Denníky transakcií rýchlo rásť na serveri Exchange, ak program Outlook "Upozorňovať podozrivé názvy v e-mailových adries" politika zapnutá

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2714712 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Príznaky

Ak zobrazíte denníky transakcií na serveri Exchange, zistíte, že súbory denníka rýchlo rásť, keď je používateľ prihlásený do viaceré relácie programu Outlook.

Príčina

Upozornenie Ak databázu registry upravíte nesprávne pomocou Editora databázy Registry alebo pomocou inej metódy, môžu nastať vážne problémy. Tieto problémy môžu vyžadovať preinštalovanie operačného systému. Spoločnosť Microsoft nemôže zaručiť, že tieto problémy možno riešiť. Úpravu databázy registry na vlastné riziko.

Tento problém sa vyskytuje, ak máte skupinovou politikou aktivovanou na Upozorňovať na podozrivé názvy domén v e-mailových adries nastavenie v programe Outlook a užívateľ pristupuje k svojej poštovej schránke z viacerých klientov Outlook nakonfigurované v režime Online.

Keď je táto politika zapnutá, nájdete tieto údaje v databáze Registry systému Windows.

Kľúč: HKEY_CURRENT_USER\Software\Policies\Microsoft\Office\x.0\outlook\options\mail
DWORD: OutlookEnableSpoofyEmails
Hodnota: 1


Poznámka, x.0 v registri vyššie cesta predstavuje verziu programu Outlook používate (15,0 = Outlook 2013, 14,0 = Outlook 2010 a 12,0 = Outlook 2007).

Riešenie

Ak chcete vyriešiť tento problém, zmeňteSkrytie upozornení na podozrivé názvy domén v e-mailových adries nastavenie skupinovej politiky na Nie je nakonfigurovaný. Nasledovný obrázok ukazuje cestu k nastaveniu politiky v editore politiky skupiny.

Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
2796112


Ak chcete zachovať toto nastavenie politiky zapnuté, máte dve ďalšie možné riešenia.
  1. Používať iba profily vyrovnávacej pamäti režim prístupu k poštovej schránke Exchange.
  2. Ak používate režim Online profilov, prístup k poštovej schránke Exchange pomocou iba jedného klienta v čase.

Ďalšie informácie

V predvolenom nastavení Upozorňovať na podozrivé názvy domén v e-mailových adries voľba povolená v Možnosti nevyžiadanej pošty dialógové okno v programe Outlook. Predvolená konfigurácia je zobrazený na nasledovnom obrázku.

Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
2796113


Toto nastavenie sa používa poskytovať varovania, ak názov domény v e-mailovej adresy pre správy, ktoré je považované za podozrivé filter nevyžiadanej pošty v programe Outlook.

Ak povolíteSkrytie upozornení na podozrivé názvy domén v e-mailových adriesskupina nastavení politiky, Upozorňovať na podozrivé názvy domén v e-mailových adries voľba vypnutá vMožnosti nevyžiadanej pošty dialógové okno, ako je znázornené na nasledovnom obrázku.

Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
2796114Vlastnosti

ID článku: 2714712 - Posledná kontrola: 21. decembra 2012 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Office Outlook 2007
  • Microsoft Outlook 2010
  • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
  • Microsoft Exchange Server 2007 Enterprise Edition
Kľúčové slová: 
kbmt KB2714712 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2714712

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com