Popis funkce digitální extrakce zvuku v programu Windows Media Player

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 271647 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Tento článek popisuje funkci digitální extrakce zvuku Microsoft Windows Media Player. Program Windows Media Player používá funkci digitální extrakce zvuku při přehrávání nebo formou přímé digitální data výstupu z disku CD-ROM a nikoli jako výstup analogové zvuková data z zvukové výstupy CD-ROM společnosti přistupuje k zvukový disk CD.

Další informace

Při použití funkce digitální extrakce zvuku, může sledovat následující chování:
 • V ovládacích prvcích svazku multimédia míchání Zvukového disku CD neurčuje svazku pro disk CD. Ovládání hlasitosti zvuku nyní řídí svazku. Tato změna dochází, protože zvuková data se přenese jako digitální data PROCESORU převede data z digitálního na analogový a potom data převedena na dat typu wave.
 • Je nutné vypnout funkci digitální extrakce zvuku v Správci zařízení a v programu Media Player. Další informace o přehrávání digitální kompaktní disk naleznete následující článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
  266035Digitální přehrávání disků CD pokračuje po nastavení programu Windows Media Player 7 do režimu analogového přehrávání.
 • Konektor pro sluchátka CD nemusí fungovat. Toto chování může dojít, pokud extrahuje data z disku CD-ROM systémem počítače a potom jej dekódovat pomocí jeho operační systém.
 • Zvuk přehrávání může přeskočit. K tomuto chování dochází, protože existuje zvýšené využívání PROCESORU a kanálu integrated device electronics (IDE). Toto chování může dojít v počítačích, které mají omezené množství šířky pásma PROCESORU, paměti RAM omezené, nebo jestliže je jeho pevný disk Direct Memory Access (DMA) je vypnuta. Upgrade firmwaru CD-ROM společnosti lze také vyřešit některých potíží s disky CD-ROM.

Vlastnosti

ID článku: 271647 - Poslední aktualizace: 29. ledna 2007 - Revize: 4.5
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows Media Player 9 Series for Windows XP
 • Microsoft Windows Media Player 9 Series
 • Microsoft Windows Media Player 8.01
 • Microsoft Windows Media Player 8.01
 • Microsoft Windows Media Player 7.1
 • Microsoft Windows Media Player 7.0
Klíčová slova: 
kbmt KB271647 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:271647

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com