката (наприклад, mail.contoso.com).

Щоб отримати додаткові відомості про імен перейдіть на веб-сайт корпорації Microsoft Developer Network (MSDN):
Імена учасників
Щоб отримати додаткові відомості про постачальників Exchange 2010 та Exchange 2007 Outlook перейдіть до таких веб-сайтах корпорації Майкрософт:
Набір OutlookProvider
Все ще потрібна допомога? Перейдіть до Товариство Office 365 .

Властивості

Номер статті: 2710606 - Востаннє переглянуто: 31 травня 2013 р. - Редакція: 7.0
Застосовується до:
 • Microsoft Office 365 for enterprises (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for education  (pre-upgrade)
 • Microsoft Exchange Online
Ключові слова: 
o365 o365e o365p o365a o365m o365062011 pre-upgrade hybrid o365022013 after upgrade kbmt KB2710606 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2710606

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com