Microsoft Reader hata iletisi: Bilgisayarınızı etkinleştirme sınırı ulaşıldı

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 271289 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Reader ' bir e-çevrimiçi satın aldığınız defteri'ni açtığınızda, aşağıdaki hata iletisini alabilirsiniz:
Etkinleştirme hatası

Bilgisayarınızın etkinleştirme sınırına ulaştınız.

Neden

Microsoft Reader yazılım okuyucu yazılımın kullanıcı için benzersiz olan bir Microsoft Passport Network hesabı ile ilişkilidir. Her bir Passport Network hesabı yalnızca iki Microsoft Reader ile ilişkilendirilebilecek yüklemeler.

Yalnızca bir Passport Network hesabı kullanıyorsanız, Microsoft Reader'ı etkinleştir en fazla altı bilgisayarlarda kullanabilirsiniz. Microsoft Reader, Passport Network hesabınızla ve bir benzersiz donanım KIMLIğI ilişkilidir Bu donanım KIMLIĞI <a0>Sistem</a0> sabit diskin birim seri numarası oluşturulur. Sabit diskinizi yeniden biçimlendirmeniz ve ardından Microsoft Reader'ı yeniden yükleyin, yazılım için özgün Passport Network hesabı ile ilişkilendirilmesi bağlanamayabilirsiniz okuyucu benzersiz donanım KIMLIğI'NI değiştirir sabit diskin birim seri numarası değişiklikleri sabit disk biçimlendirme Sonuç olarak, "Etkinleştirme hatası" hata iletisi alabilirsiniz. Örneğin, bu hata iletisini alırsınız:
  • Altı bilgisayarlara Microsoft Reader'ı yüklemek ve Reader'ı bir Passport Network hesabı ile ilişkilendirin. Daha sonra bir bilgisayarın sabit diski biçimlendirin ve bu okuyucu yazılımı özgün Passport Network hesabı ile ilişkilendirilecek deneyin.
  • Microsoft Reader'ı tek bir bilgisayara yükleyin ve sonra sabit diskinizi yeniden biçimlendirmeniz, okuyucu yazılımını yeniden yükleyin ve okuyucunun ilişkilendirmek özgün Passport Network hesabı olan bir yazılım. Altı kez daha sonra bu işlemi yineleyin.

Durum

Bu davranış, e-Kitap yayımcılar gerektirdiği gibi bir tasarım gereğidir.

Daha fazla bilgi

Microsoft Reader aynı anda en fazla altı bilgisayarlarda etkinleştirilebilir, ancak okuyucu yazılımı farklı bir Passport Network'e hesaplarıyla ilişkilendirmek olabilir. Üzerinde okuyucu yazılım ilk Passport Network hesabınızla ilişkilendirin, bir bilgisayarda bir e-rehberi satın alırsanız, e-rehberi okuyucu ilişkilendirme, bir bilgisayarda okunamıyor farklı bir Passport Network hesabı olan bir yazılım.

Müşterilere daha fazla etkinleştirmeleri sırasında isteyebilir:
http://das.microsoft.com/activate/en-us/extraDefault.asp
Not: erişim reddedildi iletisi alır ve formu doldururken veya onu aynı sayfaya geri döngüsü, bulun ve bir ", gözden geçirilmek üzere göndermek için burayı tıklatın" bağlantısını tıklatın. Bu bağlantıyı tıklattığınızda, daha fazla etkinleştirmeleri için isteği gönderir.

Özellikler

Makale numarası: 271289 - Last Review: 23 Şubat 2014 Pazar - Gözden geçirme: 4.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Reader 1.0 for the Pocket PC
  • Microsoft Reader 1.5
  • Microsoft Reader 2.0 for the Pocket PC
  • Microsoft Reader 2.0 for the Pocket PC
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kberrmsg kbprb KB271289 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:271289

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com