Outlook не вдалося зашифрувати за допомогою AES, коли Outlook запущено на Windows XP

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2710636 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

ПІДСУМКИ

Алгоритм шифрування поліпшений стандарт шифрування AES (AES) доступна для S/MIME зв'язок тільки на Windows Vista і Windows 7. AES недоступна для шифрування електронна пошта під Вільний час клієнт електронна пошта на Windows XP.

Якщо ви користуєтеся програмою електронна пошта, яка працює на Windows 7 і відправити сповіщення електронною поштою, зашифровані AES одержувач, який працює під керуванням Microsoft Outlook на комп'ютері Windows XP, одержувач отримує таке протокол IMAP про помилку, коли вони намагаються відкрити зашифровані повідомлення:
Не вдається знайти цифровий ідентифікатор на нижньому рівні системи безпеки.

ДОДАТКОВІ ВІДОМОСТІ

Найсильніші алгоритм шифрування для шифрування електронна пошта на Windows XP клієнт є triple DES (3DES). Якщо інстальовано Outlook на робочій станції Windows XP під Вільний час настроювання Outlook на сценарій виконання сертифіката, який включає в себе підтримку AES, AES недоступний як алгоритм шифрування. Outlook містить лише такі алгоритми шифрування, який підтримує вашої комп'ютерної системи. AES не підтримується на Windows XP. Крім того, не може читати протокол IMAP, зашифровані за допомогою AES на комп'ютерах під керуванням Windows XP.

Щоб отримати додаткові відомості про подібні обмеження під Вільний час сценарій виконання Outlook веб-застосунок (OWA) для Exchange, зверніться до веб-сайту Microsoft TechNet:
Керування S/MIME для Outlook веб-застосунок
Інформаційних технологій (ІТ) фахівців можна створити, оновлення і сценарій виконання настроюваних криптографії алгоритмів. Деякі застосунки сторонніх виробників можуть використовувати настроюваних алгоритмів, що базуються на криптографії наступного покоління (СПГ). ІТ-фахівців, які хочуть більше інформації можна знайти на сайт Microsoft TechNet:
криптографія нового покоління

Властивості

Номер статті: 2710636 - Востаннє переглянуто: 10 травня 2012 р. - Редакція: 1.0
ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ДО:
  • Microsoft Outlook 2010
  • Microsoft Office Outlook 2007
  • Microsoft Office Outlook 2003
Ключові слова: 
kbmt KB2710636 KbMtuk

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com