Помилка під Вільний час сценарій виконання інструментарію MOSDAL підтримки для виконання пошуку DNS для отримання хоста (A) запис А у службі Office 365: «ім'я хоста не вдалося розпізнати в DNS»

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2710608 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.

Не впевнені, який випуск Office 365 ви використовуєте? Перейдіть на веб-сайт корпорації Майкрософт:
Розгорнути все | Згорнути все

ПРОБЛЕМА

Під Вільний час сценарій виконання онлайн застосунок-служба центру діагностики Microsoft і підтримки інструментарій журналювання (MOSDAL), щоб виконати пошук доменної системи іменування (DNS) для отримання записі хоста (A) ім'я вузла під керуванням у службі Office 365, інструмент аналізатора дистанційного підключення Microsoft Exchange відображає таке протокол IMAP про помилку, якщо операція DNS lookup не повертає IP-адреса:
Не вдалося розпізнати ім’я хоста в DNS.

РІШЕННЯ

Щоб вирішити цю проблему, виконайте одну з таких дій, відповідно до вашої ситуації.
 • Nslookup дає змогу перевірити, чи існує запис А хосту (A) на DNS-сервері. Щоб отримати додаткові відомості про те, як це зробити, перейдіть до веб-сайту Microsoft TechNet:
 • Якщо запис А CNAME для служби автовизначення конфігурації сервера вказано неправильно, можна вручну додати або змінити запис А хосту. Щоб отримати додаткові відомості про те, як це зробити перейдіть на веб-сайті Microsoft:
  Примітка. Якщо зовнішні зони DNS є розміщення стороннього постачальника, можливо, доведеться звернутися компанія або використовувати спеціальні інструменти, щоб зробити ці зміни DNS.
 • Якщо для служби автовизначення, запис А DNS настроєно неправильно, можна перевірити, чи служби автовизначення працює правильно. Щоб отримати додаткові відомості про те, як зробити це, клацніть номер статті в базі знань Майкрософт:
  2404385 Outlook не вдалося настроїти нові профіль за допомогою Exchange автовизначення Exchange Online поштової скриньки у службі Office 365

Додаткові відомості

Ця проблема виникає, якщо один або більше з таких умов, правда:
 • запис А хосту (A) не існує на DNS-сервері.
 • Хибний CNAME для служби автовизначення.
 • Запису DNS настроєно неправильно.
Щоб отримати відомості про усунення неполадок DNS перейдіть на веб-сайті Microsoft:
Виправлення неполадок DNS

Все ще потрібна допомога? Перейдіть до на Office 365 спільноти .

Властивості

Номер статті: 2710608 - Востаннє переглянуто: 24 жовтня 2013 р. - Редакція: 7.0
Застосовується до:
 • Microsoft Office 365 for enterprises (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for small businesses  (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for education  (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365
Ключові слова: 
o365 o365e o365p o365a mosdal4.5 o365m o365062011 pre-upgrade o365022013 after upgrade kbmt KB2710608 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2710608

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com