Dziennik podróży nie jest aktualizowany podczas księgowania formularza, który jest umieszczony w ramce w programie Internet Explorer.

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2715815
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Załóżmy, że strona sieci Web, który jest umieszczony w ramce. Na stronie Web służy do przesyłania formularza hiperłącze. Na przykład użyć kodu podobnego do następującego przesłać formularz:
<P><a href="#" onclick="NextPage();" >Go to next page Using Form Submit</a></P>
 
<script language="javascript">
function NextPage(){
       thisForm.action = "Page2.asp?";
       thisForm.submit();
}
</script>
Użycie programu Windows Internet Explorer 9 do nawigacji ramki poprzez ogłoszenie formularza, jak pokazano w powyższym kodzie, dziennik podróży nie jest aktualizowany. Na przykład, jeśli klikniesz Wstecz przycisk w programie Internet Explorer 9 nie zostanie przywrócony do poprzedniej strony zgodnie z oczekiwaniami.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, należy zainstalować tę aktualizację.

Informacje o aktualizacji zabezpieczeń

Aby rozwiązać ten problem, należy zainstalować najnowsze zbiorczej aktualizacji zabezpieczeń dla programu Internet Explorer. Aby to zrobić, odwiedź następujące witryny firmy Microsoft:
http://Update.microsoft.com
Aby uzyskać więcej informacji technicznych o najnowszych zbiorczej aktualizacji zabezpieczeń dla programu Internet Explorer odwiedź następujące witryny firmy Microsoft:
http://www.microsoft.com/technet/security/current.aspx
Uwaga Ta aktualizacja została uwzględniona w aktualizacji zabezpieczeń 2699988.

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących aktualizacji zabezpieczeń kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2699988 MS12-037: Zbiorcza aktualizacja zabezpieczeń dla programu Internet Explorer: 12 czerwca 2012 r.

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft wymienionych w sekcji "Dotyczy".

Więcej informacji

Aby uzyskać więcej informacji na temat atrybutu HRef odwiedź następującą witrynę sieci Web Microsoft Developer Network (MSDN):
Atrybut href
Aby uzyskać więcej informacji na temat dziennika podróży odwiedź następującą witrynę sieci Web MSDN:
Dziennik podróży
Aby uzyskać więcej informacji dotyczących terminologii aktualizacji oprogramowania kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
824684 Opis standardowej terminologii używanej do opisywania aktualizacji oprogramowania firmy Microsoft

Właściwości

Numer ID artykułu: 2715815 - Ostatnia weryfikacja: 13 czerwca 2012 - Weryfikacja: 1.0
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbfix kbbug kbexpertiseinter kbsurveynew kbmt KB2715815 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2715815

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com