Chybové hlásenie pri otvorení vlastností používateľovi v Office 365: "výmena: bol nájdený žiadny plán poštových schránok s SKU"BPOS_L_Standard". Používateľ nemá prístu...

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2711712 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PROBLÉM

V balíku Portál služieb Microsoft Office 365, červené "X" vedľa používateľa. Po otvorení vlastností tohto užívateľa, ste chybové hlásenie, nasledovnému:
Výmena: Bol nájdený žiadny plán poštových schránok s SKU "BPOS_L_Standard". Používateľ nemá prístup k e-mailu.
Však užívateľ nemá skúsenosti žiadne problémy. Používateľ má prístup k e-mailovej správy a prijímať e-mailové správy.

PRÍČINA

Tento problém occursif všetky prihlásenia na odber uplynula a kontom Office 365 bol čaká na odstránenie. To vystavené ďalšej nákupnej ponuky, ktoré nie sú podporované pôvodný typ spoločnosti.

Napríklad ste si kúpili ste mali skúšobné predplatné pre Office 365 Small Business alebo vaše predplatné skončila. Potom ste si zakúpili Office 365 Enterprise. Však, typ vašej spoločnosti stále technicky považuje Office 365 Small Business a sa stretnete s problémami v budúcnosti.

Tieto scenáre nie sú podporované.

RIEŠENIE

Neexistuje žiadne riešenie odstrániť chybové hlásenie do jestvujúcej organizácie.

Odstrániť chybové hlásenie, musíte znova zaregistrovať pomocou typu správnu spoločnosť. Napríklad Uvažujme o prípade, v ktorom ste sa pôvodne zaregistrovali s Office 365 Small Business, a teraz chcete Office 365 Enterprise. V tomto prípade sa musíte zaregistrovať znova, a tentoraz si vyberiete Office 365 Enterprise.

Potrebujete ešte pomoc? Prejdite na Komunita používateľov balíka Office 365 .

Vlastnosti

ID článku: 2711712 - Posledná kontrola: 12. júla 2014 - Revízia: 7.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Exchange Online
Kľúčové slová: 
o365 o365m o365e o365p o365a o365022013 kbmt KB2711712 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2711712

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com