Доступне оновлення для ввімкнення Lync 2010 для Android для відображення стану простоювання присутність після 5 хвилин у неактивному стані

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2717011 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

Введення

У цій статті описується оновлення, яке дає змогу Microsoft Lync 2010 для Android споживають новий маркер неактивні від представник служби підтримки клієнтів портативних ПК Lync сервера. Після застосування оновлення, Lync 2010 для Android відображає стан присутності як неактивний , після того, як ви встановити присутність стан на зайнятий і нехай Lync клієнта, витратити 5 хвилин у неактивному стані.

Додаткові відомості

Застосувати ці зміни, встановити наступні Сукупне оновлення:
2716895 Опис пакета накопичувальне оновлення для Lync 2010 для Android: червня 2012 року

Щоб отримати додаткові відомості клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
2703338 стан присутності на певних Lync 2010 мобільних клієнтів оновлюється до "Активна" замість "Away" після 5 хвилин у стану простоювання
Виробники продуктів, які у цій статті розглядається виробляється компаній, які не залежать від корпорації Майкрософт. корпорація Майкрософт не надає жодних гарантій, неявних або інших, стосовно продуктивності або надійності цих продуктів.

Властивості

Номер статті: 2717011 - Востаннє переглянуто: 27 серпня 2012 р. - Редакція: 2.0
Застосовується до:
  • Microsoft Lync 2010 for Android
Ключові слова: 
kbqfe kbsurveynew kbfix kbexpertiseinter kbmt KB2717011 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2717011

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com