протокол IMAP про помилку під Вільний час відкриття властивостей користувача у службі Office 365: "Exchange: немає плану поштової скриньки з SKU 'BPOS_L_Standard' було знайдено. Користувач не має немає доступу до електронної пошти"

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2711712 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.

Не впевнені, який випуск Office 365 ви використовуєте? Перейдіть на веб-сайт корпорації Майкрософт:
Розгорнути все | Згорнути все

ПРОБЛЕМА

На порталі Microsoft Office Outlook 365 червоний "Х" поруч із користувачем. Коли ви відкрити властивості цього користувача, вам протокол IMAP про помилку приблизно такого вигляду:
Обмін: Немає плану поштової скриньки з SKU 'BPOS_L_Standard' було знайдено. Користувач не має доступу до електронна пошта.
Однак, користувач не відчувати будь-яких питань. Користувач також має доступ до повідомлень електронна пошта та може отримувати сповіщення електронною поштою.

Причини

Ця проблема виникає, якщо всі підписки минув, і ваш рахунок Office 365 поставлено в чергу для видалення. Це піддається додаткової покупки пропозиції, які не підтримуються оригінальний тип компанії.

Наприклад, ви придбали або ви мали ознайомлювальної підписки для Office 365 малого бізнесу та підписки минув. Потім ви придбали Office 365 підприємства. Однак, тип компанії як і раніше вважається Office 365 невеликих бізнес, і ви будете стикатися проблем у майбутньому.

Ці сценарії не підтримуються.

РІШЕННЯ

Немає не роздільну здатність, щоб видалити протокол IMAP про помилку в рамках існуючої організації.

Щоб видалити протокол IMAP про помилку, вам доведеться зареєструватися знову, використовуючи правильну компанію типу. Наприклад, розглянемо сценарій, в якому ви спочатку підписав Не на роботі 365 малого бізнесу, і тепер ви хочете Office 365 підприємства. У цьому випадку, вам доведеться зареєструватися знову, і цей Вільний час ви б вибрати Office 365 підприємства.

Все ще потрібна допомога? Перейдіть до Товариство Office 365 .

Властивості

Номер статті: 2711712 - Востаннє переглянуто: 31 травня 2013 р. - Редакція: 6.0
Застосовується до:
  • Microsoft Office 365 for enterprises (pre-upgrade)
  • Microsoft Office 365 for small businesses  (pre-upgrade)
  • Microsoft Office 365 for education  (pre-upgrade)
  • Microsoft Exchange Online
Ключові слова: 
o365 o365m o365e o365p o365a o365062011 pre-upgrade o365022013 after upgrade kbmt KB2711712 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2711712

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com