32-бітний браузер застосунки можуть працювати неправильно в Internet Explorer 10

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2716529 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

Ознаки

При запуску Internet Explorer 10 в робочому столі на 64-розрядних версіях Windows 8, додатки, які пишуться для 32-бітний браузер (наприклад, допоміжні об'єкти браузера (BHOs), панелі інструментів і ActiveX контролює) працює належним чином.

Ця проблема виникає, коли запис А реєстру значення 0:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main\TabProcGrowth

причина

Internet Explorer 10 менеджер процес завжди є 64-розрядний процес у 64-розрядних версіях Windows 8. Це є архітектури змін в Internet Explorer 10. За промовчанням вкладку процеси може бути 32-розрядна чи 64-розрядний процесів, за винятком, коли запис А реєстру TabProcGrowth значення 0. Якщо цей запис А реєстру значення 0, вкладки працювати в той же процес, як менеджер процес, який в даному випадку є 64-розрядну. Проте деякі додаткові компоненти браузера не мають 64-розрядної версії. Таким чином, вони не працюють, як очікувалося.

Обхідний шлях

Важливо. Цей розділ, спосіб або завдання містять кроки, де описано, як змінити реєстр. Проте неправильне внесення змін до реєстру може викликати серйозні проблеми. Тому переконайтеся, що ви виконаєте наступні інтерактивні елементи ретельно. Для додаткового захисту архівувати реєстру перед внесенням змін. Потім ви може відновити реєстр у разі виникнення проблеми. Щоб отримати додаткові відомості про архівацію та відновлення реєстру клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
322756 архівувати та відновлення реєстру Windows
Щоб автоматично вирішити цю проблему для вас, піти на "Виправити це для мене"розділу. Якщо ви віддаєте перевагу, щоб вирішити цю проблему самостійно, перейдіть до на "Виправити вручну"розділу.

Виправити це для мене

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start expanded
Щоб вирішити цю проблему, натисніть на Це виправити Кнопка або посилання. Натисніть кнопку Запустити у в Завантаження файлу діалогове вікно і дотримуйтесь інструкцій майстра Fix it .

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets fixit1
Вирішити цю проблему
Microsoft Fix it 25007
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets fixit2


Примітки
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
 • Виправити це рішення допоможе вам змінити значення запис А реєстру TabProcGrowth для "Середній".
 • Цей майстер може бути лише англійською мовою. Проте автоматичне виправлення також працює для інших мовних версій Windows.
 • Якщо ви не на комп'ютері, який має проблеми, зберегти виправити це рішення флеш-пам'ять або компакт-Диска та запустіть його на комп'ютері, який має проблеми.
 • Ми вдячні за ваш відгук. Щоб надати відгук або повідомляти про будь-які проблеми з цим рішенням, будь ласка, залиште коментар на на "Виправити це для мене"блог або відправити нам на Електронна пошта протокол IMAP.
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end

Виправити вручну

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
Щоб вирішити цю проблему, змініть значення запису реєстру TabProcGrowth на ціле число, більше за 0. Для цього виконайте такі дії:
 1. Серветки в від правого краю екрана а потім торкніться кнопка Пошук. Або, якщо використовується миша, наведіть вказівник на нижньому правому куті екрана і натисніть кнопку Пошук.
 2. У полі пошуку введіть Regedit.
 3. Торкніться кнопка або клацніть на екрані Regedit динамічна піктограма. Знайдіть і виберіть запис А реєстру:
  HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main\TabProcGrowth
 4. Змінити значення запису реєстру.
Примітка. Якщо ви не хочете, щоб змінити настройки реєстру, можливо, доведеться запускати додатки, написані для 64-розрядних браузерів. елемент-контакт постачальника програмного забезпечення, щоб перевірити, чи 64-розрядну версію надбудови доступна.
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed

Додаткові відомості

Щоб отримати додаткові відомості про запис А реєстру TabProcGrowth зверніться до наступних веб-сайті Microsoft MSDN:
Відкриття нової вкладки можуть почати новий процес в Internet Explorer
Щоб отримати додаткові відомості про проблеми, які можуть виникнути під Вільний час сценарій виконання 64-розрядної версії Internet Explorer, як версія за промовчанням зверніться до наступних веб-сайті Microsoft MSDN:
запитання й відповіді про 64-розрядних версіях Internet Explorer

Властивості

Номер статті: 2716529 - Востаннє переглянуто: 23 січня 2013 р. - Редакція: 2.0
Застосовується до:
 • Windows Internet Explorer 10
 • Windows 8
 • Windows 8 Enterprise
Ключові слова: 
kbprb kbsurveynew kbexpertiseinter kbfixme kbmsifixme kbmt KB2716529 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2716529

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com