Bir kullanıcının özelliklerini Office 365'de açtığınızda hata iletisi: "Exchange: hiçbir posta kutusu planı SKU 'BPOS_L_Standard' ile bulundu. Kullanıcı e-posta için erişim yok"

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2711712 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.

Emin değil Office 365 hangi sürümünü kullanıyorsunuz? Aşağıdaki Microsoft Web sitesine bakın:
Hizmet yükseltmeden sonra Office 365 kullanıyorum?
Hepsini aç | Hepsini kapa

SORUN

Microsoft Office 365 Portal'da kullanıcı kırmızı bir "X" görünür. Ne zaman, aşağıdakine benzer bir hata iletisi bu kullanıcı özelliklerini açın:
Exchange: Hiçbir posta kutusu planı SKU 'BPOS_L_Standard' ile bulundu. Kullanıcının e-posta erişimi vardır.
Ancak, kullanıcı tüm sorunlarla değildir. Kullanıcı erişimi e-posta iletileri ve e-posta iletileri alabilir.

NEDEN

Abonelik süresi doldu ve Office 365 hesabınızı kaldırma için sıraya alındı, bu sorun oluşur. Bu, özgün şirket türü tarafından desteklenmeyen ek satınalma teklifleri için ortaya çıkar.

Örneğin, satın aldığınız veya Office 365 küçük işletmeler için deneme aboneliği vardı ve aboneliğinizin süresi. Sonra Office 365 kuruluş satın. Ancak, şirket türünüzü teknik olarak hala Office 365 Small Business olarak kabul edilir ve gelecekteki sorunlarla karşılaşırsınız.

Bu senaryolarda desteklenmez.

ÇÖZÜM

Varolan kuruluş içinde hata iletisini kaldırmak için bir çözüm bulunmamaktadır.

Hata iletisini kaldırmak için doğru şirket türünü kullanarak yeniden kaydolun zorunda. Örneğin, özgün Office 365 Small Business ile imzalanmış ve Office 365 Enterprise şimdi istediğiniz senaryoyu düşünün. Bu durumda, yeniden kaydolun zorunda ve bu süre Office 365 kuruluş seçin.

Hala Yardım mı gerekiyor? Git Office 365 topluluğu .

Özellikler

Makale numarası: 2711712 - Last Review: 31 Mayıs 2013 Cuma - Gözden geçirme: 6.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Office 365 for enterprises (pre-upgrade)
  • Microsoft Office 365 for small businesses  (pre-upgrade)
  • Microsoft Office 365 for education  (pre-upgrade)
  • Microsoft Exchange Online
Anahtar Kelimeler: 
o365 o365m o365e o365p o365a o365062011 pre-upgrade o365022013 after upgrade kbmt KB2711712 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2711712

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com