5 Dakika sonra boşta çalışma durumunda etkin varlığı durumu görüntülemek Android için Lync 2010 etkinleştirmek bir güncelleştirme kullanılabilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2717011 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Giriş

Bu makalede, Microsoft Lync 2010 için Android Lync Server Mobility Servisi etkin olmayan yeni belirtecinden kullanmasını sağlayan bir güncelleştirme açıklanır. Güncelleştirme uygulandıktan sonra Android için Lync 2010 varlığı durumu meşgul olarak ve 5 dakika boşta harcadıkları Lync istemci izin sonra etkin değil varlığını durumunu görüntüler.

Daha fazla bilgi

Bu değişikliği uygulamak için aşağıdaki toplu güncelleştirmesini yükleyin:
2716895 Android için Lync 2010 için toplu güncelleştirme paketinin açıklaması: Haziran 2012

Daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
2703338 Varlık durumu belirli Lync 2010 mobil istemciler üzerinde "Dışarıda" yerine "etkin" için 5 dakika sonra boşta çalışma durumunda güncelleştirilir
Bu makalede açıklanan üçüncü taraf ürünleri Microsoft'tan bağımsız şirketler tarafından üretilmektedir. Microsoft hiçbir açık veya örtük performansı veya güvenilirliği, bu ürünlerin ilgili garanti vermez.

Özellikler

Makale numarası: 2717011 - Last Review: 27 Ağustos 2012 Pazartesi - Gözden geçirme: 2.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Lync 2010 for Android
Anahtar Kelimeler: 
kbqfe kbsurveynew kbfix kbexpertiseinter kbmt KB2717011 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2717011

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com