Düzeltme: bir bölümünü değiştirmek ve bir deyimi, sql Server 2008 R2'deki aynı anda karşı bölüm çalıştırdığınızda kilitlenme oluşuyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2713501 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Microsoft, Microsoft sql Server 2008 R2 Service Pack 1 (SP1) düzeltmeleri karşıdan yüklenebilen bir dosya dağıtır. Düzeltmeleri birikimli olduğu için her yeni sürüm tüm düzeltmeleri içerir ve sürüm önceki sql Server 2008 R2 Service Pack 1 ile (SP1) bulunan tüm güvenlik düzeltmelerini Düzelt.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Microsoft sql Server 2008 R2 yüklü bir bilgisayara sahip olduğunu varsayalım. Bölüm değiştirmek ve bir deyimi karşı bölümü aynı anda çalıştırmak çalıştığınızda bir kilitlenme meta veri kaynak üzerindeki kilit zaman zaman oluşur. Örneğin, bir kilitlenme zaman zaman karşı bölümü seçin veya INSERT deyimi çalıştırdığınızda oluşur.

NotBölüm alter deyimi içinde bir Sch-m kilit ve diğer deyiminde bir Sch-s kilit arasındaki karşılıklı kilitlenme oluşur.

Neden

sql Server için bölüm hatalı kilitleri kullandığından, bu sorun oluşur.

Çözüm

Güncelleştirme toplaması bilgileri

sql Server 2008 R2 SP1

Bu sorunla ilgili düzeltme, ilk toplu güncelleştirme 7'de yayımlanmıştır. sql Server 2008 R2 Service Pack 1 için toplu güncelleştirme paketine elde etme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
2703282 sql Server 2008 R2 SP1 için toplu güncelleştirme paketi 7
Not Yap?lar birikimli olduğu için her yeni düzeltme sürüm tüm düzeltmeleri içerir ve sürüm önceki sql Server 2008 R2 Service Pack 1 ile birlikte tüm güvenlik düzeltmelerini düzeltin. Bu düzeltmeyi içeren en son düzeltme sürümü uygulamayı düşünmelidir öneririz. Daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
2567616 sql Server 2008 R2 SP1 yayımlandıktan sonra yayımlanan sql Server 2008 R2'in oluşturur

Durum

Microsoft bunun "Aşağıdakilere Uygulanır" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Kaynak kilit modları hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki msdn Web sitesini ziyaret edin:
Kilit modları hakkında genel bilgiler

Özellikler

Makale numarası: 2713501 - Last Review: 22 Haziran 2012 Cuma - Gözden geçirme: 2.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Datacenter
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Developer
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Enterprise
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Standard
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Web
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Workgroup
Anahtar Kelimeler: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2713501 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2713501

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com