Outlook "e-posta adreslerindeki şüpheli adları hakkında uyar" ilkesi etkinse, işlem günlükleri Exchange üzerinde hızla büyür.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2714712 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

İşlem günlüklerinin Exchange sunucunuzda görüntülediğinizde, bir kullanıcı birden çok Outlook oturum ne zaman oturum günlük dosyaları hızla büyümesine bulabilirsiniz.

Neden

Uyarı Kayıt Defteri Düzenleyicisi'ni veya başka bir yöntemi kullanarak kayıt defterini hatalı olarak değiştirirseniz önemli sorunlar oluşabilir. Bu sorunlar, işletim sistemini yeniden yüklemenizi gerektirebilir. Microsoft bu sorunların çözülebileceğini garanti etmemektedir. Kendi sorumluluğunuzdadır kayıt defterini değiştirin.

Bu sorun, Outlook e-posta adreslerindeki şüpheli etki alanı adları hakkında uyar ayarının etkinleştirilmiş Grup İlkesi varsa ve Çevrimiçi moddayapılandırılmış birden çok Outlook istemcilerinden, kendi posta kutusu bir kullanıcı eriştiğinde oluşur.

Bu ilke etkinleştirildiğinde, Windows kayıt defterinde aşağıdaki verileri bulacaksınız.

Anahtar: HKEY_CURRENT_USER\Software\Policies\Microsoft\Office\x.0\outlook\options\mail
DWORD: OutlookEnableSpoofyEmails
Değer: 1


Unutmayın, x.0 Yukarıdaki kayıt defteri yolunu kullandığınız Outlook sürümünün kullanımını gösteren (15,0 Outlook 2013 14.0 = = Outlook 2010 ve 12.0 Outlook 2007 =).

Çözüm

Bu sorunu gidermek içine-posta adreslerindeki şüpheli etki alanı adları hakkında uyarılar Gizle Grup İlkesi ayarı Yapılandırılmadıdeğiştirin. Aşağıdaki şekil, ilke ayarının Grup İlkesi Düzenleyicisi'nde yol gösterir.

Bu resmi kapatBu resmi aç
Bu adım için ekran görüntüsü


Bu ilke ayarı etkinleştirildiğinde tutmanız gerekiyorsa, iki olası çözümü vardır.
  1. Önbelleklenen modunda profilleri, Exchange posta kutunuza erişmek için kullanın.
  2. Çevrimiçi moda profilleri kullanıyorsanız, bir kerede yalnızca bir istemci kullanarak Exchange posta kutunuza erişin.

Daha fazla bilgi

Varsayılan olarak, e-posta adreslerini şüpheli etki alanı hakkında beni uyar adları Outlook Önemsiz e-posta seçenekleri iletişim kutusundaki seçeneği etkin. Varsayılan yapılandırma aşağıdaki çizimde gösterilmiştir.

Bu resmi kapatBu resmi aç
Bu adım için ekran görüntüsü


Bu ayar, bir uyarı e-posta adresinizi etki alanı adıyla aldığınız bir iletinin Outlook Önemsiz e-posta Filtresi tarafından şüpheli olduğu düşünülürse sağlamak amacıyla kullanılır.

E-posta adreslerindeki şüpheli etki alanı adları hakkında uyarılar GizleGrup İlkesi ayarını etkinleştirirseniz, e-posta adreslerindeki şüpheli etki alanı adları hakkında uyar seçenekÖnemsiz e-posta seçenekleriiletişim kutusunda devre dışıdır.


Özellikler

Makale numarası: 2714712 - Last Review: 3 Eylül 2013 Salı - Gözden geçirme: 2.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Office Outlook 2007
  • Microsoft Outlook 2010
  • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
  • Microsoft Exchange Server 2007 Enterprise Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt KB2714712 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2714712

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com