Помилка під Вільний час сценарій виконання засобу аналізу дистанційного підключення для перевірки Віддалений Outlook у середовищі Office 365: «Не буде створено взаємна перевірка автентичності»

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2710606 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

ПРОБЛЕМА

Примітка. Наступний сценарій відноситься тільки до клієнтів Microsoft Office 365 для підприємств, які мають гібридне розгортання з локальною Exchange Server і Exchange Online.

Коли ви використовуєте інструмент аналізатора дистанційного підключення Microsoft для перевірки функція Віддалений Outlook в середовищі Microsoft Office 365, інструмента відображає таке протокол IMAP про помилку:
Взаємна перевірка автентичності не могло бути встановлене.
Крім того, користувач може виникнути нижченаведені ускладнення:
 • Користувач є неодноразово запит фінансові дані і не вдається підключитися до Exchange Online за допомогою Outlook Anywhere.
 • Користувач отримує протокол IMAP про помилку, коли він або вона використовує Microsoft® Outlook® 2010 або Microsoft Office Outlook 2007 автоматично створити профіль Outlook:

  Зашифроване підключення до поштового сервера недоступне. Натисніть кнопку Далі, щоб спробувати використати незашифроване підключення.

Причини

Ця проблема виникає, якщо один або більше з таких умов, правда:
 • Загальне ім'я не відповідає взаємна перевірка автентичності (msstd:) рядок, який вводиться в інструмент аналізатора дистанційного підключення.
 • Взаємна перевірка автентичності рядок є дійсним. Однак, на CertPrincipalName атрибут для на аргумент ВИРАЗ OutlookProvider неприпустимий об'єкт, який зберігається в служба Active Directory.

  Примітка. Взаємна перевірка автентичності рядок прирівнюється до параметра підключатися лише до проксі-серверів, які мають основне ім'я в сертифікаті в настройки проксі-сервера Exchange в Outlook.

РІШЕННЯ

Щоб вирішити цю проблему, виконайте такі дії:
 1. Переглянути веб сервером сертифікат, який встановлюється на розгортання сервер співіснування Exchange 2010 і підтвердити загальне ім'я, до якого його було видано (наприклад, mail.contoso.com).
 2. Відкрити настройки проксі-сервера Exchange в Outlook, andcheck, що повну кваліфіковані namd домену (FQDN) у полеІм'я учасника взаємна перевірка автентичності введені правильно (наприклад, msstd: mail.contoso.com).
 3. В разі необхідності, запустити командлет наступні за допомогою Exchange Management Shell змінити наCertPrincipalName атрибут:
  Set-OutlookProvider EXPR -CertPrincipalName:"msstd:mail.contoso.com"

Додаткові відомості

Інструмент аналізатора дистанційного підключення веде переговори протоколу безпечних з'єднань (SSL) з'єднання з віддаленим вузлом, щоб отримати різні властивості на X-509 сертифікати. Інструмент оцінюєТемаатрибут для визначення theFQDN або загальне ім'я, який був присвоєний сертифікат (наприклад, mail.contoso.com).

Щоб отримати додаткові відомості про імен перейдіть на веб-сайт корпорації Майкрософт розробник глобальна мережа (MSDN):
Імена учасників
Щоб отримати додаткові відомості про постачальників Exchange 2010 і Exchange 2007 Outlook зверніться до наступних веб-сайтів корпорації Майкрософт:
Набір OutlookProvider
Все ще потрібна допомога? Перейдіть до на Office 365 спільноти .

Властивості

Номер статті: 2710606 - Востаннє переглянуто: 12 липня 2014 р. - Редакція: 8.0
Застосовується до:
 • Microsoft Exchange Online
Ключові слова: 
o365 o365e o365p o365a o365m hybrid kbmt KB2710606 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2710606

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com