Protokoly transakcí růst rychle na serveru Exchange v případě, že je povolena zásada "Varovat o podezřelé názvy e-mailové adresy" Outlook

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2714712 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Pokud zobrazit protokoly transakcí na serveru Exchange, může se stát, že když uživatel je přihlášen více relací aplikace Outlook růst soubory protokolu rychle.

Příčina

Upozornění: Při nesprávné úpravě registru pomocí Editoru registru nebo jiným způsobem může dojít k vážným problémům. Tyto problémy mohou vyžadovat přeinstalaci operačního systému. Společnost Microsoft nemůže zaručit, že tyto problémy bude možné vyřešit. Úpravy registru provádíte na vlastní nebezpečí.

K tomuto problému dochází, pokud jsou povoleny pro zásady skupiny Upozorňovat na podezřelé názvy domén v e-mailové adresy v aplikaci Outlook a uživatel přistupuje k jejich poštovní schránky z více klienti aplikace Outlook v režimu Online.

Pokud je tato zásada povolena, zjistí následující údaje v registru systému Windows.

Klíč: HKEY_CURRENT_USER\Software\Policies\Microsoft\Office\x.0\outlook\options\mail
DWORD: OutlookEnableSpoofyEmails
Hodnota: 1


Všimněte si, že x.0 ve výše uvedeném registru cestu představuje verzi aplikace Outlook, kterou používáte (15.0 = Outlook 2013 14.0 = Outlook 2010 a 12.0 = aplikace Outlook 2007).

Řešení

Chcete-li vyřešit tento problém, změňteSkrytí upozornění na podezřelé názvy domén v e-mailové adresy nastavení zásad skupiny Není nakonfigurován.. Následující obrázek ukazuje cestu k nastavení zásad v editoru zásad skupiny.

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
2796112


Pokud potřebujete zachovat toto nastavení zásad povoleno, máte dvě možná řešení.
  1. Použití pouze s mezipamětí profily v režimu pro přístup k poštovní schránce serveru Exchange.
  2. Používáte-li profily v režimu Online, přístup k poštovní schránce serveru Exchange pomocí pouze jednoho klienta v čase.

Další informace

Ve výchozím nastavení Upozorňovat na podezřelé názvy domén v e-mailové adresy je povolena možnost v Možnosti nevyžádané pošty Dialogové okno v aplikaci Outlook. Výchozí konfigurace je znázorněn na následujícím obrázku.

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
2796113


Toto nastavení se používá k poskytnutí upozornění, pokud název domény v e-mailovou adresu pro přijaté zprávy je považována za podezřelou filtru nevyžádané pošty v aplikaci Outlook.

Pokud povolíteSkrytí upozornění na podezřelé názvy domén v e-mailové adresynastavení zásad skupiny Upozorňovat na podezřelé názvy domén v e-mailové adresy možnost je zakázána vMožnosti nevyžádané pošty Dialogové okno pole, jak je znázorněno na následujícím obrázku.

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
2796114Vlastnosti

ID článku: 2714712 - Poslední aktualizace: 21. prosince 2012 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Office Outlook 2007
  • Microsoft Outlook 2010
  • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
  • Microsoft Exchange Server 2007 Enterprise Edition
Klíčová slova: 
kbmt KB2714712 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2714712

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com