32bitový prohlížeč aplikace nemusí pracovat podle očekávání v aplikaci Internet Explorer 10

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2716529 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při spuštění aplikace Internet Explorer 10 v ploše na 64bitovou verzi systému Windows 8, doplňky, byly napsány pro 32bitové prohlížeče (například objekty pomocníka prohlížeče (BHO), panely nástrojů a ActiveX řídí) nefungují podle očekávání.

Tento problém nastává při následující položka registru je nastavena na hodnotu 0:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main\TabProcGrowth

Příčina

Proces správce aplikace Internet Explorer 10 je vždy proces 64 bit 64bitové verze systému Windows 8. Jedná se změnu architektura v aplikaci Internet Explorer 10. Standardně kartě Procesy lze 32bitové nebo 64bitové procesy s výjimkou při položka registru TabProcGrowth je nastavena na hodnotu 0. Pokud tato položka registru nastavena na 0, karty spustit ve stejném procesu jako správce proces, který v tomto případě je 64 bit. Některé doplňky prohlížeče nemají 64bitové verze. Proto nefungují očekávaným způsobem.

Jak potíže obejít

Důležité Tento oddíl, metoda nebo úkol obsahuje kroky, které informace o úpravě registru. Však mohou nastat závažné problémy při nesprávných úpravách registru. Proto se ujistěte, opatrně postupujte následujícím způsobem. Pro zvýšení ochrany zálohujte registr před úpravami. Pokud dojde k potížím, můžete obnovit registru. Další informace o zálohování a obnovení registru získáte klepnutím na následující číslo článku:
322756 Způsob zálohování a obnovení registru v systému Windows
Chcete-li tento problém vyřešit, změňte hodnotu položky registru TabProcGrowth na celé číslo větší než 0. Postupujte takto:
  1. V Swipe od pravého okraje obrazovky a klepněte na Hledání. Pokud používáte myš, přejděte v pravém dolním rohu obrazovky a klepněte na tlačítko Hledání.
  2. Do pole Hledat zadejte regedit.
  3. Klepněte na tlačítko nebo klepněte zobrazené Regedit ikona. Vyhledejte a vyberte následující položky registru:
    HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main\TabProcGrowth
  4. Změňte hodnotu položky registru.
Poznámka: Pokud nechcete změnit nastavení registru, budete muset spustit doplňky, které jsou napsány pro 64bitové prohlížeče. Kontakt dodavatele softwaru ke kontrole, zda 64bitové verze doplňku je k dispozici.

Další informace

Další informace o položce registru TabProcGrowth přejděte na následující web společnosti Microsoft MSDN:
Otevření nové karty mohou spustit nový proces v aplikaci Internet Explorer
Další informace o problémech, které mohou nastat při použití 64bitové verze aplikace Internet Explorer jako výchozí verzi naleznete na následujícím webu Microsoft MSDN:
Nejčastější dotazy týkající se 64bitové verze aplikace Internet Explorer

Vlastnosti

ID článku: 2716529 - Poslední aktualizace: 2. srpna 2012 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Windows Internet Explorer 10
  • Windows 8 Enterprise
  • Windows 8 Professional
Klíčová slova: 
kbprb kbsurveynew kbexpertiseinter kbmt KB2716529 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2716529

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com