Součásti MDAC verze 2.6 a novější neobsahují ovladače stroje Jet nebo rozhraní Desktop ODBC (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 271908 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Spuštění s Microsoft Data Access Components (MDAC) verze 2.6 již MDAC obsahuje součásti Jet. Jinými slovy MDAC verze 2.6 a novější neobsahují Microsoft Jet, Jet zprostředkovatele Microsoft OLE DB a ovladače ODBC Desktop Database Drivers.

Další informace

Jak nainstalovat součásti Jet 4.0

Další informace o instalaci nejnovější aktualizace Jet 4.0 service pack klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
239114Získání poslední aktualizace Service Pack pro databázový stroj Microsoft Jet 4.0
Pokud instalace součásti MDAC 2.6 nebo novější a chcete nainstalovat součásti Jet, postupujte podle pokynů v článku 239114 stažení Redistribuovatelná verze Jet 4.0 Service Pack 8 (KB829558). Toto je úplnou sadu komponent Jet 4.0 pro systém Microsoft Windows 95, Windows 98 a Microsoft Windows NT verze 4.0, Microsoft Windows XP, Microsoft Windows 2000 a Microsoft Windows Server 2003.

Nainstalovat součásti Jet 4.0, postupujte takto:
  1. Stáhnout součásti MDAC 2.6 nebo novější a potom stáhnout redistributable program Jet 4.0 Service Pack 8 z článku 239114.
  2. V aplikaci Průzkumník poklepejte Mdac_typ.exe souboru, který jste stáhli v kroku 1 Spusťte instalační program MDAC.
  3. Restartujte počítač.
  4. V Průzkumníkovi Windows poklepejte redistributable Jet 4.0 Service Pack 8, který jste stáhli v kroku 1 Spusťte instalaci Jet 4.0.
  5. Restartujte počítač.
Počítač nyní obsahuje součásti aktualizaci Jet 4.0 SP8. Ovladač Visual FoxPro ODBC a ovladače ODBC Desktop, které jsou již součástí MDAC 2.6 jsou součástí operačního systému Microsoft Windows 2000 obsahující součásti MDAC 2.5. Microsoft Windows ME je také součástí MDAC 2.5.

Microsoft Windows XP obsahuje také ovladače ODBC Desktop a Visual FoxPro Driver. Pro Microsoft Windows NT, Microsoft Windows 95 a Microsoft Windows 98 nainstalujte součásti MDAC 2.5 nebo starší verze získat tyto ovladače.

Tyto ovladače ODBC Desktop a ovladač Visual FoxPro ODBC jsou také součástí Microsoft Office 2000 a Microsoft Office XP. Stáhnout ovladač Visual FoxPro ODBC, navštivte následující web společnosti:
http://msdn2.microsoft.com/en-us/vfoxpro/bb190233.aspx

Odkazy

Dokument white paper „ Zásobník MDAC 2.5 a ochrana souborů systému Windows „ obsahuje úplný seznam součástí, které jsou součástí MDAC 2.5 společně s diskusní Ochrana souborů systému Windows. Další informace o Jet dynamických knihoven (DLL), které jsou zahrnuty v součástech MDAC 2.5 a, které jsou již součástí MDAC 2.6 a novější Tento dokument white paper naleznete:
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/ms810823.aspx

Vlastnosti

ID článku: 271908 - Poslední aktualizace: 9. března 2007 - Revize: 7.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft OLE DB Provider for Jet 4.0
  • Ovladač Microsoft Open Database Connectivity pro aplikaci Access 4.0
  • Microsoft Data Access Components 2.6
  • Microsoft Data Access Components 2.7
  • Microsoft Data Access Components 2.8
Klíčová slova: 
kbmt kbdatabase kbinfo kbjet kbmdacnosweep KB271908 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:271908

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com