FIX: "chyba pri ukladaní predplatné názor" chyba pri vytváraní predplatné zobrazenie proti rekurzívne-pochádzajúce hierarchiu v SQL Server 2012 Master Data Services

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2717239 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Microsoft distribuuje Microsoft SQL Server 2012 opravy ako jeden súbor na prevzatie. Pretože opravy sú kumulatívne, každé nové vydanie obsahuje všetky rýchlych a všetky opravy zabezpečenia, ktoré boli súčasťou predchádzajúcej SQL Server 2012 opraviť uvoľnenia.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Príznaky

Uvažujme o nasledovnom scenári:
  • Máte rekurzívne-pochádzajúce hierarchie, ktorá má jednu alebo viac nerekurzívne úrovne pod rekurzívny vzťah v SQL Server 2012 Master Data Services.
  • Môžete vytvoriť predplatné zobrazenie proti hierarchii rekurzívne-pochádzajúce.
V tomto scenári, zobrazenie vytvorenie správanie zlyhá. Okrem toho sa zobrazí nasledujúce chybové hlásenie:
Nastala chyba pri ukladaní predplatné názor


Riešenie

Kumulatívna aktualizácia informácií

SQL Server 2012

Oprava tohto problému bol prvýkrát vydaný v Kumulatívna aktualizácia 2 pre SQL Server 2012 Service Pack RTM. Ďalšie informácie o tento balík Kumulatívna aktualizácia, po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
2703275 Kumulatívna aktualizácia balíka 2 pre SQL Server 2012
Poznámka: Pretože stavia sú kumulatívne, každé nové opraviť vydanie obsahuje všetky rýchlych a všetky opravy zabezpečenia, ktoré boli súčasťou predchádzajúcej SQL Server 2012 opraviť uvoľnenia. Odporúčame, aby ste zvážili, uplatňovanie najnovších opraviť uvoľnenie, ktoré túto rýchlu opravu obsahuje. Ďalšie informácie získate po kliknutí na nasledujúce číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
2692828 SQL Server 2012 stavia, ktoré boli uvoľnené po bola vydaná SQL Server 2012
Microsoft SQL Server 2012 rýchlych sú vytvorené pre konkrétne SQL Server service pack. Musíte použiť SQL Server 2012 Service Pack RTM rýchlu opravu inštalácie SQL Server 2012 Service Pack RTM. Predvolene akékoľvek rýchla oprava, ktorá je súčasťou balíka SQL Server service pack zahrnuté v ďalšom SQL Server service pack.

Poznámka: Táto oprava problému je súčasťou SQL Server 2012 Service Pack 1.

Stav

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti „Vzťahuje sa na“.

Ďalšie informácie

Ďalšie informácie o rekurzívne hierarchie (Master Data Services), nájdete na nasledujúcej webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
Všeobecné informácie o rekurzívne hierarchie (Master Data Services)

Vlastnosti

ID článku: 2717239 - Posledná kontrola: 24. októbra 2013 - Revízia: 3.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft SQL Server 2012 Business Intelligence
  • Microsoft SQL Server 2012 Developer
  • Microsoft SQL Server 2012 Enterprise
Kľúčové slová: 
kbtshoot kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2717239 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2717239

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com