Düzeltme: sql Server 2008 Tümleştirme Hizmetleri paketlerini çalıştırmak için dtexec kullandığınızda çıkan hata iletileri

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2715512 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Microsoft, Microsoft sql Server 2008 Service Pack 3 düzeltmelerini karşıdan yüklenebilen bir dosya dağıtır. Düzeltmeleri birikimli olduğu için her yeni sürüm tüm düzeltmeleri içerir ve sürüm önceki sql Server 2008 Service Pack 3 ile birlikte tüm güvenlik düzeltmelerini Düzelt.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Microsoft sql Server 2008 Tümleştirme Hizmetleri (SSIS 2008) paketleri paralel olarak çalıştırmak için dtexec yardımcı programını kullandığınızda, aşağıdaki hata iletilerinden birini veya alabilirsiniz.

Hata iletisi 1
Veri akışı nesneler yüklenemiyor. Microsoft.SQLServer.PipelineXml.dll düzgün kaydettirilmiş olup olmadığını denetleyin.

Hata iletisi 2
Görev yüklenemedi"Görevadı","SSIS yazın.Pipeline.2 ". Bu görev için kişi bilgilerini ise "yüksek performanslı veri ayıklama gerçekleştirir, dönüştürme ve yükleme;Microsoft Corporation; Microsoft sql Server v10; (c) 2007 Microsoft Corporation; Tüm hakları Reserved;http://www.microsoft.com/sql/support/default.asp;1 ".

Hata iletisi 3
SSIS hata kodu dts_e_oledberror. ole db hata oluştu. Hata kodu: 0x800736B1.
ole db kayıt kullanılabilir. Kaynak: "Microsoft ole db hizmet bileşenleri" Hresult: 0x800736B1 Açıklama: "Bu uygulama uygulama yapılandırması doğru olmadığından başlatılamadı. Uygulamayı yeniden yüklemek bu sorunu çözebilir."

Not Bu sorun, bilgisayar yüksek bellek baskısı yaşandığında gerçekleşmesi daha yüksektir.

Neden

SSIS SSIS bileşenleri başarıyla yüklenen denetlemediği için bu sorun oluşur. SSIS bileşenleri başarıyla yüklenmez, SSIS doğrular ve boş bir veri akışı görev yürütür.

NotDtexec yardımcı programı değeri 0olan bir çıkış kodunu döndürür. Bu değer, SSIS paketlerini başarıyla yürütüldü anlamına gelir.

Çözüm

Güncelleştirme toplaması bilgileri

sql Server 2008 Service Pack 3

Bu sorunla ilgili düzeltme, önce sql Server 2008 Service Pack 3 için toplu güncelleştirme 7'de yayımlanmıştır. sql Server 2008 Service Pack 3 için bu toplu güncelleştirme paketini elde etme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
2738350 sql Server 2008 Service Pack 3 için toplu güncelleştirme paketi 7
Not Yap?lar birikimli olduğu için her yeni düzeltme sürüm tüm düzeltmeleri içerir ve sürüm önceki sql Server 2008 Service Pack 3 ile birlikte tüm güvenlik düzeltmelerini düzeltin. Bu düzeltmeyi içeren en son düzeltme sürümü uygulamayı düşünmelidir öneririz. Daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
2629969 sql Server 2008, sql Server 2008 Service Pack 3'den sonra yayımlanan oluşturur

Durum

Microsoft bunun "Aşağıdakilere Uygulanır" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır.

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için çok fazla SSIS paketleri aynı anda çalıştırmayın. Örneğin, birkaç yüz SSIS paketleri aynı anda çalıştırmayın.

Daha fazla bilgi

Dtexec yardımcı programı hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki msdn Web sitesini ziyaret edin:
Dtexec yardımcı programı hakkında genel bilgiler

Özellikler

Makale numarası: 2715512 - Last Review: 17 Eylül 2012 Pazartesi - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft SQL Server 2008 Service Pack 3
  • Microsoft SQL Server 2008 Integration Services
  • Microsoft SQL Server 2008 Enterprise
  • Microsoft SQL Server 2008 Developer
  • Microsoft SQL Server 2008 Standard
  • Microsoft SQL Server 2008 Web
Anahtar Kelimeler: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2715512 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2715512

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com