32-bitový prehľadávač aplikácie nemusia fungovať podľa očakávania v Internet Explorer 10

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2716529 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Príznaky

Pri spustení Internet Explorer 10 v desktop na 64-bitovú verziu Windows 8, doplnky, ktoré sú napísané pre 32-bitový prehliadač (napríklad pomocné objekty prehľadávača (BHO), panely s nástrojmi a ActiveX kontroly) nefungujú podľa očakávania.

Tento problém sa vyskytuje, keď nasledujúcu položku databázy registry je nastavený na 0:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main\TabProcGrowth

Príčina

Internet Explorer 10 Manager proces je vždy procesom 64-bit v 64-bitových verziách systému Windows 8. Toto je architektúra zmeny v Internet Explorer 10. V predvolenom nastavení kartu procesy môže byť 32-bitový alebo 64-bitové procesy, okrem keď TabProcGrowth registry položka nastavená na 0. Ak táto položka databázy registry nastavené na 0, kartách bežať v tom istom procese ako manager procesu, ktorý v tomto prípade je 64-bit. Niektoré doplnky prehľadávača však nemajú 64-bitovú verziu. Preto nefungujú podľa očakávania.

Ako problém obísť

Dôležité Táto sekcia, metóda alebo úloha obsahuje kroky, ktoré vám povedať, ako upraviť databázu registry. Avšak, môžu spôsobiť vážne problémy ak databázu registrov upravíte nesprávne. Preto sa uistite, že ste postupovali správne. Doporučujeme zálohovať databázu registrov skôr, ako zmeníte jej hodnoty. Potom, môžete obnoviť databázu registrov, ak sa vyskytne problém. Ďalšie informácie o zálohovaní a obnovení databázy registrov nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v Microsoft Knowledge Base:
322756 Ako zálohovať a obnoviť databázu registry v systéme Windows
Sa nám tento problém pre vás, choďte na "Fix it pomoc"sekcii. Ak chcete obísť tento problém sami, prejdite na "Chcem si to opraviť sám"sekcii.

Fix it pomoc

Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
assets folding start expanded
Ak chcete obísť tento problém, kliknite na Spravit tlačidlo alebo prepojenie. Kliknite na tlačidlo Spustiť v Súbor na stiahnutie dialógové okno a postupujte podľa krokov v opraviť ho sprievodca.

Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
assets fixit1
Tohto problému
Microsoft spravit 25007
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
assets fixit2


Poznámky
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
assets folding start collapsed
 • Oprava je riešenie vám pomôže upraviť hodnotu TabProcGrowth registry položky na "Stredná".
 • Tento sprievodca bude len v anglickom jazyku. Avšak, automatické opravy fungujú aj pri iných jazykových verziách systému Windows.
 • Ak nie ste na počítači, ktorý má problém, uložte Fix it riešenie na flash disk alebo CD a potom ho spustite na počítači, ktorý má problém.
 • Ocenili by sme vašu spätnú väzbu. Poskytnúť spätnú väzbu alebo nahlásiť problémy s týmto riešením, prosím zanechajte komentár na "Fix it pomoc"blog alebo nám pošlite email správu.
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
assets folding end collapsed

Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
assets folding end

Chcem si to opraviť sám

Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
assets folding start collapsed
Obísť tento problém, zmeňte hodnotu položky databázy registry TabProcGrowth celé číslo ktoré je väčšie ako 0. Chcete urobiť, postupujte nasledovne:
 1. Listovanie v od pravého okraja obrazovky, a potom ťuknite na položku Hľadať. Alebo, ak používate myš, ukážte na pravom dolnom rohu obrazovky, a potom kliknite na tlačidlo Hľadať.
 2. Do poľa Hľadať zadajte regedit.
 3. Dotknite sa alebo kliknite na zobrazené Regedit ikona. Vyhľadajte a vyberte nasledujúcu položku databázy registry:
  HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main\TabProcGrowth
 4. Zmeňte hodnotu položky databázy registry.
Poznámka Ak chcete zmeniť nastavenie databázy registry, musíte spustiť doplnky, ktoré sú napísané pre 64-bit prehliadačov. Kontaktujte dodávateľa softvéru zistiť, či 64-bitová verzia doplnku je k dispozícii.
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
assets folding end collapsed

Ďalšie informácie

Ďalšie informácie o položke TabProcGrowth registry nájdete nasledujúce webové stránky Microsoft MSDN:
Otvorenie novej karty môže začať nový proces v programe Internet Explorer
Ďalšie informácie o problémoch, ktoré sa môžu vyskytnúť pri použití 64-bitovú verziu programu Internet Explorer ako predvolený verzia, nájdete nasledujúce webové stránky Microsoft MSDN:
Často kladené otázky o 64-bitových verziách programu Internet Explorer

Vlastnosti

ID článku: 2716529 - Posledná kontrola: 23. januára 2013 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Windows Internet Explorer 10
 • Windows 8
 • Windows 8 Enterprise
Kľúčové slová: 
kbprb kbsurveynew kbexpertiseinter kbfixme kbmsifixme kbmt KB2716529 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2716529

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com