Oprava: SQL Agent přidá poškozenými znaky do výstupního souboru

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 271945 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Chyba #: 235489 (SHILOH_bugs)
CHYBA Č: 58322 (SQLBUG_70)
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při spuštění úlohy SQL Agent, který připojí text existující výstupní soubor z různých kroku typu (například CmdExec k předchozí úlohy jiný typ, například Transact-SQL) CmdExec kroku přidá poškozenými znaky na konec výstupního souboru.

Příčina

Toto chování je způsobeno problém s výstup Unicode Agent podsystémy SQL.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro SQL Server 2000. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
290211INF: Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro SQL Server 2000

Jak potíže obejít

Určit samostatné výstupní soubory v krocích úlohy a volitelně zřetězit jejich společně v další posledního kroku pomocí kódu podobný:
 copy file1 + file2
				

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku. Tento problém byl poprvé opraven v SQL Server 2000 Service Pack 1.

Další informace

Tento problém nenastane při připojit výstup z stejné typy kroku úlohy. K tomuto problému obvykle dochází při úlohu operačnímu systému příkaz (CmdExec) kombinovány s jinými typy úlohy jako je například Transact-SQL skriptu každý typ úlohy odešle jejich výstup do stejného souboru.

Vlastnosti

ID článku: 271945 - Poslední aktualizace: 31. října 2003 - Revize: 3.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SQL Server 2000 Standard Edition
  • Microsoft SQL Server 7.0 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbbug kbfix kbsqlserv2000sp1fix KB271945 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:271945

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com